Şimdi Ara

Robot Süpürge Fırsatları [ANA KONU] (44. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: siyahix Daha Az
1 Kayıtlı Üye ve 2 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
8.223
Cevap
651
Favori
895.487
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
73 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4243444546
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • şu an s6 nin fiyatı s5 ten 200 lira daha ucuz  

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: sioux

şu an s6 nin fiyatı s5 ten 200 lira daha ucuz  

viomi v3 te öyle oldu 3930tlydi amazonda şimdi 4300 olmuş saatlik fiyat değişiyor Amazon'da Türkiyeye uyum sağlamış fiyatlar sürekli hareketli :)

Oysaki mesela amazon almanya da fiyatlar sabit kalıyor aylarca belki senelerce

• judger90 kullanıcısına yanıt
    amazon.de > [ g ı s g a n ı y o r ] amazon.com.tr yi ..

Ağlanacak halimize artık balataları sıyırmaktan güler olduk ...

Bu millete bunları yaşatanlar, varlık içinde yokluk çektirenler bir gün elbet hesap verecekler ...

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Arkadaşlar merhaba ailemin bel sakatlıgı oldugundan dolayı böyle bir cihaz almam gerekiyor. Ama cihazlar hakkında hiç bir bilgim yok. 5000 TL ye kadar bir cihaz almayı düşünüyorum. Kara cumayı beklemem gerekiyor mu sizce? Yoksa şimdi alabileceğim cihaz var mıdır?

• warcer kullanıcısına yanıt

Amazonda birkaç gündür sabahları Roborock S5 max indirime giriyor 4270TL. Takip edip alabilirsiniz o cihazı.

• quote:

Orijinalden alıntı: warcer

Arkadaşlar merhaba ailemin bel sakatlıgı oldugundan dolayı böyle bir cihaz almam gerekiyor. Ama cihazlar hakkında hiç bir bilgim yok. 5000 TL ye kadar bir cihaz almayı düşünüyorum. Kara cumayı beklemem gerekiyor mu sizce? Yoksa şimdi alabileceğim cihaz var mıdır?

Bu bir kumar, kimse ne olacağını bilemez.

Roborock S5Max şu anda 4300 civarında ve çok uygun ama cihazların garantisi soru işareti. Güvenilir bir garanti için Ekay'dan almak lazım, o da çok pahalı.

Yine içim rahat olsun diyenler için müşteri memnuniyeti en iyi firma Robogil adlı yerli firma. Robotları da çok kaliteli. Fiyatlar biraz yüksek ama 5000 lira fena limit değil.

• Amazon’da belirlediğimiz ürün indirime girince bildirim alabileceğimiz bir uygulama yasa benzeri birşey var mı

• judger90 kullanıcısına yanıt
    Hocam bir türlü amazon saticili v3 gelmiyor yahu 1 aydir bakiyorum. V2 vardi o da tukenmis. Viomiye gereken onemi vermiyor amazon. Hep roborock ve xiaomi modelleri satista. Amazon saticili olmassa almam baska yerden hayatta.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Archmeister -- 28 Ekim 2020; 0:20:22 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 2 gün önce HB'de 3260 olan Xiaomi Vacuum Mop Pro bugün 4160 lira olmuş. 2 gün içerisinde bu kadar zamlanmasına ne sebep olmuş olabilir gerçekten aklım almıyor. Avrupada, Amerikada 200-300 birimlik ürüne 4000 birim vermek akıl alır gibi değil. Gerçekten çok yazık insanlarımıza. Ne olursa olsun bu fiyatlara alınacak şeyler değil. İndirimi bekleyeceğiz el mahkum.

• Fiyatlar çok oynak ama ben yine de 11.11 de bir fırsat geleceğini düşünüyorum sadece n11 için değil diğerleri de o günde indirimler yapıyor takipte kalmak lazım

• $ bu tırmanışta giderse 11.11 de indirim hayal...

• quote:

Orijinalden alıntı: Umitbjk

Amazonda birkaç gündür sabahları Roborock S5 max indirime giriyor 4270TL. Takip edip alabilirsiniz o cihazı.

Satıcı alan memnun mu ben bulamadım

• 4675 TL şuan amazonda beyaz S5 max. 4200lerr düşse keşke.

• s5 max nerde en uygun acaba amazonda yukseldi yine

• 4340 oldu Amazon şuan aldım bende. dolar malum

• 4.303 TL amazonda şuan.

• 4352 yaptılar son 4 adet diyor 1 dakika önce 7 adet vardı 4303tü amazon da yeni dolarda bundan aşağı olmaz herhalde

• Son 4 tane de tükendi bugün de amazon indiriminin sonuna geldik ara ara bir 10 tane s5 max piyasaya sürüyor bu amazon kendi sattığı

• ECOVACS Robotics Deebot N79S robot süpürge Amazon'da Teknomax sitesinde 3550 tl ürün hakkında fikirleriniz nedir arkadaşlar ?

• Alet müthiş. Almayanlar ilk fırsatta alsın muhakkak. Bugüne kadar almamakla ne aptallık etmişiz diyoruz eşimle.

• 
Sayfa: önceki 4243444546
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.