Şimdi Ara

Robot Süpürgeler Hakkında [ANA KONU] (887. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: robogil robot süpürge Daha Az
1 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 12 Misafir - 12 Masaüstü1 Mobil1 Android
5 sn
56.069
Cevap
1.322
Favori
2.233.768
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
217 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 885886887888889
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: BravoUno

İnşallah, 2021'in ilk aylarında ürün lansmanlarını yapmayı planlıyoruz...

Lansmanı yapılmamış bir ürün hakkında bilgi vermemiz ne yazık ki mümkün değil, anlayışınıza sığınıyoruz.

İyi forumlar..

Hocam peki eski cihazı getir yenisini götür gibi bir kampanya olur mu? Bu robot süpürge işi de cep telefonlarına döndü hep güncel kalmak istiyoruz?

• jrbuji J kullanıcısına yanıt

Hocam merhaba,

S9' u yeni aldığımda ''Standart yaparsaniz haliya cikinca zaten gucunu arttiriyor'' yani Halı güçlendirici kapalı olsa dahi robotun otomatik olarak carpet boost yaptığını gibi bir yorumunuz olmuştu. Ancak ben özellikle test ettim benim robotum Standart ya da daha üst emiş modlarında Halı güçlendirici kapalı ise hiç bir şekilde Carpet Boost modunda halı temizliği yapmadı bilginize.

Saygılar.

• BravoUno B kullanıcısına yanıt

Merakla bekliyor olacağım :)

• dropby23 D kullanıcısına yanıt
    Robogil 'in "Eski robotunu getir, yeniyi %20 indirimli al" kampanyası uzun süredir zaten var, hem de eski robotunuz hangi marka olursa olsun ve ister faal ister arızalı olsun...!

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • BravoUno B kullanıcısına yanıt

Hocam kafamda deli sorular...

kahrolsun popüler tüketim kültürü, instegram reklamları, youtube yanlı videoları.....

• Hepsiburada saticili roborock s5max supurge aldim. Evofone bandrolu var uzerinde. Bildigm kadari ile resmi distrbtor

• Elessar Eredhian kullanıcısına yanıt
  • dogusvar D kullanıcısına yanıt

yorumunuz bir çok kafa karışıklığını giderecek...

Teşekkürler.

• mali_bu16 kullanıcısına yanıt

Ben de tesekkur ederim
    Goruntuyu de ekleyeyim.

Ben distribütör ibaresini göremedim.
    Zaten her ithalatçı bu şekilde bir paket yazısı ile ithal ediyor.

Sanırım bir çok kafa karışıklığı tam konuya hakim olmadan yapılan yorumlardan kaynaklanıyor.

• Hepsirobot kullanıcısına yanıt
    Hocam evofone , akasya, forum istanbul, ankamall, antalya migros gbi avm ler icindeki resmi mi store lari acan firmadir.

Merhaba ben halı güçlendirici kapalı olsa bile dememistim o açık olup standart olarak fan gücü ayarliysa halıda üst emiş' e otomatik geçiyor, selamlar

• 1 haftadır konuyu takip ediyorum. Aslında önyargılı değilimdir, teknolojiyi araştırmayı okumayı severim. Nasıl olduysa bu konuyu pas geçmişim. Bu konuda değerli bilgi ve paylaşımlarını sunan Ali Bey e diğer arkadaşlara teşekkür ediyorum. Roborock s5max düşünürken yavaş yavaş robogil ailesine kaymaya başladım, umarım bir kampanya yaparlar bizde sahip oluruz. Bu kur ile nasıl olur bilemem tabi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Tam detayli anlatmam gerekirse hepsiburada uzerinden baska saticidan aldim ilk olarak. Uzerindr turk hava yollari kargo muhru ve yana yapistirilmis poset icinde delta servis brosuru vardi. Saticinin bize ulasabilirsiniz dedigi numarayi aradim. 0 kurumsallik. 'Heaaaa delta garantili aynen.' tarzinda bir konusma dan sonra. İade edip 250 tl fark ile hepsiburada saticili olani aldim. Resmi garanti ve garanti ve surecini hepsiburada nin yonetecegi teyidini aldim. Ki daha once de tecrubem var. Servis servi, gezmiyorsun. Onlara gonderiyoesun onlar hallediyor. Cogunlukla.para iadesi ya da urunun yenisi geliyor.

Hocam Allah razı olsun tam aradığım yorumdu çok teşekkürler :)

• @BravoUno

Aslında yerli firmaya katkım olsun, benim vatandaşım kazansın çok isterim ama fiyatlarınız çok yüksek hocam ya. Bakım, servis avantajı var kabul ediyorum ama piyasada rekabetçi olmak için indirim şart. Bence düşük fiyatlardan girilseydi DH üzerinde biraz pozitif imajdan sonra v2 ürünlerde artırım yapılabilirdi diye düşünüyorum. Şahsi düşüncemdir hatalı ya da eksik olduğum noktalar olabilir.

@Hepsirobot

Hocam S5 Max'i fiyat nedeni ile alamazsam ona yakın parasını hak eden ama bir tık düşük maliyetli performans ürünü olarak önerin ne olurdu?

Yorumunuz üzerine ben de Hepsiburada'dan S5 MAX aldım şimdi. Çok teşekkür ediyorum tekrardan yardımcı olan ve konuya katkı sağlayan herkese  

• Roborock s5max larda siyah veya beyaz renk arasında kalite vb fark var mı?

• Arkadaşlar hepsiburada da s5 max 3600 küsür. Yurtdışından yazıyo yanında. O ne demek ki ?

• 
Sayfa: önceki 885886887888889
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.