Şimdi Ara

Roberto Mancini : Juventus'un turu geçmesi %80 (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
81
Cevap
1
Favori
2.051
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: Rhaegar Targaryen

quote:

Orijinalden alıntı: Ike

quote:

Orijinalden alıntı: Fidel Castro

Kusura bakmayın ama böyle bir açıklama yaptıysa -ki Manciniden beklerim geçen sene de Manu ile puan farkı 8 ken şampiyonluk ümidimiz çok düşük demişti- GS bu turu zaten geçemez.
    Geçen sene ilk 3 maçının ikisini kendi evinde oynamasına rağmen 2 puanı vardı GSnin. Fatih Terim'in bir açıklamasını dinlemiştim herkes rahat olsun bu gruptan çıkacağız diye. Belki de o konuşma takımı birbirine kenetlendirdi bunu bugün Fatih Terimi seven sevmeyen herkes kabul etmeli.
    Kaybettiğinde değil vazgeçtiğinde yenilirsin demiş üstad Che. Takımın şu an en önemli sorunu ruh ve kenetlenmeyken böyle bir açıklama yaptıysa yazık.

Doğruyu söylemiş. + bunu göremeyen galatasaray taraftarıda hala mancını desin. Adam para kazanmaya geldi camiaya bişey katmaya değil.
    Terim gittiğinde sevinmiştim ama mancını son tercihim olurdu yazık oldu fatih hocaya.

1. olarak açıklama yalan.Kulüpten yalanlama geldi.

2.si adamı sene başında değil lig başladıktan transfer dönemi bittikten sonra aldın.

Elindeki kadroyu kuran sayın impararakshghnsa(yazamadım) yerli takviyesi yapacağına başkana laf sokma çabasına girdiği için elimizdeki kadroda yabancı sınırına takıldığından, Sneijder'i çıkartınca pas trafiği duruyor,Chedjou'nun yedeği sakat, Bruma'ya yer bulamıyoruz.

Kendi kurduğu takım değil bu 1. 2. olarak o açıklamayı yapsaydı bile 1:) bunu rakibe akıl oyunu yapmak için yapabilir 2 gerçekten böyle düşündüğü için yapabilir.2 sebebe de katılırım.Bu adam doğuştan Galatasaray'lı değil.Taraftarı gazlamaya, egolarını tatmin etmeye değil futbol oynatmaya geldi.

Show yapanları görüyoruz.Küfür ettikleri adamların altında işe başlıyorlar.

+ bilmemkaç

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.