Şimdi Ara

Robot Süpürge Fırsatları [ANA KONU] (187. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir (1 Mobil) - 3 Masaüstü1 Mobil
5 sn
8.246
Cevap
649
Favori
897.887
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
73 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 185186187188189
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Amazon stoğa girer ye bekliyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: furkanemre8

https://www.ciceksepeti.com/roborock-s5-max-robot-supurge-beyaz--resmi-distributor-garantili--kc2854803

S5 MAX 3999

Evofone tarafından garanti sağlanıyor ve MİSTORE tarafından gönderiliyor.

2 tane sipariş verdim, Avantajix %3,20 veriyor . 240 Lira da oradan düşersek 3880 e geldi tanesi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi furkanemre8 -- 18 Şubat 2021; 23:47:17 >

• ilkerk88 kullanıcısına yanıt

Merhaba hocam

''ana konusunda 1-2 arkadaş var ilgileniyorlar fakat reklam mı değil mi anlayamadım.''

o iki arkaştan birisi benim :) binlerce yorumumun içerğine bakmadan sadece 360 ile ilgili (parasını verip satın aldığımız ve tarafsız olarak incelemek amaçlı demo cihazlarla içerik hazırladığımız) olanlara bakıp bizi bu şekilde değerlendiriyorsanız sizden ricamdır

Lütfen Sparişinizi İptal edin.

Saygılar.

• Dünden beri Amazon'dan Ecovacs Ozmo 950 siparişi veren onlarca kişinin siparişi iptal edilip, kargodan satıcıya iade edilmiş durumda.

Amazon para iadesi yapacağını söylüyor.

Biz zaten çok uygun bir fiyata almıştık. 3600 TL'ye.

Şimdi ise aynı ürün farklı satıcı da 5000 TL.

Amazon un hep müşterinin yanında olduğunu duymuştuk ama burada resmen toplu bir mağduriyet söz konusu.

Konu hakkında bilgisi olan yada fikir verebilecek biri var mı ?

Bu durumu telafi edip, Amazon'a ürünü yakın tarihte tekrar göndermesi için girişimde bulunabilir miyiz ?

Eğer bu mümkün değilse 4000 TL'ye Ozmo 950 yerine halı tanıma teknolojisi olan başka ne tavsiye edersiniz ?
  • selmand kullanıcısına yanıt
    Ikisinin arasindaki farklara bakarak kiyaslayabilir hangisi daha cok ihtiyacınız karsiliyor belirleyebilirsiniz.Tabiki oneriyorum..acikcasi xiaomi nin kendinden dahi uzak duruyorum mop pro da sacma sacma sorunlar okadar çok gördüm ki.

• Volkan_Taner kullanıcısına yanıt
    Hukukun ilgilenmesi gereken ayri bir olay... Ticaret hukuku bilen arkadaslar yazarsa siz de ana konuya yazarsaniz bunlari sevinirim.
  • Roborock s5 max trendyol da 3828 s6 pure 3250 çok iyi fiyat

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Amazon ve amazon satıcısı farkı nedir? Aradım sordum satıcılar için 15 gün iade hakkı var amazon için 30 gün iade hakkı var dedi. (Xiaomi Mi Robot Vacuum Mop Pro Siyah Akıllı Robot Süpürge)

Hepsiburada mi store'dan mı almak mantıklı amazondaki bir satıcıdan mı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dopplereffect -- 20 Şubat 2021; 17:38:39 >
  • Aklımda viomi se modeli var üzerine 1k daha koyup s6 pure gibi modellere bakmaya gerek varmı acaba evimiz 85m² ?

• merhaba dostlar.

ben de bugun hanımdan acı haberi aldım. robot süpürge alsak dedi. :/

hiçbir araştırma yapmadım ama xiomi vacum pro ve 360 s7 cok tutuyor sanırım. roborock da biraz tuzlu. maksimum 2500-3000 tl bütçe ile ne önerirsiniz?

mop olsa olmazsa olmaz tabi.

• Radical Brain kullanıcısına yanıt

''ben de bugun hanımdan acı haberi aldım. robot süpürge alsak dedi. :/''

Robot Süpürge Fırsatları [ANA KONU] 

Evinizin m², mobilya yükseklikleri, halı-eşya yoğunluğu gibi parametrelerde mühim.

• Hala en iyisi roborock s5 sanırım, fiyatıda kura rağmen hiç düşmemiş

• Nilfisk EASY 20VMAX EU 2in1 Şarjlı Süpürge

Beyler şu ürün nasıl sizce?

https://www.hepsiburada.com/nilfisk-easy-20vmax-eu-2in1-sarjli-supurge-mavi-pm-HB000019TE86

Aslında bimin bu hafta getireceği heifer e bakıcaktım ama bu daha iyi gibi 60 dk kullanım diyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BèRuTTì -- 21 Şubat 2021; 17:2:19 >
  • O kadar yorum okudum hala xiaomi vacuum mop pro ile roborock s5 max ile arasindaki fiyat farkina değecek bir yoruma yada ozellige denk gelmedim. Arkadaslar aradaki farka gerçekten deger mi yoksa xiaomi alinir mi ?

• Lydsto r1 robotun Ali bey tarafından incelenen videosunu izledim. Sipariş vereceğim.Kafama yattı. Özellik olarak roidmi eve plus ile arasında sanırım pek bir fark yok. Arada fiyat farkı da az değil. Hafta ici artık somuclandirmaliyim. Evdekilerun beklentisi yüksek

• mecan22 M kullanıcısına yanıt
    Fiyatı nedir ?
  • deepbluee61 D kullanıcısına yanıt

Foruma özel 4.1k

• Radical Brain kullanıcısına yanıt

Robot Süpürge Fırsatları [ANA KONU] 

• 
Sayfa: önceki 185186187188189
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.