Şimdi Ara

Risk Merkezi Raporu, E-devlet'ten ücretsiz olarak sorgulanabiliyor (11. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
344
Cevap
24
Favori
63.254
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
33 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Rapor oluştur dedim sms gelmedi henüz. Kaç dk sonra geliyor? Gece vakti geliyor mu? Deneyen oldu mu?

Edit: 5 dk sonra sms geldi. Ama ben bu rapordan bir şey anlamadım :) Kredi limiti kısmında yazan değerler neyi gösteriyor? Kredi kartı limitlerimizi ve bankadan çektiğimiz kredileri mi?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi metallurgy -- 16 Mart 2019; 0:43:9 >
  • PDF telefona inmiyor. Inme başarısız diyor. Tarayıcı degistirdim yine olmadı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Editör arkadaş yanıltıcı haber yapmış. Kredi notunuzu ögrenmiyorsunuz. Hangi Bankada hangi hesabınız oldugunu ve bu hesaplarda ne kadar borç oldugunu görebiliyorsunuz. Kredi puanına yer verilmiyor. Kredi puanı findex raporuyla ögrenilebilir. Donanımhaber'e böylesine yanlış haber yakışmamış. Haberin düzeltilmesi lazım

• quote:

Orijinalden alıntı: uyaran

Olumsuzluk kültürü herkesin ruhuna işlemişken, son 15 senede gerçekten çağ atladı ülke, başta Erdoğan olmak üzere emeği geçenlere teşekkürler.
  • Puan vs. yazmıyor, kredi ve kredi kartı borçları var sadece. Onuda geçen ay ki ekstrenize bakarak görebilirsiniz zaten.
  • PunkBunny kullanıcısına yanıt
    Sen gene iyi ben 140tl verip senelik almıştım not danışmanı ile birlikte

• halkbank ücretsiz veriyor zaten. fakirler hevesle buraya doluşmuş :)
  • Ne anladık bu işten puan yoksa. Borçları bankalar zaten hatırlatıyor unutanı yok.
  • Mesaj gelmesi 30 dk sürdü. Borcu kapatmış olmama rağmen hala gözüküyor. Ayrıca söylendiği gibi bende de çıkmadı kredi puanı.
  • ı, ç, ş gibi harfler hatalı çıkmış bende ..

• Yanıltıcı haber kredi puanı,notu falan öğrenmiyorsunuz.

Başlık düzeltilsin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kubranur_m -- 16 Mart 2019; 3:47:13 >
  • Kredi kartımın limitini, borcunu ve esnek hesap limitimi gösteriyor... zaten görüyoruz mobil bankadan. Ne saçma birşey.
  • Kredi puanı gösterilmiyor mu? Gandırıldınız mı?

Yıllardır borç batağına saplanmış halka hiçbir çıkış yolu gösterilmiyor. Vakıfbank Ziraat bankası bir kampanya yaptı onun da şartı banka takibine düşmemiş olmak. Yazık. Borcun varsa bankalar zaten sana günün her saati telefonunuzun şarjını bitirene kadar arar bilgi verir, ne zaman ödeme yapacan diye sorarlar.
  • Clickbait haberciliği DH ye gelmiş galiba!

Kredi notu falan öğrenilmiyor.

Başlık acilen değiştirilsin

Ölü doğmuş bir hizmet.

İnsanlar borcunu biliyor zaten.

"Tırt"

• Kapattığım kartları ve hesapları açık gösteriyor, puan olayi hikaye.

• Kredi puanı filan göstermiyor..

Geçen sene be bu seneki borçlarını geçirmelerini yazıyor.. Bunu kullanıcı kendisi biliyor zaten bilmediğimiz işimize yarayacak birşey söyleyin

• Yalan haber icin sikayet edelim

• Kurduğunuz sisteme sokim gelen şifreyi giriyoruz kabul etmiyor,bir de iki ayrı şifre yollamışlar ikiside olmuyor.

Aynı gün içerisinde 3 defa hatalı şifre girişi yaptınız. Raporunuzu görüntüleyebilmek için bir sonraki gün yeniden giriş yapabilirsiniz

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.