Şimdi Ara

Robot Süpürge Fırsatları [ANA KONU] (176. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8.223
Cevap
651
Favori
895.532
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
73 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 174175176177178
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Okuduğum kadarıyla yorumlar olumlu. Fiyatı da iyi. Sipariş verdim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ben yaklaşık 7-8 aydır 950 kullanıyorum, 1-2 kez harita kaydı ama çözülmesi zor değildi, çok başarılı bir süpürge, tavsiye ederim, fiyat çok iyi, muhtemelen Amazon Almanya’da kampanyayla 400 Euro’ya inmiştir, Euro da biraz düşünce uygun bir fiyata gelmiştir diye düşünüyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi septum -- 7 Şubat 2021; 20:2:28 >
  • Şuan

Hepsiburada da

Xiaomi vacumm mop essantiel modeli 1599tl

Satıcı orka teknoloji

Düşünenler bakabilir

Uygulamadan girdigimden link koyamadim

• Ecovacs Deboot Ozmo 0950 şu anda Amazon da 3600 TL. Geçen hafta 4500 TL idi bu robot.
    https://www.amazon.com.tr/dp/B07WC1MXN7/ref=cm_sw_r_cp_awdb_imm_c_KZ65VF4C3QRZAJ9W2YM3

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi needacar -- 7 Şubat 2021; 21:2:18 >
  • S5 max ile ozmo 950 hangisi daha iyi emiş kalitesi kıllanım vs. Kısaca hangisi tercih edilmeli. Yada 3,500-4000tl aralığında ne önerirsiniz.
  • needacar kullanıcısına yanıt
    Bunun garantisi nasil oluyot arkadaslae forumda baya övülen bir model sanırım germany amazon gönderecekmiş fiyat baya iyi duruyor
  • Ben de çok kararsızım deebot konusunda.

• abu55 A kullanıcısına yanıt

Amazon kendisi sattığı ürüne 2 yıl garanti veriyor.

• Xiaomi olsun roborock olsun irobot vs olsun adam akıllı servis ağı olmayan bu markalardan robot süpürge alıp da amazon dışında alan arkadaşları cesaretinden dolayı tebrik etmek isterim..
    Verdik bakalım siparişi, mop pro almayı düşünüyordum ama garanti olayi biraz kafama takılıyordu, amazon satıcısı olması ve garanti konusu sebebiyle fiyatinda cazip gelmesinden dolayı ozmo 950 mantıklı geldi.
  • abu55 A kullanıcısına yanıt

Keyifle kullanın.

Teşekkürler hocam
  • quote:

Orijinalden alıntı: TiLtay

Xiaomi olsun roborock olsun irobot vs olsun adam akıllı servis ağı olmayan bu markalardan robot süpürge alıp da amazon dışında alan arkadaşları cesaretinden dolayı tebrik etmek isterim..

iRobot ürünleri 2 yıl distribütör garantili olarak satılıyor; düzeltelim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi needacar -- 8 Şubat 2021; 0:2:11 >
  • En iyi robot süpürgeyi almak istiyorum desem fiyattan bagimsiz olarak dusunurseniz hangisini tavsiye edersiniz?

Roboroc s6 maxv icin ne dusunuyorsunuz?

• az önce amazondan s5 max siparişi verdim. pek de araştırmadım bu ürünleri, 4.085 tl den aldım. satıcı amazon. umarım işe yarar bi üründür.
  • quote:

Orijinalden alıntı: odzi

az önce amazondan s5 max siparişi verdim. pek de araştırmadım bu ürünleri, 4.085 tl den aldım. satıcı amazon. umarım işe yarar bi üründür.

AMAZON SATICILI OLAN 4500 FİYATI AMA BEN GÖREMEDİM SİZİN FİYATI

• ahmeduafi A kullanıcısına yanıt
    sanırım anlık düşmüş fiyat.

[simage]https://forum.donanimhaber.com/images/upfiles/277631/(d0d325b6-6734-4bc6-8d0e-55bce3369a41.jpeg, 1080, 1513, 85D5D1)[/simage]
    Teşekkür ederim bilgilendirme için
  • TiLtay T kullanıcısına yanıt

Adam akıllı satış sonrası servis vs alt yapıları olan markalar, yeni adaylar var ama sıfır satış fiyatları ithalatçı ve yurt dışı satış kanallarına göre pahalı kaldığı için ve TR de tüketiciler cebindeki parayla kendine, evine ve ihtiyaçlarına göre robot bakmak yerine en dolu, en çoook özelliği olan robotu aradıkları içinm çoğu tüketici satış sonrasını bırakın araştırmayı sormuyor bile...

T.C simülasyonu 

• 
Sayfa: önceki 174175176177178
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.