Şimdi Ara

Robot Süpürge Fırsatları [ANA KONU] (167. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8.223
Cevap
652
Favori
895.432
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
73 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 165166167168169
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Tamamdır.satın alınca burdan yorum yazarım.teşekkürler

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hayırlı olsun hocam 

Güzel ve sağlıklı günlerde kullanılsın inşallah 

360 ve S7 özelinde soru ya da merak ettiğiniz bir durum olursa 360 konusunda da kullanan arkadaşlar yardımcı olurlar.

En kötü robot süpürge bile, robot süpürgesiz evden iyidir der üstad Ali abi :)

• A101 den aldığım s5 max sorunsuz elime ulaştı artık geriye kurulum kaldı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ultrhasan42

A101 den aldığım s5 max sorunsuz elime ulaştı artık geriye kurulum kaldı

Hayırlı olsun, garantisi nasılmış acaba

• thk123 T kullanıcısına yanıt
    İrobot 605 alın eğer evde wifi yoksa. Bas temizlesin modunda. Kullaniyorum tavsiye ederim.
  • emcace E kullanıcısına yanıt

Benim de a101 den aldığım ürün elime ulaştı. Müşteri hizmetlerini defalarca aramama rağmen garantör firmasını öğrenemedim. İthalatçı firmaya yazılmış bilgi bekleniyormus. Ayrıca faturam elime ulaşmadı onun içinde aradım müşteri hizmetlerini ona bile talep oluşturdular dönüş yapacaklarmış böyle işlevsiz bir musteri hizmetlerine ilk defa denk geldim.

• wincheaster W kullanıcısına yanıt
    Ordan aldiginiz kiwi urun icin deneyin birde 😄ben otomatik sivi sabunluk bozuldu onu gonderdim..16 kisi vardi sirada aradigimda.dusunun artık
  • quote:

Orijinalden alıntı: wincheaster

Benim de a101 den aldığım ürün elime ulaştı. Müşteri hizmetlerini defalarca aramama rağmen garantör firmasını öğrenemedim. İthalatçı firmaya yazılmış bilgi bekleniyormus. Ayrıca faturam elime ulaşmadı onun içinde aradım müşteri hizmetlerini ona bile talep oluşturdular dönüş yapacaklarmış böyle işlevsiz bir musteri hizmetlerine ilk defa denk geldim.

Hayırlı olsun inşallah sıkıntısız kullanırsınız garantiye de ihtiyaç kalmaz, bende bir kaç talepte bulunmuştum cevap veren yok ne yazık ki

• buraya da yazmıştım geçenlerde; hepsiburada'dan aldığım Xiaomi essential bozulduğu için değişim kararı çıkmıştı. firma para iadesi yaptı.

aynı ürünü Amazon'dan aldım. bu sefer de gelen ürün daha kutusundan çıkar çıkmaz arızalıydı, kurulum bile yapamadım 🤦🏻‍♂️

firmaya iade için yazdım, servise gönderip rapor alın onla beraber gönderin diyor. ne 14 günlük cayma hakkı ne de ayıplı/kusurlu ürün gönderdiği için hiçbir sorumluluk almıyor. kendilerinin yapacağı işi bize yaptırmaya çalışıyorlar. rapor alıp gönderirseniz iadeyi yaparız diyorlar. Allahtan Amazon'dan almışım. süreç için onlar da devreye girdi.

işin özü; bu tür alışverişlerde Amazon'dan başkasına -mümkün olduğunca- bulaşmamakta fayda var

• quote:

Orijinalden alıntı: thk123

Wifi olmayan net 100 metrekare yaşlı bir kadının(kaynanam:) yaşadığı eve robot süpürge alıcam.Xiaomi Mi Robot Vacuum Mop Essential 2 in 1 Robot Süpürge ve Paspas Modeli 1800tl ye kadar düşmüş.bu model iyimidir yoksa 500tl daha koyup harita kaydeden modelini yada başka bir model mi almalıyım.kendime de 360 S7 Vacuum Mop Pro Cleaner Akıllı Robot Süpürge 2700tl düşünüyorum.cevaplarınız için şimdiden teşekkürler.

hocam iki kere essential aldım, biri aldıktan üç ay sonra bozuldu. diğeri daha kutusundan arızalı çıktı. yine de düşünürseniz Amazon'dan alın derim. garanti ve satış sonrası hizmet anlamında mükemmeller.

• Yaşlılar için 175 m2 de (150 m2 civarı da yeter) çalışması basit, temizliği pratik, yedek parçası kolay bulunan bir model arıyoruz. Bütçe 3000 TL civarı ama daha ucuza daha iyisi varsa çok iyi olur.
  • ben de toz istasyonlu bir model bakıyorum ama fiyatı fazla pahallı olmamalı.

Aşağıdaki model biraz daha ucuzlar mı ? konunun tecrübelileri yardımcı olursa sevinirim.

Roidmi Eve Plus Akıllı Toz Toplama İstasyonlu Robot Süpürge ve Mop Fiyatları, Özellikleri ve Yorumları | En Ucuzu Akakçe (akakce.com)

• Arkadaşlar merhaba. S5 Max sahibiyim arkadaşımda robot süpürge alacak lakin halı zemin algılaması nedeniyle ozmo 950 düşünmekte ve benden ikisi arasında tavsiye istemekte ozmo 950 hakkında hiç bilgim yok. Sizden ricam iki model arasında yukarda bahsettigim özellik dışında ne artisi eksisi nelerdir? Hangisini tavsiye etmeliyim?

• quote:

Orijinalden alıntı: ShadowOfSpirit

Dert etmeyin trendyol vs bir iki kampanyayla zaten ayni fiyata alabiliyorsunuz....Garantisi de neyduubelirsiz zaten.alanlar sikinti yasadimi t.h.h de alacaklar soluğu...Insallah yanılıyorundur ama bu cihazi 2 yila yakindir takip edip tr de kim satiyor ogrendim artik...sadece amazon ve ekayonline den alinirsa saglam gerisi hep yukarida belirttigim gibi.

https://www.trendyol.com/roborock/s5-max-robot-supurge-beyaz-p-35623311

garantisi ne olmalı hocam.. mesela bu genpa garantili diyo

• august landmesser kullanıcısına yanıt

Ekay veya amazonda amazon satıcılı.

• mali_bu16 kullanıcısına yanıt

anladım hocam genpaya falan önemli değil. sadece amazon ve ekayonline

• wincheaster W kullanıcısına yanıt

Hocam bende A101 den Xiaomi Vacuum Mop pro aldım. Uzun uğraşlar sonucu garantör firmayı öğrendim. A101 in attığı mailde firma adı bile yok, sadece adresi var   Attığı mail;

Değerli Müşterimiz,

Müşteri cihazı ile alakalı bir sıkıntı yaşadığında yetkili teknik serviste kontrollerinin sağlanabilmesi için cihazını ürün kutusu ile birlikte aşağıdaki adrese gönderebilirsiniz.

Kargo içerisine ürün arıza sebebini, a101 faturasının ve iletişim bilgilerinin de iletilmesi rica ederiz.

Yamanevler Mah. Alemdağ Cad. No: 171 Ümraniye / İstanbul ( Eski Netaş Fabrikası İçi)

Yurtiçi Kargo Anlaşma No: 413931007

Yurtiçi kargoyu arayıp bu anlaşmalı firma kim diye sordum. Doğa Mobil miş. Adamlara mail artım evet biziz diye mail attılar. Sanırım Honor distribütörü. Servislerinde KVK , Ouno falan var. Sizinkide Doğa Mobil olabilir. Cihazın seri nosunu Doğa Mobile mail atıp sorun bence.

• slh3772 kullanıcısına yanıt

Hocam ürünü kullanmaya başladım bana da bir maille dönüş yapsınlar bakalım.Umarim sıkıntısız kullanırım gerek kalmaz garantisine. Bir sıkıntı olursa da tüketici hakem heyetine basvururuz artık.

• trimmm kullanıcısına yanıt
    Roborock daha kullanici dostu bir yazilima sahiptir, ozmo malzeme kalitesi acisindan bir tik daha iyiymiş birde hali tanima ozelligi var..fakat cok fazla yazilim hatasi duydum ecovacsta.Boyle premium bir markaya yakistirilamayacak hatalar.Docku bulamama haritayi karistirma filan..Annemlerde birkac aydir roboorock kullaniyoruz..babamin mudahaleleri sonucu bir kez sapitti harita kaydi..tekrar cikarttim harita sikintisi kalmadi.onun disinda cok memnunuz..63 yasinda annem kullaniyor uygulamadan
  • Süpürge almaya karar verediyseniz bu yazıyı okuyabilirsiniz.https://www.memnunkaldik.com/xiaomia-mop-pro-supurge-ve-robot-supurge-alinir-mi// olukça güzel açıklama yapmışlar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ihsanone -- 20 Ocak 2021; 0:25:59 >
  • 
Sayfa: önceki 165166167168169
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.