Teğmen
04 Kasım 2018
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme
Toplam: 82 (Bu ay: 1)
Gönderileri

Arkadaşlar bir arkadaşımın kız kardeşi üniversiteye başlayacak laptop alacak acil kendisi word excel youtube dersler için kullanımı olacak oyun oynayacak birisi değil bu bütçelere işini görebilecek ne önerirsiniz?

Arkadaşlar mitsubishi colt aracım(yeni kasa 2009-2012) için double ekran ve geri görüş kamerası düşünüyorum araştırmalarım sonucu 7 inch olanların uyumlu olduğunu çerçeve gerektiğini öğrendim çerçeve işi sorun değil gerekirse alırım ama double ekran önerisi almak istiyorum sizden aliexpresste bir dünya var ama oralara pek hakim değilim önerilerinize açığım teşekkürler
Arkadaşlar Vestel marka tv var Allah var TV’nin görüntü kalitesinden memnunum ama iş smart tv olayına dönüşünce ızdırap başlıyor özellikle google’den film izleme sitelerine vs girmek resmen eziyet😁 bana android box ip tv uygulamalarını da sorunsuz izleyebileceğim googleden film izleme yapınca kapanmayacak bir cihaz önerebilir misiniz acaba?
Arkadaşlar 2013 advance corollam var otomatik lpgli 190 bin kmye geldik sanayi yüzü görmedik çok şükür... Eşim kullanırken çok zorlanıyor bende c sınıfı hb araç düşünüyorum kafama egea 1.6 e-torq hatchback otomatikler yattı ancak aracı hiç kullanmadım kullanan arkadaşlar fikrini belirtebilir mi acaba? Araç çoğunlukla şehir içi kullanılacak senede 1 uzun yol olursa olur bagajda lazım çocuk var sizce egea mantıklı mı?
Arkadaşlar Valorant CS GO Pubg tarzı battle royale ve son çıkan oyunlar için arkadaşa sistem topluyoruz ryzen işlemcili sistem ve monitör önerinizi bekliyoruz bütçe max 9000 TL MONİTÖR DAHİL teşekkürler
İyi forumlar arkadaşlar malum araç piyasası allak bullak 2013 corolla otomatik aracımı satıp model düşürmeyi ve artan parayıda değerlendirmeyi düşünüyorum. Maksimum 60 bin TL bandında (dahada düşük olabilir) tek bebekli aile için araç önerisi istiyorum. Bagaj önemli mümkünse sedan C segmenti olması şartı ile; Otomatik vites olarak sağlam diyebileceğiniz model varsa olabilir manuel olarakda olabilir farketmez öneri istiyorum sizden. Megane 2 Chevrolet Cruze Linea bu modeller hem düşük km hemde fiyatları göz önüne alınınca bir adım öne çıkıyor bunun dışında varsa öneriniz dinliyorum arkadaşlar. Şimdiden önerileriniz için çok teşekkür ederim. İyi forumlar.
Arkadaşlar 2013 1.6 advance multidrive-s corollam var kaza boya yok muhtelif yerlerde tek tük çizikleri var ve 170 bin kmye de geldik 😁 aracımdan genel olarak memnunum ama km olarak 200 binleri görmeden satmayı düşünüyorum. Ama bu piyasada sattıktan sonra ne alayım ki düşüncesi içindeyim. Gerçi aracımı bugün satmaya kalksam kaça satabilirim onu da bilmiyorum ama...
Sormak istediğim aracımı satarsam kaça satayım?
Satarsam ne alayım?
SW araç almayı düşünüyorum özellikle bagaj olarak çok büyük olması birinci etmen ama çevremdekiler sedan al rahat satarsın diyorlar... Önerilerinize açığım şimdiden teşekkürler.
Arkadaşlar herkese iyi forumlar eşimle beraber 20 - 25 Haziran arasında 4 gece 5 gün yarım pansiyon (kahvaltı ve akşam yemeği) hizmeti veren otopark sıkıntısı yaşamayacağım güzel bir otel tavsiyesi verebilecek olan var mıdır acaba? Maksimum 2000 TL bütçem var.(Biraz esnetebilirim) Bu arada ilk defa gideceğiz Fethiye'ye eşim de hamile olduğu için biraz sakin bir otel arıyorum. Kahvaltıdan sonra full gezeceğiz kısmet olursa ama otel olarak kafamda iyi bir şey belirtemedim. Bir kaç tane kafamda belirttiğim otel oldu ama telefonla ulaşamadım açan olmadı maalesef. Önerileriniz için şimdiden teşekkür ederim.
Arkadaşlar merhabalar kısmetse pazartesi günü 2013 model advance kasa toyota corolla otomatik vites benzin&lpg araç alacağım 70000 tlye anlaştık. Kaza tramer yok arka tamponda ufak bir iki tane lokal boyalar mevcut. Aracı beğendim ama kmsi yüksek gibi geldi bana. 150000 kmde araç ve 3 senedir lpg takılı sizce araç alınır mı? Almadan önce nelere dikkat edilmeli?
Hakkında
Meslek: Sağlık Memuru
İlgi Alanları: Galatasaray
Sistem ve Tercihleri
Bilgisayar
Bilgisayar
Toplama PC
Otomobil
Toyota
Mobil cihaz
Apple
Mobil cihaz
Operatör
Operatör
Türk Telekom
ISS
TTNET
ISS
Oyun Platformu
PS4
Oyun Platformu
PS3
Takım
Galatasaray
Takım
World of Warcraft
World of Warcraft
Steam
Steam
TV
LG
TV
VESTEL
Klima
Olefini
Ses Sistemi
Creative
Ses Sistemi
Bose
Tablet
Apple iPad Pro Wi - Fi 256 GB 12.9" Space Gray
Notebook
MSI
GPS, Navigasyon
Navitech
Fotoğraf Ekipmanları
Sony
Fotoğraf Ekipmanları
Canon
Fotoğraf Ekipmanları
FujiFilm
Motosiklet
Ducati
Dünyadan Futbol
Juventus FC
Dünyadan Futbol
AS Roma
Dünyadan Futbol
PSG
Dünyadan Futbol
FC Bayern München
Dünyadan Futbol
FC Barcelona
Dünyadan Futbol
AdanaDemirspor
Kulaklık - Amfi
Sony
Basketbol
Galatasaray
Basketbol
Los Angeles Lakers
Basketbol
Cleveland Cavaliers
İşlemci
AMD Ryzen 7 2700x
İşlemci
Anakart
Anakart
Asus Prime x470-PRO
Sabit Disk
Sabit Disk
Seagate 2TB Harddisk
Sabit Disk
Samsung 500 GB M.2 SSD
Ekran Kartı
MSI RTX 2070 ARMOR
Ekran Kartı
Kombi
Buderus
Kombi
ECA
Modem
Asus
Beyaz Eşya
Beyaz Eşya
Arçelik
Milli Takımlar
Turkiye
Formula 1
Ferrari
Formula 1
McLaren
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 3 hafta önce
Son Mesaj Zamanı: geçen ay
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 822
İkinci El Bölümü Mesajları: 0
Konularının görüntülenme sayısı: 0 (Bu ay: 467)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 1.106 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Futbol
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.