Şimdi Ara

Robot Süpürgeler Hakkında [ANA KONU] (886. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: tuncayt Daha Az
1 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 11 Misafir (1 Mobil) - 10 Masaüstü2 Mobil1 iOS
5 sn
56.033
Cevap
1.322
Favori
2.231.005
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
217 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 884885886887888
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Biliyorsunuz Amazon ile ilgili çok fazla tecrübeleri olan, ancak adını geçirmem yasaklı üyeler mevcut, bu sebepten köşeli konuşup konunun geçtiği sayfa aralığını tahmini yazdım. He amacım sorunun muhatabına yardımcı olmak için sizleri konuya iştirak etmekti ki yanılmadım   Hatam olduysa affola.

Saygılar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mali_bu16 -- 30 Ekim 2020; 8:4:41 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • bjQ7 B kullanıcısına yanıt

Haftalık 1 kez halısız yapacağınız temizlik için ikinci bir harita çıkarabilirsiniz. İlk haritanız no mop Zone lu, ikinci haritanız no mop Zone suz olur. İkinci haritayı nasıl çıkaracağım diye soruyorsanız halıları kaldırdıktan sonra uygulamadan Edit map- my map- create new map e tıklayıp moplu temizliğe başlayabilirsiniz.Building layout u multistory yapacaksınız ikinci harita çıkarırken. Bir de harita çıkarırken süpürme vakum ve su seviyesini en düşüğe alın . Temizlik bitince ikinci haritanıza yeni bir isim vererek save(kayıt) edin.

• quote:

Orijinalden alıntı: flyer_mig

Servis olarak kargolama mi yapmamiz gerekiyor yoksa turkiye genelinde yetkili teknik servis noktalari var mi ? Urunun zamanla degismesi gerek toz filtresi vb. ne kadar ?

Monster marka laptoplarda omur boyu ucretsiz fan temizligi,termal macun yenilemesi ve toz temizligi ucretsiz  

xioami 2in1 mop vs robogil stella 100

https://www.hepsiburada.com/xiaomi-mi-robot-vacuum-mop-essential-2-in-1-robot-supurge-ve-paspas-pm-HB00000WBMPP

https://www.hepsiburada.com/robogil-stella-100-rsp-robot-supurge-ve-paspas-pm-HB00000MMB4J

Bu 2 urunun arasindaki temel-buyuk farklar nedir ? Servis disinda. Teknik ozelliklere bakinca pek fazla fark yokmus gibi gozukuyor. Turbo Diesel motorla - atmosferik benzinli motor arasindaki ucurum gibi :) Robogil in kullanici yorumlari da az.

Buradaki ömür boyu ucretsiz ibaresi robotun belirtilen kullanım ömrüdür.
    Hani 10 larca yil bedava işlem gibi düşünülmesin

Iyi forumlar...

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• MKRİFTER M kullanıcısına yanıt

Sanırım aynı haritayı kopyala seklinde yapıp mop için ayrı bir harita oluşturamıyoruz. O zaman yeniden bir harita çıkartıp gündelik temizlik için mop yerlerini işaretleyip mop haritası yapacağız.

Teşekkürler cevaplar için.

• Amazon’dan Amazon satıcılı aldığım robot süpürgem(s5 max) dün elime ulaştı. 4280tl’ye aldım indirimdeyken. Evin taramasını gayet güzel yaptı, fakat şöyle bir durum var. Evin detaylı temizliğini en son 1 hafta-10 gün önce yapmıştık, haliyle baya toz birikmiş. Cihaz tarama yaparken bazı yerlerde toz bırakmış böyle topak topak. Sonra haznesini boşalttığımda içinin dolduğunu gördüm. Hazneyi doldurunca uyarı gibi bir şey vermiyor mu? Yoksa bu robotu sürekli en geç 2 günde 1 çalıştırmak zorundayız sanki, yoksa ister istemez toz birikip yine etrafta toz bırakacak.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • jrbuji J kullanıcısına yanıt

Kötü bir durum :( peki bu sorunu yaşayan kullanıcılara değişim için cihaz olmadığı, dilerlerse para iadesi gibi alternatif çözüm önerisinde bulunmamışlar mı acaba ?

• bjQ7 B kullanıcısına yanıt

Evet maalesef kopyala yaparak ikinci bir harita oluşturamıyoruz

• @BravoUno hocam merhaba (isminizi bilmediğim için hocam diye hitap ediyorum)

Ekim ayı başında Ali abi sizlerden ;

''robot teknolojisine önemli bir katkıda bulunacak bir atılım yaptığını öğrendim. Üzerinde çalıştıkları geliştirilmiş yeni bir modelin önemli bir soruna çözüm olacağını görüyorum. '' diye bahsetmişti. Bu güzel atılım ile ilgili ne aşamadasınız ? Bizlerle ne zaman paylaşacaksınız ? 

• Hepsirobot kullanıcısına yanıt

Çok teşekkür ederim Ali hocam. Başta sizin ve kullanıcı deneyimlerini yazan diğer arkadaşların vesilesi ile bu cihazı seçmiş oldum. Benden sonra da 2 arkadaşım dün sipariş geçti. :)

İlk çalıştırdığımda "advanced mode" ve "auto mode" farkını anlayamadım. Auto da çalıştırdım ve o modda harita kaydetmiyormuş. :) Dün advanced modu açıp tekrardan çalıştırdım ve harita kaydedebildim. Kaydedilen harita üzerinden oynamalar yapabilmek baya iyi ve kullanışlı oldu.

Evde düzenli temizlik yapılıyor olmasına rağmen ve robot iki gün üst üste çalışmasına rağmen iki gün de temizlik sonunda haznesi ful doldu.

Silmesini henüz kullanmadığım için yorum yapamayacağım.

• Arkadaşlar konuda mutlaka vardır ama giriş sayfasında göremedim. Önerilen satıcıları yazabilir misiniz ?

• spongebob55 kullanıcısına yanıt

Hangi marka için ?

• mali_bu16 kullanıcısına yanıt
    Verdiğiniz cevap için minnettarım.
    Teşekkürler

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

Roborock s5 max almayı düşünüyorum aileme.

Bu konu çok çok sıcak hocam, son 10 sayfayı okumanız bile fikir edinemeneze yardımcı olur.

Satıcı çok ama sizin satıcı ya da satış sonrası servis, yedek parça hizmetleri anlamında beklentinize göre alacağınız fiyat ve firma oluşuyor.

Kasım ayını bekleyin

Güzel şeyler olacaksa bizde yedek parça edinelim üstadım.  

• Akasey kullanıcısına yanıt
    Kasım ayında tüm firmalar indirime girer efendim

Kurda deli gibi yükseliyor bir yandan :)

İnşallah, 2021'in ilk aylarında ürün lansmanlarını yapmayı planlıyoruz...

Lansmanı yapılmamış bir ürün hakkında bilgi vermemiz ne yazık ki mümkün değil, anlayışınıza sığınıyoruz.

İyi forumlar..

• Makazaruz kullanıcısına yanıt
    Coğrafya kaderdir

• 
Sayfa: önceki 884885886887888
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.