Yüzbaşı
08 Ağustos 2011
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
2 üye
Görüntülenme
Toplam: 38 (Bu ay: 1)
Gönderileri
Arkadaşlar iPad almayı düşünüyorum iPad mini hariç önereceğiniz model hangisi olur ? günlük amaçla kullanılacak .
http://rsg.ms/1dKB7AP arkadaşlar grubuma katılın GTA V te soygunları ve görevleri beraber gerçekleştirelim katılımlarınızı bekliyorum

Herkese iyi oyunlar

PSN ID:IAD21
Arkadaşlar GTA V için ön sipariş verenler bu konuda toplanalım 1 Ekim 2013 tarihinde GTA ONLINE aktif olduğunda çetemizi kurup tüm şehri birbirine katalım.

PSN ID:IAD21
Beyler 12GB PS3 Super Slim aldım buna evdeki eski laptopta bulduğum 80GB HDD yi takıcam uyumlu olur mu modeline bu linkten bakabilirsiniz

http://storage.toshiba.com/storagesolutions/archived-models/mk8032gsx

Birde bunun içerisinde XP işletim sistemi kurulu silmem gerekir mi ? yoksa takıp boş olan kısmını kullanabilirmiyim .
Beyler indirdiğim logoları belgelerim fm13 graphics logos klasörüne atıyorum ve cache klasörünü siliyorum ancak logolar oyunda gözükmüyor yüz ve formalarda herhangi bir sıkıntı logoları nasıl görebilirim oyun içerisinde çözümü nedir yardımcı olurmusunuz
Beyler PTT den cebe havale yapılabilir mi şubeye mi gitmek gerekir
Beyler logitech n200 kullanıyorum ancak fanı altta olduğundan oyun oynarken altına kitap koyuyorum bu yüzden değiştirmek istiyorum bu iki model arasında kaldım ama nc 2500 ü almayı düşünüyorum internette bir iki sitede zorda olsa buldum nc2500 ün fanları altta değil soğutucunun arkasında bu yüzden bu modeli düşünüyorum ancak nc3000 ile soğutmada bir fark olur mu ? çift fan mı iyidir yoksa tek bir büyük fan mı?
PC yi formattan önceki haline nasıl getirebiliriz hp arayüzleri vb. gibi dosyaları nasıl bulabiliriz.
Hakkında
Sistem ve Tercihleri
Bilgisayar
Notebook
Mobil cihaz
Huawei
Operatör
Turkcell
ISS
TTNET
Oyun Platformu
PS3
Takım
Galatasaray
Steam
iad21
TV
TV
Klima
Klima
Notebook
MSI
PSN ID
IAD21
Dünyadan Futbol
FC Bayern Mınchen
Ekran Kartı
MSI
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: geçen yıl
Son Mesaj Zamanı: 4 yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 965
İkinci El Bölümü Mesajları: 66
Konularının görüntülenme sayısı: 12.885 (Bu ay: 61)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 628 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Oyun
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.