Şimdi Ara

Risk Merkezi Raporu, E-devlet'ten ücretsiz olarak sorgulanabiliyor (10. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
344
Cevap
24
Favori
63.274
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
33 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• mahmut716 kullanıcısına yanıt
    edevlet duruyor rahat ol
  • Frk_Plt kullanıcısına yanıt
    Adobe yükle tele.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • tel şifre gelmiyor off sorun var?

• Şimdiye kadar hiç kredi ile de notu ile de işim olmadı, bana kedi kartı bilgileri lazım. Şimdi E-devletin verdiğine ne var, Halkbank'ın verdiğinde ne var?
    Bakanlar açıklayabilir mi acaba?

• Genel bir hata oluşmuştur. Lütfen daha sonra tekrar deneyiniz. hatası alıyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: Dalette

Genel bir hata oluşmuştur. Lütfen daha sonra tekrar deneyiniz. hatası alıyorum
    Denemeyin zaten boşuna vakit kaydı . KKB ücretsiz öğrenmek istiyorsanız halkbankası dan hesap açtırıp internet şubeden talep oluşturabilirsiniz .

• quote:

Orijinalden alıntı: AÇILIN-BEN-MÜHENDİSİM

Denemeyin zaten boşuna vakit kaydı . KKB ücretsiz öğrenmek istiyorsanız halkbankası dan hesap açtırıp internet şubeden talep oluşturabilirsiniz .

Alıntıları Göster
    Yapma ya.. Sırf bunun için havuz medyalarını reklamlarıyla besleyip azdıran, halkın değil, iktidarın bankası olmuş bu " banka bozuntusu"na gidip hiç işi gücü yok bir de hesap açacakmış...

O üyeye tavsiyemdir, bırak halkbankta hesap açmayı, şubesinin bulunduğu yerden bile geçmesin..

• quote:

Orijinalden alıntı: Dalette

Genel bir hata oluşmuştur. Lütfen daha sonra tekrar deneyiniz. hatası alıyorum
    Sakın halkbantan falan hesap açmayın, zinhar... İlk başta devletin bu tür hizmetleri edevletten yoğun talep ve eksiklikler nedeniyle hatalar verebilir, sistem zamanla oturur ve düzelir
  • quote:

Orijinalden alıntı: dekareme

Sakın halkbantan falan hesap açmayın, zinhar... İlk başta devletin bu tür hizmetleri edevletten yoğun talep ve eksiklikler nedeniyle hatalar verebilir, sistem zamanla oturur ve düzelir

Alıntıları Göster
    neyin kafası bu ? Emriniz olur açmayız hesap oradan . edevletteki hizmetin kkb ile alakası yok, sadece hangi bankada kaç tl limitli kredi kartı var onu gösteriyor.

• Uygulamayı kullandım gelen raporda KREDİ PUANI YOK. Ne kadar kart limitiniz olduğunu gösteren saçma sapan bir özellik çıktı. Beklenti büyüktü. Dağ fare doğurdu.

• Ben sorgulama yaptım mesaj da geldi telefona ama oluşturulan pdf'te sadece kredi kartı limit bilgilerim ve borç bilgilerim var. Kredi notuna karşılık gelen bir şey göremedim ben. Aydınlatabilir misiniz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: ResultanteImportante

Ben sorgulama yaptım mesaj da geldi telefona ama oluşturulan pdf'te sadece kredi kartı limit bilgilerim ve borç bilgilerim var. Kredi notuna karşılık gelen bir şey göremedim ben. Aydınlatabilir misiniz?
    hayaller hayatlar oldu maalesef . halkbank da ücretsiz , bakacağım zaman oradan bakıyorum
  • Adınıza sahte kimlikle kredi çekilmiş mi, kredi kartı açılmış mı diye öğrenebilmeniz amaçlanmış demek ki.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • AÇILIN-BEN-MÜHENDİSİM kullanıcısına yanıt
    bende şimdi denedim saçma sapan birşey olmuş hiç beğenmedim
  • Yine kandırıldık :)
  • Trollendik resmen

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Findeks güm

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Beleşe mezar bilene yok gardaşım.
  • 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.