Şimdi Ara

Rise of the Tomb Raider (2015) [ANA KONU]

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
999
Cevap
10
Favori
28.352
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Rise of the Tomb Raider (2015) [ANA KONU]

Platform: PC, PS4, XONE, X360
    Geliştirici: Crystal Dynamics
    Dağıtıcı: Square Enix
    Tür: Aksiyon
    Çıkış Tarihi: XONE & X360 10 Kasım 2015, PC 28 Ocak 2016, PS4 Q4 2016

https://store.steampowered.com/agecheck/app/391220/

Metascore: 87
    https://www.metacritic.com/game/pc/rise-of-the-tomb-raider

Sistem Gereksinimleri

MINIMUM:

İşletim Sistemi: Windows 7 64bit
    İşlemci: Intel Core i3-2100 veya AMD muadili
    Bellek: 6 GB RAM
    Ekran Kartı: NVIDIA GTX 650 2GB veya AMD HD7770 2GB
    DirectX: Sürüm 11
    Depolama: 25 GB kullanılabilir alan

ÖNERILEN:

İşletim Sistemi: Windows 10 64 bit
    İşlemci: Intel Core i7-3770K
    Bellek: 8 GB RAM
    Ekran Kartı: NVIDIA GTX 980Ti 2560x1440 veya NVIDIA GTX 970 1920x1080
    DirectX: Sürüm 11
    Depolama: 25 GB kullanılabilir alan

2013'te oyuncuları Lara Croft'un macerasının ilk dönemlerine götüren Crystal Dynamics, aynı yolda ikinci oyununu sunmaya hazırlanıyor.
    Tomb Raider 2013'e benzer olarak yine erken yılları oynayacağımız Rise of the Tomb Raider'da hayatta kalmak için yeni şeyler öğrenmemiz, yeni arkadaşlara güvenebilmemiz gerekiyor.

https://www.bolumsonucanavari.com/Oyunlar-Rise_of_the_Tomb_Raider-4461.htm

Rise of the Tomb Raider (2015) [ANA KONU]Rise of the Tomb Raider (2015) [ANA KONU]Rise of the Tomb Raider (2015) [ANA KONU]Rise of the Tomb Raider (2015) [ANA KONU]Rise of the Tomb Raider (2015) [ANA KONU]
    Rise of the Tomb Raider (2015) [ANA KONU]Rise of the Tomb Raider (2015) [ANA KONU]Rise of the Tomb Raider (2015) [ANA KONU]Rise of the Tomb Raider (2015) [ANA KONU]Rise of the Tomb Raider (2015) [ANA KONU]

< Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >
  • Devir ,oyuncuları enayi yerine koyma devri..Şimdi kardeşim, sen bu oyunun ultra seçeneklerine en yüksek ekran kartı olarak ne istemişsin..Yanlış bilmiyorsam,GTX970..Gidip 2 küsür bine Gtx 980 alıyoruz,İ7 4770 3.70 gz işlemci, 8 gb ram ile high ultra ayarlarda, oyun özellikle ara videolarda ,kasım kasım kasıyor hatta 10 saniye boyunca donup kalıyor..Arkadaş, senin yaptığın yapacağın Uncharted çakması oyuna da ,oyuna eklediğin,özel efektlere de, yapacağın optimizeye de!!!!!!Ulan enayimiyiz ya,oyunun orjinaline para verdik, ekran kartının kralına para verdik, e müsaade et de takılmadan ,bu oyunu oynayalım!!!Denovu korumasına da tüküreyim, korsana önlem almışmış,,Sen önce çalışan oyun yap da,sonra onun korsan önlemini al!! Üst sınıf bir ekran kartı olan Gtx 980, bu oyunu elini kolunu sallaya sallaya, rahatça çalıştıramıyorsa, orada bir art niyet vardır..Orada 980 yetmez ,980 ti al şerefsiziği vardır..Beyler, hiçbir insan yapımı elektronik aletin, hastası,fanı vantilatörü falan değilim ama özellikle pc tarafında oyuncular fena şekilde enayi yerine koyuluyor!!!!!
  • Önlerden yerimizi alalım. Lara Croft ile yeni maceralara atılmayı dört gözle bekliyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Xbox ile aynı tarihte çıkması çokta önemli değil Fallout ve Witcher ek paketinden zaman kalmıyacaktı zaten.
  • Rise of the Tomb Raider'dan Gizliliğe Odaklanan Yeni Oynanış Videosu

Oyun dünyasının en ikonik karakterlerinden Lara Croft bu kez gizliliğe soyundu. Geliştirici ekip Crystal Dynamics, Gamescom 2015 çerçevesinde bizlere Rise of the Tomb Raider'ın yeni bir oynanış videosunu göstermişti. Bu oynanış videosundan sonra oyuncuların isteği doğrultusunda yeni bir video daha yayınlandı. Bol fırtınalı bu yeni videoda Gamescom'da gösterilen sekans oynanıyor. Fakat bu sefer ana karakterimiz Lara gizlene gizlene gidiyor. Rise of the Tomb Raider Xbox One ve Xbox 360 için 13 Kasım'da çıkacak. Önümüzdeki seneyse önce PC, sonra da PlayStation 4'e teşrif edecek.

-Oyungezer

• Tomb raider adi altinda ne kadar cok oyun yaptilar be

• Rise of the Tomb Raider'da nesiller arasında eğlence farkı olmayacak (Merlin)

2013'de baştan hazırlanan Tomb Raider, yeni yaptığı başlangıç ile oyuncular tarafından bir hayli sevilmiş, hem grafikleri, hem de mekanikleri ile birçok yerden olumlu yorumlar almayı başarmıştı. Bugün ise geliştirici ekip Crystal Dynamics tasarımcılarından Michael Brinker, oyunun Xbox 360 ve Xbox One arasında, eğlence ve oynanış yönünden hiçbir fark olmayacağını açıklayarak, özellikle Xbox 360 sahiplerinin yüreğine su serpti, aradaki farkın yalnızca görsel anlamda olacağını, oynanış bakımından hiçbir farklılık olmayacağının üstüne vurgu yapan Brinker, bunu başarabilmelerini Nixxes Software'e borçlu olduklarını belirtti.
  • Çıkış Fragmanı geldi:

• o değilde oyunun fiyatına bakayım dedim pc için şimdiden ön sipariş geçeyim diye ama bulamadım yok sanırım daha.her neyse konsol için 250 tl fiyat koymuşlar ve Deluxe Edition 320 tl oha diyorum başkada birşey değil.

pc için 150 200 tl arası bir fiyat gelirse direk korsan abi kimsede ahkam kesmesin sizin yüzünüzden tr oyunlar gelmiyor diye.200 250 tl gibi fiyatlarla gelecekse tr olarak oyunlar hiç gelmesin.

konsolculara allah kolaylık versin.önceden konsol işi fakir işiydi şimdi zengin işi olmuş çıkmış.
  • Çıkış tarihi 1 Nisan 2016 olacağı yönünde bir haber yayınlandı. Kesin bir bilgi değil.

http://www.turunculevye.com/haberler/goster/rise-of-the-tomb-raider-in-pc-tarihi-belli-oldu-mu-11147

• Serinin bir önceki oyununun senaryosu bana çok kısa gelmişti.

Zaten single player oyun yapılıyor bari hikayeyi zenginleştirseler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: DeviL's

Çıkış tarihi 1 Nisan 2016 olacağı yönünde bir haber yayınlandı. Kesin bir bilgi değil.

http://www.turunculevye.com/haberler/goster/rise-of-the-tomb-raider-in-pc-tarihi-belli-oldu-mu-11147

şaka olmasın ? 1 nisan şakası gibi ?

bayda geçmiş arkadaş 1 nisan ise.
  • Oyungezer ilk bakış yayınlamış.

• Oyungezer Türkiyeden oyunlar hakkında takip ettiğim, düşüncelerine değer verdiğim tek ekip fakat oyuna puan vermek için acele davranmışlar gibi daha düzgün yan görevleri bile yapmamışlar anladığım kadarıyla. Fakat oyunun 6 saat sürmesi beni gerçekten üzdü. Bir önceki oyun kafadan bir 12 saat sürüyordu hatta daha fazla bile olabilir.
  • Çıksada oynasak
  • quote:

Orijinalden alıntı: 2K

Oyungezer Türkiyeden oyunlar hakkında takip ettiğim, düşüncelerine değer verdiğim tek ekip fakat oyuna puan vermek için acele davranmışlar gibi daha düzgün yan görevleri bile yapmamışlar anladığım kadarıyla. Fakat oyunun 6 saat sürmesi beni gerçekten üzdü. Bir önceki oyun kafadan bir 12 saat sürüyordu hatta daha fazla bile olabilir.

Oyun 6 saat sürüyorsa cidden üzüldüm. Xbox'ın bulaşıp batırmadığı bir şey olsun be kardeşim
  • Arkadaşlar bu oyunu pc ye indirip x360 emulator ile açıp oynayabilme şansımız var mı?
  • ben eski tomb raider'ı 4-5 gün oynamıştım bu nasıl 6 saatte biter
  • heyecanla bekliyorum bu oyunu
  • quote:

Orijinalden alıntı: Master_Evil

ben eski tomb raider'ı 4-5 gün oynamıştım bu nasıl 6 saatte biter

Yalan hocam ne 6 si ya olur mu oyle sey

• PCye gelse ya biran önce
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.