Şimdi Ara

Robot Süpürgeler Hakkında [ANA KONU] (1805. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: BestSupTR Daha Az
1 Kayıtlı Üye ve 6 Misafir - 7 Masaüstü
5 sn
56.069
Cevap
1.322
Favori
2.234.069
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
217 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 18031804180518061807
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Şarj istasyonunun yerini birkaç kez değiştirdim, ilk çalışmada cihaz saçmaladı sonraki çalıştırmada haritayı düzeltti bir sorunda kalmadı

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • Hepsirobot kullanıcısına yanıt

Merhabalar, en kalitelisi S6MAXV ve en yeteneklisi S9 dediğiniz yorumunuza ilife A10S'i koymuş olsaydık S9 kadar yetenekli mi ya da S6MAXV kadar kaliteli mi ya da daha başka o hangi sıfatı alırdı?

• mithatcann kullanıcısına yanıt
    Güzel soru, teşekkür ederim.
    Hala S6MaxV bir tık daha kaliteli diyorum.
    A10S kesinlikle daha yetenekli

• quote:

Orijinalden alıntı: hasinist

Roborock S7 yi sonunda tr ye gönderen bir satıcı çıktı Amazon.de 'den, 7250 tl ye geliyor almak isteyenlere duyrulur.

https://www.yurtdisifiyati.com/urun/roborock-s7-robot-supurge//

Şu an hala stokta yok gözüküyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • kk1903 kullanıcısına yanıt

ILIFE A10s vs Xiaomi Viomi Se Vacuum kıyaslaması yapabilecek olan var mı?

• furi kullanıcısına yanıt
    Olmamalı çünkü ayrı dünyaların robotları onlar.
    iLife hem teknoloji, hem de üretim kalitesi olarak oldukça ileride. Titreşimli mop, siklon filtre, çoklu gelişmiş harita...

• S5 max ile bugün bir hata aldim. Temizliğe başla dediğimde positioning yapmaya basliyor. Sonra positioning failure verip, harita olusturmaya çalışıyor. Eski haritayı tekrar restore yapıyorum. Bir daha start cleaning diyorum. Yine positioning diyor ve tekrar haritalamaya başlıyor.
    Acil yardımcı olabilirmisiniz sorun nedir.

Son kullanimdan önce sensörleri tepedeki hariç kuru yumusak bez ile silmiştim. Bundan midir?

Yeniden haritalam yapmadan kullanamazmiuim harita var zaten restore edilebiliyor.

Güç tuşundan kapatip actim ama düzelmedi.

Robot Süpürgeler Hakkında [ANA KONU] Robot Süpürgeler Hakkında [ANA KONU]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kocerc -- 9 Haziran 2021; 18:32:51 >
    < Bu ileti Android uygulamasından atıldı >

• kocerc K kullanıcısına yanıt

Tekerleklerle ilgili hata vermiş, bir şeyler mi sıkıştı kontrol edin isterseniz. Birden çok harita varsa positioning yaparak harita seçimi yapıyor ama oda alan seçerek gönderince yapmıyor. Birden çok haritanız yoksa manage map kısmını single level olarak ayarlayın. Aynı yerin birden çok haritası varsa oda alan seçerek gönderin. Elinizle bir yerden başlatınca zaten positioning konumlandırma yapar, çevresinde eşya kalabalığı ya da son temizlikten farklı eşya düzenini gibi durumlarında doğru konumlandırma yapamayabilir. İnş bir arıza durumu yoktur.

• Merhaba, robot süpürge bakıyordum ancak kendime uygun bir ürün bulamadığım için askıya almıştım. Bugün tekrar bakayım dediğimde ise piyasaya çıkan ve baktığım modellerden daha iyi olan modeller gördüm. Daha önce baktığım modeller ise roborock S5Max, Ecovacs N3MAX, Ecovacs Ozmo 950, 360 S7, S9, debppt t8 idi.
    Kısaca beklediğim özelliklere gelirsek haritalama, lidar ve halı algılama gibi özellikleri olması tercihimdir. Ev 140 m2 olduğu için genel temizlik yaparken şarjının bitmemesi önemli.
    Ayrıca otonom sistem denilenlerde yalnızca kendi şarj istasyonuna dönmesi mi mevcut yoksa içindeki toz haznesini de boşaltma özelliği de var mı?
    Bu özelliklerde veya olmasa da olur diyebilecekleriniz arasında fiyat performans ürün tavsiyelerinize açığım. Daha önce s5max düşünüyordum ama dediğim gibi birçok model eklenince yine kararsızlığa düştüm. Teşekkür ediyorum şimdiden.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mkul61 -- 9 Haziran 2021; 19:21:54 >

• mkul61 M kullanıcısına yanıt

Gerçek anlamda halı algılama sadece Ecovacs Ozmo serilerinde var, yani halıya denk gelince hemen geri dönen özellik. Diğerlerinin tamamında halıya çıkıp bir süre ilerledikten sonra ana fırçanın sürtünmesinden kaynaklanan zorlanma sonucunda fan seviyesinin arttırılması var halı tanıma diye.

Lidar destekli haritalama zaten en yaygın sistem. Hazne boşaltma isterseniz Lydsto R1 3800TL civarı. Roidme EvePLus, Viomi V9, Proscenic M8Pro vs de aynı ürünün farklı markaları.

4400 mAh üstü batarya kapasitesinde olan cihazlar 140m2 evi rahatlıkla bitirir - tabii fan gücünü sürekli en yüksekte kullanmamanız şartı ile.

Saygılarımla

Hocam geçmiş mesajları da okudum ancak karar verebilmiş değilim, 2000-4000 tl arasındaki cihazlara bakıyorum. Uygun fiyatlı öneriniz var mı temel ihtiyaç süpürsün silsin mucize beklemiyorum :)

Teşekkürler ediyorum hocam. Konuya ne zaman bakınsam herkese yardımcı olmaya çalışıyorsunuz.

Bu alanda oldukça tecrübesiz olduğum için nelere dikkat edeceğimi bilemiyorum. Örneğin istasyon gerçekten gerekli mi? Avantajı olduğu ortada ama bu avantaj için daha iyi ürünü göz ardı etmek olmaz. O nedenle tercihimi hangi üründen yana kullanmalıyım. Çoğu kişi zamanında s5max aldı ve yorumlarından gördüğüm kadarıyla oldukça memnunlar.

Sizce s5max gibi kendini ispatlamış bir ürüne mi yönelmeliyim yoksa lydso ürününe mi? Genel süpürme ve mop amacıyla hangisi daha iyidir? Hem benim dediklerim hem de sizin önerdiğiniz ürünlerden hangisi sizce daha tercih edilebilir?

Özelliklerine ve incelemelerine bakıyorum ancak ayırt edici birkaç özellik dışında pek anlayamıyorum maalesef.

• gGeneral kullanıcısına yanıt

Hocam bi yazdığınızı okuyun Allah aşkına.

2000-4000 arasında 100 tane robot var, uygun fiyat sizin için 2000TL midir, 4000 mi? O fiyat aralığında robotların performansı çok da farketmez bir iki model dışında, mucizeden kastınız nedir?

Bi forumun ilk mesajını, sonra da rica ediyorum https://hepsirobot.com/robot-secerken// sayfalarına göz gezdirin.

Siz tam olarak ne istediğinize karar verin, burada herkes yardımcı olur.

• mkul61 M kullanıcısına yanıt

Toz haznesi ihtiyacınız yok ise yani 'ben bir iki günde bir haznesini kendim boşaltırım' diyorsanız sorun yok, milyonlar şu aşamada bu şekilde kullanıyor robotlarını. Burada iLife A10S veya Roborock serileri güzel seçimlerdir.

Otonom boşaltma haznesi de olsun diyorsanız önceki cevabımdaki robotların hepsi hemen hemen aynı, tercih sizin.

Moplu cihazlarda Ecovacs ve Roborock kalitelerini ispat etmiş markalardır. iLife da yeni modeli A10S ile kendini ispata çalışıyor diyelim.

Saygılarımla

• quote:

Orijinalden alıntı: Hepsirobot

Hocam bi yazdığınızı okuyun Allah aşkına.

2000-4000 arasında 100 tane robot var, uygun fiyat sizin için 2000TL midir, 4000 mi? O fiyat aralığında robotların performansı çok da farketmez bir iki model dışında, mucizeden kastınız nedir?

Bi forumun ilk mesajını, sonra da rica ediyorum https://hepsirobot.com/robot-secerken// sayfalarına göz gezdirin.

Siz tam olarak ne istediğinize karar verin, burada herkes yardımcı olur.

Aslında yazdığımda bir gariplik yok hocam ayırdığım para 2-4 bin tl arası, uygun fiyattan kasıt bu aralıktaki fiyat performans verimi olan cihazlar, ilk mesaj güncelliğini yitirmiştir diye düşünüyordum bir okuyayım. Teşekkürler

• Veee beklenen gün geldi çattı, 360'ın yeni Amiral Gemisi S10 ön satışa açılmış.

Hayırlı uğurlu olsun, Hepsiburada ve Kendi sitelerinde 4600 TL den satışa sunulmuş, gönderim tarihi en geç 22 Haziran yazıyor ama firma daha önce ulaştıracağımızı düşünüyoruz diye ekledi.

Robot yurtdışında ön satışla 520 dolara satıldı yani şuanki kurla 4500 TL gibi birşey yapıyor vergisi vs çok daha fazla bekleniyordu ama aylar önce 4500 civarında beklentim umudum var diyordum yaklaşık bir rakamla gelmesi çok sevindirdi...

Robot Süpürgeler Hakkında [ANA KONU]

https://www.sherman.com.tr/360-s10

https://www.hepsiburada.com/360-s10-vacuum-mop-pro-cleaner-akilli-robot-supurge-p-HBCV00000AHHEU?magaza=Sherman

360 S10 kutu açılış & inceleme videoları için kanalımıza mutlaka abone olup bildirimleri açmayı unutmayın.

@mali_bu16 Robot Kafalar

• kk1903 kullanıcısına yanıt

200-300 kupon vs olsa mükemmel olacak.

• oqi kullanıcısına yanıt
    Güzel haber, iyi fiyat

Yanıtlarınız doğrultusunda 4 ürüne indirdim hocam detaylı incelemelerine tekrar bakacağım. Bu ürünler s5max, ozmo 950, a10s ve lydso r1.

Ozmo üründe sanıyorum ki hepa filtre yok o yüzden bir tık geri plana düştü ancak dediğiniz halı tanıma özelliği sayesinde listemde. R1 ise benim açımdan ön plana çıkartan tek özelliği haznesini kendi boşaltması ki bu da olmazsa olmaz bir özellik değil.

S5 max özellik bakımından oldukça iyi ve a10 ise fiyat performans ürünü olması sebebiyle tercih edilebilir duruyor. Nihai kararımı kullanıcı yorumları belirleyecek sanırım.

Son olarak hocam sormayı unuttum bu ürünlerin servis ağları hakkında bilginiz var mı? Sıkıntılı bir servis ile hiç uğraşmak istemem bu önemli noktayı atlamışım.

• 
Sayfa: önceki 18031804180518061807
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.