Şimdi Ara

Robot Süpürge Fırsatları [ANA KONU] (174. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8.223
Cevap
651
Favori
895.475
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
73 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 172173174175176
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • eşim ne zamandır çok istiyordu ancak her seferinde geçiştiriyordum. tek istediği model vardı Xiaomi Mop Pro. Ancak bugün gezinirken Viomi V3 modelini gördüm 2360 TL ye ve hiç düşünmeden sipariş verdim. Umarım iyidir. Ya da umarım satıcı gönderim yapar :)

• brkprlk35 kullanıcısına yanıt
    Kalmayin arada derede harbiden sıkıntılı cihazlar. ecovacs, roboorck,360 bakin.
  • s5 amazonda 3940 dı az once sayfa yenıleyınce 4506 oldu. takip edin istersenız anlık değişiyor

• _trapzone_ kullanıcısına yanıt
    Mop pro da gg da 2770 şu anda. Kur düşüşü geçte olsa ufaktan hissediliyor artık. Bence halen pahalı S5 max şu anda 3.5k civarına gelince uygun sayılır. Dolar 8 civariyken 3.9k ya satıldı malum

Edit. Gg da S5 max 3.9k civarı https://www.gittigidiyor.com/ev-elektronigi/roborock-vacuum-cleaner-s5-max-beyaz-robot-supurge_pdp_656636924

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mbeg44 -- 4 Şubat 2021; 19:11:28 >
  • cekabu kullanıcısına yanıt
    V3 ü o fiyata nereden aldınız acaba? Ben 3 ay once normal fiyatı 4200 iken, cek kupon vb...ile 3800 e mal etmiştim. En son 2 gun once de 3300 e gördüm
  • quote:

Orijinalden alıntı: mbeg44

Mop pro da gg da 2770 şu anda. Kur düşüşü geçte olsa ufaktan hissediliyor artık. Bence halen pahalı S5 max şu anda 3.5k civarına gelince uygun sayılır. Dolar 8 civariyken 3.9k ya satıldı malum

Edit. Gg da S5 max 3.9k civarı https://www.gittigidiyor.com/ev-elektronigi/roborock-vacuum-cleaner-s5-max-beyaz-robot-supurge_pdp_656636924

hocam amazon satıcılı idi benim paylaştığım

• ShadowOfSpirit kullanıcısına yanıt

2000 liraya bu özellikte cihaz bulun alalım. O fiyata o var söyledikleriniz iki katı. Fiat almayı düşünen insana Skoda al der gibi..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Merhaba, Ozmo 950 ile s5max arasında bir seçim yapılacak olsa hangisini tavsiye edersiniz. Neden. Teşekkürler

• sedkorn S kullanıcısına yanıt
    Trendyoldan aldım bugün ama fiyat hatası olabilir gibi. gönderirler mi emin değilim. Şu anda aynı satıcı 3260 TL yapmış.

Hocam selamlar,

360 S7/S7 Pro en son 2700 den satıldı 1 haftaya satışa çıkacağı söyleniyor. bütçenizi biraz aşıyor ama değerlendirin derim.

Dreame F9 lidarsızdır ama haritalıdır kullananlar memnunlar haritalaması zor biraz zahmetli ama ben takılmam derseniz 2400 fiyatı var. Viomi felan geçin. Faturama ekletiyim ödeyim derseniz 360 modelleri Turkcell'de de satılıyor. 3K altında Mijia 1C de var ama 2900 civarı o bütçenizi baya aşıyor.

Bunlardan daha uygunları hem lidarsız hem kamerasız ve haritasız modellerdir, bütçeniz buna el veriyor ise giriş seviyesi bu robotlardan da tercih edebilirsiniz. Misal 360 C50, iRobot 6x ler...

vs vs vs.

• oqi kullanıcısına yanıt

O zaman diyorsunuz ki 3bin civarına çıkın ve Xiaomi Mop Pro veya Dreame D9 yerine çok daha tecrübeli 360ın S7 modelini tercih edin diyorsunuz. Doğru mudur? Yoksa bütçe 1c de alsanız f9 ile aynı çalışma mantığı diyorsunuz..

• Emir2011 kullanıcısına yanıt

Ozmo 950 de halı tanıma var. mop yaparken halının üzerine çıkmıyor (bu sadece ecovasın bazı modellerinde var), S5 max da haritada halı olan kısımları moplanmayacak alan olarak belirleyerek halıya çıkmasını önlenir . S5 max kullanım olarak stabil oluşu, Ozmo kalitesiyle ön planda. aceleniz yoksa mart ayını da bekleyebilirsiniz çünkü o fiyatlarda güzel ürünler piyasaya girecek deniyor. robot süpürgeler ana konudan takip edebilirsiniz.

Bütçe el vermiyorsa çalışma mantığı 1c ve f9 un aynı ama f9 un özellikleri 1c ye göre daha fazla onu tercih edebilirsiniz.

Ama bütçeyi zorlarsanız 3K lara çıkmadan S7 ile işi bitirirsiniz. D9 'un özellikleri S7 den daha üstün kağıt üzerinde ama deneyimi çok az 2700 veren 2900 da verir derseniz neden D9 olmasın tabi bu iş araba alırken onu veren bunuda verir muhabbetiyle Ferrariye gider  

• Bu robot süpürgeler iyice akıllanmadan almam diyordum ama alsam iyi olacak. Bugün evi süpürmem 1 saat sürdü.

Evimizde pek eşya yok. Pek halı da yok. Minimalist bir ev. Temizlemesi zor olmaz. 1500tl lik anker 11s'in yorumlarına bakıyorum, geneli memnun. 4bin, 4500tl'lik liralık s5 max vs de çok tavsiye ediliyor. Haritalama vs o kadar önemli mi? Verdiğim paraya değecek mi? Bana başka ne artısı olacak? Evde düşecek vs bir şey yok. Öyle sensörlük bir durum yok. Bütçe sorunum yok ama sanki bir iki sensör, yazılım vs özelliği ile söğüşleme derdindeler gibi geliyor, o yüzden çok vermek istemiyorum. Var mı önerisi olan? Şimdiden teşekkürler.

• commandx C kullanıcısına yanıt

Bende araştırıyorum sadece ama raslantısal temizlik yapanları almayın bence. Xiaomi G1 Essantial modeli örneğin raslantısal yapıyor. En azından kamera ve jiroskop olmalı. Onlardan biri de örneğin Mijia C1 modeli. Ama dilerseniz hem Lidar sensörü olsun iyi haritalama yapsın o zaman Vacuum Mop Pro tercih edin. Sırasıyla fiyatları 1700-2200-2700TL gibi düşünün. Xiaomi markası modellerine hakimim ondan böyle örnek verdim diğer markalarla da örneklendirilebilir..

360 s7 var? Hic bulamiyorsaniz mop pro alin...?sanki goren de ecovacs t8 Aivi onerdim sanacak..o fiyata alacaksiniz sonra guncellemede elinizde patlayacak e nolacak sonra 2300 tl ye anakarti sikintili kullanilamaz cihaz olacak elinizde...keske bu parayi da vermeyip cihaz da almayaydim dersiniz sonra...adamlar vermiyor iste 3 kuruşa 5 köfte olmuyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ShadowOfSpirit -- 5 Şubat 2021; 1:12:31 >

Mop pro ve S7 piyasası 3bin diye hatırlıyorum. O zaman biraz daha düşmesini bekleyeyim. Sharman üzerinden S7 almak daha mantıklı. Mop pro alsam da satıcı belirsiz olacak..

Teşekkürler yanıt için. Almayın bence diyorsunuz ama yorumlara bakıyorum, sadece hepsiburada üzerinde 1700 küsür yorum var. Puanı da yüksek. Yani model satılmış ve beğenilmiş. Dediğiniz eksikleri varken nasıl bu olumlu yorumları alıyor? Tabii ki hepsiburada yorumları tek kıstas değil ama yurtdışı yorumlar da benzer. Miele'nin 7-8binlik modeline bakıyorum, onda daha fazla olumsuz yorum var. Beni arada bırakan bu. Bir yandan iyisini alayım diyorum bir yandan ucuz iş görecek alıp geçeyim diyorum

Xiaomi ve roborock alternatifi ne önerirsiniz?

https://www.amazon.com.tr/Miele-Scout-RX2-Saugroboter-Reinigungsmodi-Navigation/dp/B074G4G2BJ

Dedigim gibi ekayonline alirsaniz sikinti yasamazsiniz..s7 en son 2700 den verdi.

S7 2700TL iken Vacuum Mop Pro 3500TL ödeyeceğimiz bir fark olduğunu sanmıyorum. Haksız mıyım?

• 
Sayfa: önceki 172173174175176
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.