Şimdi Ara

Roberto Mancini : Juventus'un turu geçmesi %80 (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
81
Cevap
1
Favori
2.051
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Adam interle cityle clde başarılı olamadı. Galatasaraylamı olacak ? Heleki GSnin en formsuz zamanlarında..
  • quote:

Orijinalden alıntı: Fidel Castro

Kusura bakmayın ama böyle bir açıklama yaptıysa -ki Manciniden beklerim geçen sene de Manu ile puan farkı 8 ken şampiyonluk ümidimiz çok düşük demişti- GS bu turu zaten geçemez.
    Geçen sene ilk 3 maçının ikisini kendi evinde oynamasına rağmen 2 puanı vardı GSnin. Fatih Terim'in bir açıklamasını dinlemiştim herkes rahat olsun bu gruptan çıkacağız diye. Belki de o konuşma takımı birbirine kenetlendirdi bunu bugün Fatih Terimi seven sevmeyen herkes kabul etmeli.
    Kaybettiğinde değil vazgeçtiğinde yenilirsin demiş üstad Che. Takımın şu an en önemli sorunu ruh ve kenetlenmeyken böyle bir açıklama yaptıysa yazık.

2 de değil 1 puan vardı. 1-0, 0-2, 1-1.
  • quote:

Orijinalden alıntı: OsmanlıSevdası

quote:

Orijinalden alıntı: SS10

Yabancıların yıllarca bizi maçtan önce kabartıp, maçta pataklayıp geri dönme taktiklerini bu sefer biz onlara yapmışız

Pek sanmıyorum kopenhag maçın da açıklamaları 1 puana da razıyız demişti fakat puan alamadan geri dönmüştük.Bu adamı hala çözemedim.

1 puan demişti ama çıkıp saldırmıştık, kaç tane kaçırdığımızı hatırlamıyorum..
  • ''redbull salzburg bize rakip olamaz. rahat bir galibiyet alıcaz.'' -ersun yanal

''cluj bize diş olacak bir takım değil.'' - fatih terim

''galatasaray zor bir rakip.'' jose mourinho

''galatasaray deplesmanları hep zor olmuştur.'' sir alex ferguson

sanarsın bizde ronaldo var onlarda selçuk şahin var
  • Adam gerçekleri konuşmuş zaten.
  • Aslında hepimizin bildiği bir gerçeği yüzümüze vurmuş. Tamam belki yersiz söylemiş ama gerçeği söylemiş. Hemen celallenmeyin Terim olsaydı o olurdu Terim olsaydı şu olurdu diye. Bence Terim olsaydı Juventus'a orada yenilip çoktan o defteri kapamıştık bile. Bir de adam sanki maça çıkmayacağız yenilgiyi kabullendik demiş gibi bir hava yaratanlar var.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Beyinsiz Adam

''redbull salzburg bize rakip olamaz. rahat bir galibiyet alıcaz.'' -ersun yanal

İyi de birader "rakip güçlü zor maç olacak" demek başka "şansları %80 demek başka". Bu ne la. telegoldeki troll yorumcular gibi yüzde vermek de ne oliyi.
    Zor maç olacak de geç işte ne kurcalıyorsun yüzde müzde. Taktik olarak bile olsa söylenmez şu cümle. Ki ben söylediğini sanmıyorum, haberin yalan olduğunu düşünüyorum. Ama gerçekten söylediyse de vay bizim halimize.

• Doğru demiş bizde de kiğılı Arsenal karşısında şansmz %51 demişti sonrası malum zaten

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu adam hala Galatasaray'ın büyük bir takım olduğunun farkına varmadı. Sıradan bir Anadolu kulübü gibi küçük görüyor.

• quote:

quote:

Yabancıların yıllarca bizi maçtan önce kabartıp, maçta pataklayıp geri dönme taktiklerini bu sefer biz onlara yapmışız

Pek sanmıyorum kopenhag maçın da açıklamaları 1 puana da razıyız demişti fakat puan alamadan geri dönmüştük.Bu adamı hala çözemedim.

fb maçından önce de 1 puan bizim için iyi olur demişti

• quote:

Orijinalden alıntı: hcno

quote:

quote:

fb maçından önce de 1 puan bizim için iyi olur demişti

Zamanla bu adamı da tanıyacagiz oyun felsefesini anlamis değilim

• quote:

Orijinalden alıntı: semiz-manço

Doğru demiş bizde de kiğılı Arsenal karşısında şansmz %51 demişti sonrası malum zaten

haklisin sürekli her takimin başkanı vsvs yeneceğiz, affetmeyeceğiz,daha şanslıyız diye taraftarın gazını alıyorlar sonra yine hüsran yine hüsran.mancini doğruları konuşmuş fakat kimse buna inanmak istiyor.keşke " aga simdi juve bizim eve geliyor bam bam bam 5-6-7 contenin contalarını sıkıcam" dese taraftarın cok hosuna giderdi
  • Bazı gerçekler vardır, Real Madrid'in bizden 10 beden üstün bir takım olması gerçektir ama top sahaya inince gerçek sadece kağıt üstünde kalır.
    Juventus belki bizden daha şanslı durumda, hadi diyelim %80 favoriler, bunu tartışacak kişi spor yorumcularıdır, sendir bendir. Bir teknik direktör için
    rakip takımın üstünlüğünü maç öncesi kabul etmek, belki bazı takımlar için geçerlidir ama Galatasaray gibi, "Galatasaray varsa hep umut vardır" sözünü söyleyen
    taraftarı olan bir takım için asla ama asla geçerli değildir, olmamalıdır. Maçı kafadan kaybetmek, başarıya ulaşmanın önüne konulmuş en büyük engeldir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Beyinsiz Adam

''redbull salzburg bize rakip olamaz. rahat bir galibiyet alıcaz.'' -ersun yanal

"Galatasaray zor bir rakip" demek ile "Juventus'un turu geçmesi %80" demek aynı şey değil. Birisi amatörce diğeri profesyonelce söylenmiştir. Bugün bir gazete bu lafı yazsa yerden yere vururuz üzerimize oynuyorlar diye.

Burada tartıştığımız sözün doğruluğu değil, futbolcular üzerinde bırakacağı muhtemel yenilgi psikolojisidir. Ne olursa olsun medya önünde rakibin çıkacağını söyleyip kendi takımını küçültmek son derece talihsiz bir davranıştır.

• quote:

Orijinalden alıntı: thanatos13

karşı tarafı rehavete sokmak için yapılmış taktiksel bir açıklama olabilir, hemen kendi kendinize triplere girmeyin..

fatih terimin ismini de bu takımla anmaya gerek yok adam milli takımın hocası oldu artık kabullenelim. ft iyi bir galatasaraylı olsaydı atıp tuttuğu federasyonun teklifini sevinerek kabul etmezdi.. o söylediği sözler de balondur aklınıza getirip kendinizi gazlamayın boşa.

Arkadas hangi devirdeyiz yahu, cocuk mu var karsinda da gereksiz bir roportaj icin rehavete kapilsin? Adamlar hali saha takimi degil milyon dolarlik Juventus. Su konusmadan tam tersi Juve degil biz etkileniriz. Kimse "onumuze geleni ezecegiz" demesini beklemiyor. Ama korkak korkak, miyminti gibi konusmasini hic beklemiyor

• beyler adam ne diyecek ki doğruları söylemiş unutmayın biz G.sarayız onlar juventus ...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Amiller

Bazı gerçekler vardır, Real Madrid'in bizden 10 beden üstün bir takım olması gerçektir ama top sahaya inince gerçek sadece kağıt üstünde kalır.
    Juventus belki bizden daha şanslı durumda, hadi diyelim %80 favoriler, bunu tartışacak kişi spor yorumcularıdır, sendir bendir. Bir teknik direktör için
    rakip takımın üstünlüğünü maç öncesi kabul etmek, belki bazı takımlar için geçerlidir ama Galatasaray gibi, "Galatasaray varsa hep umut vardır" sözünü söyleyen
    taraftarı olan bir takım için asla ama asla geçerli değildir, olmamalıdır. Maçı kafadan kaybetmek, başarıya ulaşmanın önüne konulmuş en büyük engeldir.

umut var diye gol atamıyorsun. adamların oyuncularının kalitelerine bak. bir de bizimkilere. adam realistik yaklaşıyor.

• Deplasmanda yenilmicekti takım orada gitti gibi Juventus maçında iyi kadro cikartti ama adaminda sucu yok Ceygun'la ne yapsin bu adam? Suc onceden yapilmayan transferlerde takimda as ile yedek arasinda dag degil dünya kadar fark var.Formda bir Eboue yoksa yerine Sabri koyuyor, Drogba yoksa Burak koyuyor bunlarla duvar pasi felan yapilmiyor kalite 0

• Mancini efendi sacmalama. Tamam yeter artik. Türk futbolcusu bu ucuz numaralardan anlamaz. Cikacaksin delikanli gibi diyeceksin ki:

Tarihte bu taraftarin önünde ne takimlar turu birakti... Juventus da biracak. Kazanmaya inanmasaydim zaten burada olmazdim.

Kimse Mancini'nin gercekci oldugunu falan da söylemesin. Galatasaray'in kendi sahasinda Juventus'u yenmesi %20 ihtimalse gruptan cikmasi ihtimali yok kadar az demektir. Eger öyleyse bastan hic umutlanmasaydik cikariz diye.

Mancini ayagini denk alsin. Kophenag macinda yaptigiyla, bu iki oldu.
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.