Şimdi Ara

RetroPie Kurulum Rehberi [Raspberry Pi 3 ile Retro Oyun Konsolu]

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
164
Cevap
22
Favori
20.118
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum dün
  • Cevaplayan Üyeler 38
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 13
  • Ortalama Mesaj Aralığı 8 gün 11 saat 20 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 1
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 11
  • Favoriye Eklediklerim 22
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • AnacoN (26 mesaj) Leon FR (18 mesaj) Laynis (15 mesaj) Leingrad (13 mesaj) kemal_ansen (13 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (93 mesaj) Mobil (47 mesaj) Tablet (1 mesaj) Mini (16 mesaj) Uygulama (10 mesaj) (1 mesaj)
  • @
7 oy
Öne Çıkar
Tüm Forumlar >> Oyun >> Retro Konsollar >> RetroPie Kurulum Rehberi [Raspberry Pi 3 ile Retro Oyun Konsolu]
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    795 Mesaj

Herkese merhaba,

Kol, sd card ve hdmi dışında aşağıdaki ürünlere ek olarak almam gereken bir şey var mı? Bir de sitedeki ortalama ürünleri seçtim kutu ve adaptör için, önerisi olan var mı?

Seti aldıktan sonra yazılım kısmına bakacağım.

http://store.donanimhaber.com/d7/d0/ac/d7d0ace87265ec057413ee0b98ba0668.jpg
    |
    |
  • Yüzbaşı
    276 Mesaj

bir sorun olacak hocam,ben çinden aldığım joyistickleri boardla bağlıyorum usb den retropie a ama iki kolu player 1 ve player 2 olarak kullanamıyorum ikisi de sanki aynı kolmuş gibi görüyor.siz böyle bi sorun yaşadınız mı??

|
    |
    IcyBox kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Binbaşı
    1593 Mesaj
    Kol ayari baya sıkıntılı bir durum hocam her emulatorun ayri bi tus atamasi var bide retropie tus atamasi hariç. Retropie config ayarlarindan joy 1 tuslarini ayarladiginda joy 2 de otomatik ayarlanmis oluyor oyun içi tus ayari yapmak istiyorsan dedigim gibi emulator icinden ayarlamalisin bi klavye takarak isini kolaylastirabilirsin yine ayarlanmiyorsa farkli image denemelisin

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
    |
    |
  • Yarbay
    2057 Mesaj

Merhaba, bu sorun değil. Cihazın hangi portuna takarsanız takın her kol birinci kol gibi işlem görür, iki kişilik bir oyuna girdiğiniz vakit kollardan diğeri ikinci kol olarak çalışmaya başlar. En azından bende böyle. Şu ana kadar ikinci kolun çalışmaması gibi bir durum yaşamadım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Leon FR -- 13 Haziran 2021; 20:44:4 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    dabilozan kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
Sayfaya Git:
Sayfa:
Reklamlar
vp satın al;valorant vp satın al;Valorant VP Fiyat
Instagram takipçi satın al
Radyo Dinle
triple negative breast cancer
Google Play Kodu, LOL RP, Oyun Satış Sitesi
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
0,422
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.