Şimdi Ara

Riv9 ile FIFA Tüyoları (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.884
Cevap
54
Favori
94.940
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Riv9

DNS değiştirmeyi deneyin lütfen. Sesli anlatımla birlikte bir maç daha ekleyeceğim.

208.67.222.222
    208.67.220.220

dns işe yaramıyor.

vpn programları ile açabilirsiniz, veya firefox + proxy
  • ultrasurf ile izleyebildim. fakat 480p de kasıyor o da.
  • dns değiştirdim ilk video açıldı fakat 2 videoda yine aynı hatayı verdi..

birde korner atarken kullandıgınız tuşlar ve tüyolarından bahsedebilirseniz cok iyi olur..

mesela su 3.10dk golü nasıl atmış

http://www.youtube.com/watch?v=YjCQEEXEwuA&list=UUVtFOytbRpEvzLjvqGG5gxQ&index=14

-------------
    free kick tüyosu birazda kornerlerde sert ortalar açıyorlar top direk havadan çok sert düz geliyor.onu çözemedm.

• quote:

Orijinalden alıntı: shadow99tr

dns değiştirdim ilk video açıldı fakat 2 videoda yine aynı hatayı verdi..

birde korner atarken kullandıgınız tuşlar ve tüyolarından bahsedebilirseniz cok iyi olur..

http://www.youtube.com/watch?v=YjCQEEXEwuA&list=UUVtFOytbRpEvzLjvqGG5gxQ&index=14

-------------
    free kick tüyosu birazda kornerlerde sert ortalar açıyorlar top direk havadan çok sert düz geliyor.onu çözemedm.

iki kere orta tuşuna basılmış 3.10'da. Korner atarken koşma tuşuna basılı kullanıyorum. Genelde ceza sahası içinde en az 3 oyuncunuzun olmasına dikkat edin. Kafaya kesmeye çalışın ve penaltı noktasına.

Arkadaşlar bu seferlik böyle olsun hazırlayacağım sesli anlatımda sorun çıkma durumunda yenileyeceğim sıkıntı olmaz. Bu seferlik kusuruma bakmayın elimden geldiğince sorularınızı cevaplayabilirim.

• quote:

quote:

-------------

iki kere orta tuşuna basılmış 3.10'da. Korner atarken koşma tuşuna basılı kullanıyorum. Genelde ceza sahası içinde en az 3 oyuncunuzun olmasına dikkat edin. Kafaya kesmeye çalışın ve penaltı noktasına.

Arkadaşlar bu seferlik böyle olsun hazırlayacağım sesli anlatımda sorun çıkma durumunda yenileyeceğim sıkıntı olmaz. Bu seferlik kusuruma bakmayın elimden geldiğince sorularınızı cevaplayabilirim.

teşekkür ederim hocam..birde son olarak kontrolleri ekran görüntüsü atabilmeniz mümkünmü?

hangileri asisted hangileri semi hangileri manuel profesyonel olabilmek için hangileri ile alışmak lazım..

kornerlerde l2 veya sag analog falan kullanıyormusunuz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi oldboy83tr -- 2 Ocak 2013; 23:05:23 >

• quote:

quote:

quote:

-------------

teşekkür ederim hocam..birde son olarak kontrolleri ekran görüntüsü atabilmeniz mümkünmü?

hangileri asisted hangileri semi hangileri manuel profesyonel olabilmek için hangileri ile alışmak lazım..

evet, kontrol ayarları çok önemli, mesela switch asistan none mi yoksa low mı?

ek olarak, ortaya 1 basışta normal atar 2kere basınca bel hizası 3kere basarsan yerden sert..

• quote:

Orijinalden alıntı: ornitolog

quote:

quote:

quote:

-------------

evet, kontrol ayarları çok önemli, mesela switch asistan none mi yoksa low mı?

ek olarak, ortaya 1 basışta normal atar 2kere basınca bel hizası 3kere basarsan yerden sert..

sagolasın..:)

• quote:

Savunma oyunum tam olarak diyemesekte daha savunmaya yaslandığım bir maç oldu. Bunun nedeni antreman eksikliğim ve rakibimin diğer rakiplere nazaran daha iyi olmasıydı. Şanssız bir gol yedim ve kontrolü kaybetmek istemediğimden saldırmadım. bu videoda sakin kalmanız ve nasıl comeback yapabileceğinizi göstermem olucak. Savunma yönüm daha ağır bastı bu maçtı biraz da tecrübeyle kazandım diyebilirim. Benimde rakibiminde şanssız olduğu noktalar vardı.

Rakip

Bocofifa-SRB 777 W- 204 D- 245 L

Soruları akşam cevaplayacağım. Daha sonraki videoda kendi görüşlerimi içeren sesli bir maç olucak. Daha sonrasında sizin istekleriniz doğrultusunda ders veya anlatım hazırlayacağım.

İyi seyirler.

dostum kamera ayarlarınıda paylaşırmısın değerleriyle birlikte oğlum değiştirmiş benim ayarları bi türlü eski ayarlarıma döndüremedim ne yazıkki senin kamera açısı çok iyiymiş.

• Kamera Default. Control ayarları switching air balls cross semi save assistance semi diğerleri aynı.
  • Koca forumda bir riv9 a yenilmiştim(2-3 maçı yensemde) yav oda zaten Türkiye birincisi insan bir rahatlıyor vicdanen
  • sevgili emre kardeşim öncelikle başrılarının devamını diliyorum ... ut felan oynamıyormusun online pro felan sadece season mu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi xargusx -- 3 Ocak 2013; 21:53:00 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: xargusx

sevgili emre kardeşim öncelikle başrılarının devamını diliyorum ... ut felan oynamıyormusun online pro felan sadece season mu

Benim Bildigim Arada Belki Pro ve Full Season.
  • Emre sesli videolarida bekliyoruz ne zaman eklersin sampiyon ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: xargusx

sevgili emre kardeşim öncelikle başrılarının devamını diliyorum ... ut felan oynamıyormusun online pro felan sadece season mu

Hafta içi bazen seasons ama genelde profesyonel takım oyuncularıyla antreman (Na-Vi, SK Gaming) hafta sonları ödüllü turnuvalar benim programım.

Sesli video'yu en geç yarın ekleyeceğim.
  • Çeyrek Finalde momentum kurbanı olmasam rakibin olabilirdim. Son 16'dan önce sizin takımdan bir kişiyi elemiştim zorlu bir maçtı. Bu arada "haftasonları ödüllü turnuvalar" demişsin bu turnuvaları takip edebilceğimiz bir sayfa felan varmıdır ? Sonygamesfest benim ilk turnuvamdı bayada heycan yaptım , turnuva organizasyonlarına daha çok katılmak istiyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ekostros

Çeyrek Finalde momentum kurbanı olmasam rakibin olabilirdim. Son 16'dan önce sizin takımdan bir kişiyi elemiştim zorlu bir maçtı. Bu arada "haftasonları ödüllü turnuvalar" demişsin bu turnuvaları takip edebilceğimiz bir sayfa felan varmıdır ? Sonygamesfest benim ilk turnuvamdı bayada heycan yaptım , turnuva organizasyonlarına daha çok katılmak istiyorum.

Gamefest benimde ilk turnuvamdı açıkçası bu işi yönetenlerin böyle turnuvaları çok fazla şekilde düzenlemeleri gerekir. Online olarak bakıcak olursak Pc üzerinden oluyor bu turnuvalar birinde ödül 100 euro.diğerinde yani 4pl FIFA turnuvasında haftalık ödül 20 euro eğer 3 haftada dereceye girebilirseniz son hafta son 16ya kalıp 150 euro için mücadele ediyosunuz.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: ekostros

Çeyrek Finalde momentum kurbanı olmasam rakibin olabilirdim. Son 16'dan önce sizin takımdan bir kişiyi elemiştim zorlu bir maçtı. Bu arada "haftasonları ödüllü turnuvalar" demişsin bu turnuvaları takip edebilceğimiz bir sayfa felan varmıdır ? Sonygamesfest benim ilk turnuvamdı bayada heycan yaptım , turnuva organizasyonlarına daha çok katılmak istiyorum.

Gamefest benimde ilk turnuvamdı açıkçası bu işi yönetenlerin böyle turnuvaları çok fazla şekilde düzenlemeleri gerekir. Online olarak bakıcak olursak Pc üzerinden oluyor bu turnuvalar birinde ödül 100 euro.diğerinde yani 4pl FIFA turnuvasında haftalık ödül 20 euro eğer 3 haftada dereceye girebilirseniz son hafta son 16ya kalıp 150 euro için mücadele ediyosunuz.

tüyoların işe yaradı, div5ten div1e çıktım üstelik ilk defa zevk alarak rakipleri de momentumu da yenerek :)
    misal bir maçta benzema bir maçta mesut 3metreden boş kaleye atamadı,tuşa sadece dokundum ama topa abanıp tribüne attılar, bu sanırım momemtumdu. ama yinede yendim.

bu arada ronaldo benzema yer değişikliği çok fark yarattı, benzema gibi yavaş kalmıyor,yıkılmıyor..
    madrid özelinde başka tüyoların varsa alabilirim.

• video isterük :)
  • bir tüyoda benden akıcı oynamak için arkadaşınız size pas attıgı gibi ayagından cıkar cıkmaz, bir sonraki pası düşünüp ona göre pas veya ara pasa basarsanız akıcı oynarsınızı..
  • Benim ve sanırım birçok kişinin sorunu iyi defans yapamamak.Lütfen iyi defans için ayrıntılı bir anlatım paylaşırmısın.(Benim sorunum özellikle top kapamamak bazı rakiplerele oynarken bakıyorum nefes aldırmıyolar.Nasıl okadar pres ve alanları iyi kapatıyorlar bilmiyorum.)
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.