Şimdi Ara

Robot Süpürge Fırsatları [ANA KONU] (45. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
8.222
Cevap
652
Favori
895.346
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
73 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4344454647
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Güle güle kullanın. Hangi marka/model tercih ettiniz?

• Arkadaşlar araştırma yaptım biraz. irobot roomba i7+ en iyisi diyorlar bu konuya katılıyor musunuz?

• quote:

Orijinalden alıntı: dangerous

Güle güle kullanın. Hangi marka/model tercih ettiniz?

Amazon’dan S5 max aldım. Sürekli bir yerleri süpürtesim var. Odaları tanımladım. Git şurayı süpür diyorum. Süpürüp yerine geri dönüyor. Temizleme performansını da çok beğendim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar yedek parça olarak ne gerekiyorsa şimdiden alayım. Aliexpresste orjinal parça satan firma biliyor musunuz? Fırça, mop bezi vb.

• quote:

Orijinalden alıntı: gbriel

Alet müthiş. Almayanlar ilk fırsatta alsın muhakkak. Bugüne kadar almamakla ne aptallık etmişiz diyoruz eşimle.

Hangi marka hangi model almıştınız. Halı üstü ve laminant üstü performansı nasıl. Halıya çıkması inmesi,tozu iyi alması vs.

• quote:

Orijinalden alıntı: OkumadanAlma

Hangi marka hangi model almıştınız. Halı üstü ve laminant üstü performansı nasıl. Halıya çıkması inmesi,tozu iyi alması vs.

Alıntıları Göster

Roborock S5 Max. Bizim halılar ince olduğundan çıkma inme konusunda hiç problem yok. Parke performansı zaten müthiş.

• gbriel G kullanıcısına yanıt

Ben de en uygun ürün olarak roborock s5 max ı gördüm

Siz amazon tr'den mi aldınız amazon yurtdışı mı? Kaça aldınız?

• S5 max su anda f/p olarak en iyi urun mu.
    bu sektöre yabancıyım almak istiyorum bir tane ama 4000+ ciddî bütçe.
    Başka modeller var mı yoksa s5 max indirimi mı beklemek lazım.
    Ne önerirsiniz

• İki katlı evde uygulama nasıl oluyor

Bir de gittigidiyor tikla gelsin den alsam güvenilmez mi?

Tesekkür ederim

• ozgungorkem O kullanıcısına yanıt
    Amazon.com.tr de bu satıcı için yazılmış bir yorumu paylaşıyorum. Robot Süpürge Fırsatları [ANA KONU]

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • baddboy kullanıcısına yanıt
    Eviniz 150 m2 ve altı ise F/P ürünü Vacuum Mop Pro, en son 3.000₺ civarı fiyat ile satıldı.

150 m2 üzeri ev ve daha fazla bütçe için ise S5 Max 4.300₺ fiyatla alınabildiğinde F/P ürünü diyebiliriz ..

Arada V2 ve V3 gibi alternatif cihazlar da mevcut tabi ...

• M.U.Y. kullanıcısına yanıt
    Satıcının da işi gerçekten bu ülkede zor. Büyük ihtimal ile keyfi iade yapmış bir alıcının ürününü bu şekilde satmaya çalışmış. Elbette bu durum onu haklı çıkarmaz ama gerçekten empati yapılırsa adam ne yapacak o malı, büyük sıkıntı..

• Keyfi iade bildiğim kadarıyla mümkün değil. Açılmadığı takdirde iade hakkı var. Bu gibi durumlarda (müşteri memnuniyeti, yanlış bilgilendirme ile satış vb.) iade alınan ürün çeşitli zincir mağazalarda genelde teşhirden toplandı şeklinde belirtilerek satılıyor. İnternette bu tür ürünler belirtilerek satılması gerekli ve Tüketici haklarına göre tüketici bu durumda mağdur ve haklı. Satıcı indirim yapmalı yada yenisi ile değiştirmeli. Diyebilirsiniz bunun gibi kaçtane dönüyordur satıştan. İşte tam bu yüzden açıldıktan sonra ürünün iadesi için kusurlu/arızalı olup servisinin değişim iadesi için incelemesi gerekli. Ben verdiğim örnekte asla satıcıyı haklı görmüyor ve forumdan @hepsirobot Ali beyinde dile getirdiği küçük firmaların çeşitli yollarla temin ettiği ve dolar kuruna rağmen piyasasın altında satılan bu ürünlerde büyük firmaları tercih edilmesini öneriyorum.

• M.U.Y. kullanıcısına yanıt
    Keyfi iadenin THH de karşılığı Cayma Hakkı ve teoride yokmuş gibi algılansa da maalesef var. Olmayan ürünler (kopyalanabilir, hijyen vs) kanunda çok kısıtlı olarak belirtilmiş zaten. Sadece buradaki yani Donanım Haber de ki bazı zihniyetleri, yazılanlarını okudukça çoğu zaman dehşete düşüyorum. Aldım kullandımlar, 3 kuruş altına başka yerde buldum satıcıya iade ettimler, cimer e yazdımlar, THH ne başvurup çatır çatır paramı aldımlar vs ..

Teşhir ürünü vs o ayrı bir konu.

Satıcıyı savunmuyorum ama hiç bir firma, hele ki internetten güvenli alışveriş kapsamında olan platformlardan bu riski alarak satış yapmaz, tamamen zarar eder..

Bir ürünün resmi ithalat vs konusu da apayrı, şu fiyatın altı olamaz diye bir şey yok. Üretici ithal eder, distribütör kârı, maliyetleri vergileri filan okey ama bunun paralel ithalatı var, 5 liraya vadeli malettiği resmi ürünleri 4 liraya peşine çevirip farklı ticari yol izleyenleri vs. var.. Hepsini geçtim, distribütörlerin ve bayilerin olduğundan çok daha fazla kârla sattığı ürünler de var..

iPhone örneğine bakın mesela.. Alınabilecek en pahalı ve hassas ürünlerden biri, kaç kişi gidip garantisi için resmi Apple mağazasından alıyor? Resmi Apple mağazasından alınmayınca garantisiydi vs di sorun teşkil etmiyor nihayetinde ...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Tonny Stark -- 29 Ekim 2020; 14:49:11 >

• Açıp deneyip beğenmeyip ya da bir sıkıntı görüp iade edebilir tüketici belki sizin göremediğiniz bir hata gördü üründe ve iade etti bu tarz ürünleri kesinlikle kabul etmemek lazım. Satıcı da bu tip ürünleri servise yönledirip bir sıkıntısı varsa kendi tedarikçisine iade etmeli, bir sıkıntısı yoksa ürünün sadece keyfi iade ise de teknik servis bu ürünü temiz şekilde sıfır gibi kutulayarak geri satışa sunabilir. Alıcıya ayakları kirli içinde başkası adına fatura göndermek demek ikinci el göndermek demektir. Ha satıcı bu yolu izliyorsa da bunu açıkca belirtip fiyatı uygun tutarak büyük firmaların yaptığı gibi "outlet,spot" ürün olarak satmalıdır. İzlenen yol kesinlikle yanlış işte tam da bu myüzden burada kimse satıcılara güvenmiyor da gidip amazon satıcılı ürün alıyor pahalı da olsa

• Aşağıdaki konuda arkadaşın Scooter için belirttiği şekilde Roborock S5 Max alınabilir. 3887 TL ye geliyor.

https://forum.donanimhaber.com/xiaomi-mi-pro-2-scooter-4000-tl--146219954#146221464

https://www.trendyol.com/roborock/vacuum-cleaner-s5-max-beyaz-robot-supurge-p-35623311?boutiqueId=533892&merchantId=107676

• quote:

Orijinalden alıntı: Umitbjk

Aşağıdaki konuda arkadaşın Scooter için belirttiği şekilde Roborock S5 Max alınabilir. 3887 TL ye geliyor.

https://forum.donanimhaber.com/xiaomi-mi-pro-2-scooter-4000-tl--146219954#146221464

https://www.trendyol.com/roborock/vacuum-cleaner-s5-max-beyaz-robot-supurge-p-35623311?boutiqueId=533892&merchantId=107676

Robotlarda o indirim geçersiz. Yoksa millet toplamıştı zaten.

• Evet, robotlarda geçersiz.

• 
Sayfa: önceki 4344454647
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.