Şimdi Ara

Robot Süpürgeler Hakkında [ANA KONU] (1070. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
9 Misafir - 9 Masaüstü
5 sn
56.066
Cevap
1.321
Favori
2.233.463
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
217 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 10681069107010711072
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Bu soruyu defalarca düşündüm kararımı s7 sen yana kullandım. İnternet araştırmalarıma göre s7 daha üstün . Ürün elimize henüz gelmedi . Canlı inceleme fırsatım olmadı . Almak isterseniz bir kaç güne tekrar HepsiBurada da satışa çıkacak.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hepsirobot kullanıcısına yanıt
    Anladim hocam sagolasin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: bjQ7

Mop da olsun istiyorsanız 360 s7 modelini inceleyebilirsiniz.

Hocam stok yok bu üründe.

• Mop özeliği olmasın sadece süpürsün diyecek olursak s7 muadili olacak başka model ne var arkadaşlar.
  • anlkseee kullanıcısına yanıt
    Xiaomi robotlar bolumunde filan xiaomiler ile ilgili artik kotu seyler okuyorum..kimseye onermiyorum en gelismis gorunen mop pro su dahil.tabiiki 360 tabiiki roborock...ecovacs irobot filan saymiyorum zaten
    Ali hocam neden pahali?
  • ShadowOfSpirit kullanıcısına yanıt
    360 stok bitti kacirdik. S5 Max icin garantisi yokmus gibi aliyorsun diyorlar, burada cokca konusuldu. Mop pronun tamiri s5max in ayni durumda tamirine gore daha kolay olur diye dusunuyorum, daha yaygin bir cihaz olmasi sebebiyle.
  • anlkseee kullanıcısına yanıt
    S5 ten fazla yaygin oldugunu dusunmuyorum..alacaginiz mop pro nun garantisi ne garantisi ki s5 max tan fazla olsun?.malzeme kalitesi farkı da cabası
    Ben ikisini de garantisiz varsayarak konustum, koni ile ilgili bilgim yok tamamen tahmin uzerine konustum. Hem daha pahali bir model olmasi hem de xiaomi ismi yuzunden daha vitrin bir urun oldugunu dusunerek boyle bir tahminde bulundum.

Oyle diyorsaniz itiraz edemem, bilgim yok cunku.
  • system electronıc kullanıcısına yanıt

Bir iki gün önce epey alan olmuştu, yeniden gelecektir diye düşünüyorum aceleniz yoksa bekleyebilirsiniz. 2-3 bin aralığında fiyat performans ürünleri bence, mopsuz s5 var s7 den de uygun olacaktır ama tekrar ne zaman girer stoklara bilemiyorum.

• 360 s7 bir kaç gün içerisinde tekrardan satışa çıkacak HepsiBurada üzerinden . Takipte olmak isteyenler veya almak isteyenler telegram grubumuza katılabilir.

• Bu arada a101 de mop pro 2999 tl fiyati pesin fiyar. Herhangi bir sayida vade olursa fiyat 3120 TL oluyor.

Amazon vade farksiz 6 ay 3288 TL

Tam 12'den vurmuşsunuz.

Muhtemelen benim gibi hayatında ilk robotunu kullanıp sihrine kapılan bir bir evhanımı da sizin yorumunuza atfen "yukarıdaki yorumun aksine çok başarılı bir makale olmuş" diyerek robotun nimetlerini anlatmış. 

• quote:

Orijinalden alıntı: Bilisimci1903

360 s7 bir kaç gün içerisinde tekrardan satışa çıkacak HepsiBurada üzerinden . Takipte olmak isteyenler veya almak isteyenler telegram grubumuza katılabilir.

Merhaba, telegram ve Whatsapp grup linklerini alabilir miyim

• Selamlar Roomba 671 aldım. 1779,35Tl ye HB ürün satıcısı son 1 ayın en düşük fiyatının biraz daha altına geldi (Son 1 ay min 1799tl) Bf de fırsat çıkarsa açmadan iade edeceğim. Eğer aldatmaca fiyatlar yalan indirimler gelirse zaten almış bulunduk hayırlısı bakalım.

Ancak kurda artarken fiyat düşüşünü anlayamadım takip edenler var ise ;

Roomba 671 önce hepsiburada düşüyor (satıcı Hb) , sonra birkaç TL daha altına amazonda düşüyor (satıcı amazon) 1999 , 1899 , 1849 , 1779 olarak birbirlerini takip ettiler. Son 1 haftada...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Storm Raider -- 25 Kasım 2020; 0:51:33 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Al Capone!

360 s7 mi kovalamak daha mantıklı yoksa xiaomi mop pro mu?

performans olarak s7 daha iyi, onun haricinde 10 taneye kadar harita çıkarıyor olması avantaj. mop pro tek harita kaydediyor. eğer mop pro için indirim yakaladıysanız alın, açmadan kenarda dursun. bir kaç gün takip edin s7 gelir ve tekrardan 3000 liraya satışa sunulursa onu alıp mop proyu iade edersiniz. böylelikle zarara girmeden almış olursunuz.

• Amazon garantili 3200 e Mop pro alsak çok mu kalitesiz kafam karıştı. N11 den 3650 ye s5 max aldık gerçi daha gelmedi ama ithalatçı garanti olayı kafamı karıştırıyor cihaz arızalı dahi çıksa al başına belayı. Ee amazondan alsam 4300 tl s5 max.
    Sen ne dersin Ali hocam @Hepsirobot

• Robogil Luna-200 Oda Renklendirme
    www.robogil.com

Robogil Luna-200 ve Luna-200UV Robot Süpürge modellerine gelen son güncelleme ile evinizin haritasında;

# Oda Bölme
    # Odaları Birleştirme
    # Oda Adlandırma
    # Oda Temizliği

fonksiyonları artık çok kolay...

https://www.facebook.com/1904727632966319/posts/3249615318477537/

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BravoUno -- 25 Kasım 2020; 2:44:12 >

Eski navigasyon var üzerinde, odaya yönlendirme vs yok. Kaldı ki bu indirimli rakamı, orijinal fiyatını görüyorsunuz sanırım. Ürün daha yeni, iRobot o fiyata geri çekecektir kampanyadan sonra.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Hepsirobot -- 25 Kasım 2020; 7:10:49 >
  • mussti19 kullanıcısına yanıt

3650TLye S5Max... çok iyi fiyatmış.

Ben bu fiyatlara artık yorum yapamıyorum, matematik algım kayboluyor.

Aldıysanız güle güle kullanın, 4300e alacağınız da farklı bir cihaz değil. Bir şeyler ters gidecekse gider zaten.

• 
Sayfa: önceki 10681069107010711072
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.