S

Teğmen
15 Aralık 2006
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
1 üye
Görüntülenme
Toplam: 171 (Bu ay: 0)
Gönderileri

SATILDI @Raskrain nickli arkadaşa satıldı.

/////Apple Magic Keyboard

-Herhangi bir problemi bulunmamaktadır. - Kozmetik olarak 10/9 alır gayet temizdir. (çekmecede durdu kullanılmadı sayılır.) Sağ üst kenarında 1mm kadar ezik vardır fotoğrafta görülüyor. -TR klavyedir. SATILDI

-Garantisi yoktur, lightning kablosu yoktur, kutusu vardır. -İstenilen kargo ile gönderilir. - Çanakkalede elden teslim edilir.

FİYAT: 600 TL Pazarlık ve Takas yoktur. Model No: A1644 SATILDI

Arkadaşlar meraba bayadır tv araştırıorum ama bi türlü cazip bşy bulamadım lg42lv5500 güzele benzio sizce nası kullanan arkadaşlrdn tavsiye alabilirmym
2100 tlye kadar limitim var, ayrıca bu fiyt dahilinde dvb-s2 olan bi tv tavsiyeniz varmı acaba?? tşkr ederim
arkadaşlar ekran kartım x1950 gt oyunda ışık gölge hatası var gibi yani gölgeler bi garip çılgın gibi yanıp sönüo demodada vardı aynı hata
yardım edebilecek varmı
arkadaşlar x1950gt kullanıorum artık yetmio o yüzden powercolor4850pcs almyı düşünüorum sizce mantıklımı yani fps açısından
para sıkıntısı olduğu için daha üst modellere bakamıorum

http://www.hepsiburada.com/Liste/powercolor-ati-hd-4850-512mb-256bit-gddr3-directx-101-dvi-hdmi-pcs-pci-e-x16-20-ekran-karti/productDetails.aspx?categoryid=204&productid=bd53687
Arkadaşlar dvd oynatıcı alacam uzunca araştırdım ama bi türlü karar veremedim
philips dvp3360 mı lg dv492h mi sizce hangisini almalıyım (lgnin içinden scart kablo çıkıyomu)
ikisi arasında bariz bir kalite veya özellik farkı varmı?
not:dvdyi tüplü bir ekranda kullanacağım
Arkadaşlar az önce mavibilgisayardan den 400 ytl'ye canon ıxus 75 aldım bataryası 1 30 saatte şarj oluyomuş ama ben ilkkez kullanacağım için daha fazla şarj etmem gerekmiyo mu??? klavuzunda bununla ilgili bişey yok
Arkadaşlar Canon ıxus 75 ve Sony w120 bu 2si arasında kararsızım kullanan arkadaşlar yardımcı olursa sevinirim.
Arkadaşlar bildiğiniz gibi msı live update ile otomatik bios güncellenebiliyo. Bende yapayım dedim live update 3 indirdim ama onboard ekran kartı sürücüsünü güncelleme yazısından başka bişey çıkmadı yani bios upgrade falan yazması gereken yerde sadece ekran kartı güncellemsi bulunuyodu. Daha sonra everest indirdim.Program anakart kimliğini gösteriyo fakat anakart adına 'bilinmiyor' diyo. Sanırım biosu güncelleyemememin bununla bi ilgisi var yani bilgisayar anakartın adını bilmediği için live update programındada bios güncelleme ikonu çıkmıyo. Bu sorunu nası giderebilirim. Hem XP de denedim hem Vistada şuanda Vista ultimate servis pack 1 kullanıyorum. Bide çipsete intel g965 diyo kart msı diye ben msı sürücüsünü yükledim. Bununla bi ilgisi olabilirmi
Anakart:G965M MSI
Arkadaşlar fotoğraf makinası alacam ama çok kararsız kaldım. Şöle 400-450 civarı bi ürün benim aklımda canon ıxus 75 yada kodak v1073 var ama??
Arkadaşlar merhaba.Bu ''muzio fs-300''ü baya bi araştırdım ve sonunda çok hoşuma gitti ama bunu internet dışında nereden bulabilirim yani bi mağazadan.Yardımcı olursanız çok iyi olur.Ankara veya Konyada nerde satılırki?? email:gokhangumus1987@gmail.com
Hakkında
Sistem ve Tercihleri
Bilgisayar
Bilgisayar
Macbook Pro 2015
Otomobil
Otomobil
Skoda Fabia 1.2 TSİ
Mobil cihaz
Mobil cihaz
İphone XR
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 12 sa. önce
Son Mesaj Zamanı: 4 gün
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 220
İkinci El Bölümü Mesajları: 35
Konularının görüntülenme sayısı: 10.320 (Bu ay: 48)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 33 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Oyun
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.