Şimdi Ara

Riv9 ile FIFA Tüyoları

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.883
Cevap
54
Favori
94.940
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • turnuva şampiyonu, belki de Türkiyenin en başarılı FIFAcısı riv9 dan fifa tüyoları ve maç videoları talep ediyorum :)

Ovvy FIFA 15 Dersleri

http://www.youtube.com/user/OvvyFIFA

< Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >

• Bunu yazma gereği hissettim nedenini bilmiyorum açıkçası ama böyle şeyleri sürekli okumaktan çok sıkıldım. Forumda bazı arkadaşlar gereksiz ego sahibi ve forumdan zevk için oynayan birisini yenip paylaşımda bulunmak çok itici gözüküyor. Buranın yaş ortalaması yüksek olduğu için tepki gösterilmiş, bende bu tepkilere katılıyorum. Yaş olarak bende küçüğüm, elimden geldiğince saygılı olmaya çalışıyorum herkese. Kaldı ki bu bana da yapıldı. Ben robot değilim yani bana ters gelen oyun yapıları da var. Herkesi 10 maçın 10unda yenemem, denediğim şeyler oluyor, top girmiyor, rakip daha iyi oynuyor vs vs.

Forumdan yenildiğim kişiler oldu ama bazı kişiler bundan kendilerine pay çıkarttıkları için hiçbir zaman başarıya ulaşamayacaklar benim görüşüme göre. Türkiye'de saygı duyduğum bu oyunu gerçekten oynayan oyuncular var. Bunların başında WolborQ geliyor, sonrasında Crucalion1905, Dozturk, Justhax, Preatorian, P3land, LeaTi hepsi Zotacta yada diğer turnuvalarda şampiyonluğa ulaşamasa bile başarı sağlamış insanlar ve saygılılar rakiplerine. Bir başka kısım yaş olarak yüksek ve eğlencesine oynuyor, tabi bizim gibi oynayan ve zaman ayıramamaktan bir adım geride olan insanlar var. Diğerleri ise saygısız oldukları için bu iyi oyuncuların hiç biriyle antreman yapma şansına erişemiyorlar bu da büyük bir eksiklik. Kavranılması gereken birisini yenince ondan iyi olmadığın, oyunun online'da en kolay olduğu. Bundan sonra büyük turnuvalar. PS4 Online turnuvaları ve en zoru offline turnuvalar. Bahsettiğim kişi yada kişiler az çok anlaşılmıştır. Size farklı konuşup forumda farklı yazıyorlar maalesef en kötüsü de bu. Birisini yenmekle en iyi olunsaydı Deto'yu eleyip Zotac kazandığımda bir daha kaybetmezdim. Deto Almanya Şampiyonu ve 2012 Dünya Şampiyonu bu arada ve saydığım oyuncuların hepsi bu tür oyuncuları yeniyor yada WolborQ yada Preatorian bir daha hiç kimseye yenilmezdi ama bende yeniyorum onlarda beni yeniyor. Halbuki böyle iyi oyuncuları kıskanmak, yeneyimde sussunlar demek yerine düzenli antreman yapmayı bilseler çok daha başarılı olucaklar. Bilmiyorum belki bu yazıyı yazmak haddim değildi ama sürekli aynı oyuncuların bu tavırlarını görmekten sıkıldım.

Çoğul konuştum çünkü gözüme çarpan iki kişi var yanlış anlaşılmasını istemem. Yarın turnuvada vs. kaybedebilirim, fifa böyle ne zaman ne olacağı belli olmuyor. Günde 12 saat oynayan Ovvy sadece Romanya'da kazanabiliyor, online turnuvalarda bile eleniyor. Şans, gününde olmak, herşey önemli. Kaybedersek ki illaki kaybedebilirim online yada offline turnuvalarda bırakıp gitmek yok yayınlara, elimden geldiğince herkese yardım etmeye devam. Bu hafta Cuma yada Cumartesi Multiplayer'da Seasons ve FUT yayınında görüşmek üzere.
  • Kesinlikle ayni fikirdeyim her nekadar iyi oynasamda riv9 kardesimiz benim minimum 10 katim iyi video ve tuyolari bekliyoruz ustad tan
  • Zaten Youtube Kanalı Var , Orda Bir Cok Videosunu Paylasıyor :)))... Ama Daha 13 ' ten Ses Seda Yok :D

http://www.youtube.com/user/10EmreThe/
  •  Riv9 ile FIFA Tüyoları

emre kayir rocks
  • quote:

Orijinalden alıntı: KennyOii

Riv9 ile FIFA Tüyoları

emre kayir rocks

forumda dengesizin biri vardı.. emreye hile felan diyordu.. bu heralde o arkadaşa kapak olacaktır
  • quote:

Riv9 ile FIFA Tüyoları

emre kayir rocks

Bende Ordaydımmm :D :D
  • Mutlu yıllar!

Şimdi öncelikle bir video çektim. Bu video işler yolunda gittiğinde yani hücumda yapmanız gerekenler olarak düşünebilirsiniz. Hücumda umarım faydalı olabilirim.

Yarın bir video daha yükleyeceğim bu da iyi oynayamadığınız da savunmada yapmanız gerekenler ve kontra atak üzerine oynadığım bir maçım olucak. Bu videolardan sonra sizin istekleriniz doğrultusunda sesle birlikte videolarda ekleyeceğim.

Rakip

RokiRM 214 w- 84 D- 124 L

• quote:

Orijinalden alıntı: Riv9

Mutlu yıllar!

Şimdi öncelikle bir video çektim. Bu video işler yolunda gittiğinde yani hücumda yapmanız gerekenler olarak düşünebilirsiniz. Hücumda umarım faydalı olabilirim.

Yarın bir video daha yükleyeceğim bu da iyi oynayamadığınız da savunmada yapmanız gerekenler ve kontra atak üzerine oynadığım bir maçım olucak. Bu videolardan sonra sizin istekleriniz doğrultusunda sesle birlikte videolarda ekleyeceğim.

Rakip

maç içi videosunu hangi programla aldın ?

• quote:

Mutlu yıllar!

Rakip

sanada Mutlu yıllar Emre kardeşim

çok saol video için sesle yapıcağın videolarıda sabırsızlıkla bekliyorum bu videonda bana en azından yardımcı oldu çok teşekkürler şampiyon:)

• quote:

Orijinalden alıntı: YuNuSHD

quote:

emre kayir rocks

Bende Ordaydımmm :D :D

Hocam böyle FIFA turnuvalarından nasıl haberiniz oluyor? Nereden takip ediyorsunuz öğrenebilir miyim?
  • Tşk ederiz Riv9

savunma oyununuda bekliyoruz
    200 üzerinde maçın var sadece 12 yenilgi helal

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi buraktheory -- 2 Ocak 2013; 12:24:23 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ilgazarda

quote:

Mutlu yıllar!

Rakip

maç içi videosunu hangi programla aldın ?

fraps ile alabilirsin.

• quote:

Mutlu yıllar!

Rakip

şimdi izledim bir kaç sorum var.
    1-ben de reali alıyorum ama adamlarım bu kadar atik davranmıyor ronaldo bile topla çok yavaş dönüyor, hatta barçalılar fişek gibi tutulmuyor diye barcayı alıyorum ama ben alınca kağnı gibi oluyorlar, gamepad mi hatalıdır ben mi hata yapıyorum acaba :)
    2-dikkat ettim rakip ataktayken ekranda görünmeyen bölgeye top geliyor bu sırada senin defans fırlayıp kapıyor, hemen adam değiştirip prese basılı mı tutuyorsun? öyle yaptığımda kapamıyorum, ekranda olmayan adamın %100 başarıı ile top kapıyor, tuş kombinasyonu nedir?
    3-maçlarda hiç mi pas hatası olmuyor, örneğin bazen ben önümdekine kısa pas yapıyorum top füze gibi en uçtaki adamıma gidiyor, ileri atıyorum yandakine gidiyor.. vs

*4-her maç aynı takım aynı taktik, çoğu maçta rakibi içeri sokmuyorum ama bazı maçlarda rakip ceza sahamda bile resmen yürüyor ve defansım topu kapamıyor, pres basılı yapsamda ikili pres yapmsamda, cover yapmsamda kendi haline bıraksam da müdahele yapmıyorlar, bu normal mi

• Ayni sorun bende de var ayni oyuncu karsidaki oyuncuda fuze gibiyken bende sanki futbolu yeni ogrenmis gibi oynuyor(daha oyunun basindayken bu gozlemim,macta herhangi bir gol yokken)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Savunma oyunum tam olarak diyemesekte daha savunmaya yaslandığım bir maç oldu. Bunun nedeni antreman eksikliğim ve rakibimin diğer rakiplere nazaran daha iyi olmasıydı. Şanssız bir gol yedim ve kontrolü kaybetmek istemediğimden saldırmadım. bu videoda sakin kalmanız ve nasıl comeback yapabileceğinizi göstermem olucak. Savunma yönüm daha ağır bastı bu maçtı biraz da tecrübeyle kazandım diyebilirim. Benimde rakibiminde şanssız olduğu noktalar vardı.

Rakip

Bocofifa-SRB 777 W- 204 D- 245 L

Soruları akşam cevaplayacağım. Daha sonraki videoda kendi görüşlerimi içeren sesli bir maç olucak. Daha sonrasında sizin istekleriniz doğrultusunda ders veya anlatım hazırlayacağım.

İyi seyirler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Riv9 -- 2 Ocak 2013; 17:45:55 >

• quote:

Savunma oyunum tam olarak diyemesekte daha savunmaya yaslandığım bir maç oldu. Bunun nedeni antreman eksikliğim ve rakibimin diğer rakiplere nazaran daha iyi olmasıydı. Şanssız bir gol yedim ve kontrolü kaybetmek istemediğimden saldırmadım. bu videoda sakin kalmanız ve nasıl comeback yapabileceğinizi göstermem olucak. Savunma yönüm daha ağır bastı bu maçtı biraz da tecrübeyle kazandım diyebilirim. Benimde rakibiminde şanssız olduğu noktalar vardı.

Rakip

Bocofifa-SRB 777 W- 204 D- 245 L

Soruları akşam cevaplayacağım. Daha sonraki videoda kendi görüşlerimi içeren sesli bir maç olucak. Daha sonrasında sizin istekleriniz doğrultusunda ders veya anlatım hazırlayacağım.

İyi seyirler.

Bu video, SME ve EMI adlı iş ortaklarının sağladığı ve iş ortaklarının birinin veya birkaçının telif hakkı nedeniyle ülkenizde engellediği içeriğe sahip.

bu uyarıyı alıyorum izliyemedim arkadaşlar nasıl izliyebilirim??

• PM ile cevapladım video sorununu.

Oyuncuların seriliğine gelince, siz ne kadar seri ve isabetli pas yaparsanız takım o kadar seri olur ve ayağınızda çok top tutmamalısınız. Savunmada sürekli map'i takip ediyorum o yüzden görünmeyen yerlerde de top kestiğim oluyor.
  • bende aynı sorundan izleyemiyorum banada yardımcı olurmusunuz
  • hocam anlatım eklerseniz hangi alanlarda hangi tuslar ile savunma vs cok iyi olur zor olacak ama ihtiyacı olanlar cok faydalanacaktir

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • DNS değiştirmeyi deneyin lütfen. Sesli anlatımla birlikte bir maç daha ekleyeceğim.

208.67.222.222
    208.67.220.220
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.