Şimdi Ara

Resident Evil VII (2017) [PC ANA KONU] (9. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
260
Cevap
8
Favori
12.115
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Hala kararsızım :) 120 tl buldun en ucuz arkadaşlar; ama değer mi değmez mi hala düşünmekteyim :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: evohan

Arladaşlar iki sorun var

-Oyunda özellikle iç mekanlarda uzak nesnelerin üstü masa gibi karıncalanma oluyor grafik bozulması yanına gidince düzeliyor

-Görüntü ayarlarını değiştirirken, bazen oyun kitleniyor pc ye reset atmak durumunda kalıyorum

bunları cevaplayacak oan yokmu
  • evohan kullanıcısına yanıt
    bahsettiğiniz şey demo ilk cıktığı zaman benim başımada gelmişti fakat nvidia oyun cıkar cıkmaz cıkarttığı games driver da bu sorunu aşmıştı hic bir ayar yapmadan sorun cözülmüştü bende.. nvidia ayarlarından oyun oprimizasyonu yaparsanız sorunu cözebilirsiniz bence..
  • Gündüz oyun oynardım. Yatarken tuvaletim geliyor. Gece karanlık tuvalete giremiyorum. Hele ses korkudan gidemiyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: bioleon555

bahsettiğiniz şey demo ilk cıktığı zaman benim başımada gelmişti fakat nvidia oyun cıkar cıkmaz cıkarttığı games driver da bu sorunu aşmıştı hic bir ayar yapmadan sorun cözülmüştü bende.. nvidia ayarlarından oyun oprimizasyonu yaparsanız sorunu cözebilirsiniz bence..

Nvidia ayarlardan dediğiniz oyun optimizesi nerden yapılıyor, yeni driver ı yükledim bende

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi evohan -- 6 Şubat 2017; 9:40:35 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: bioleon555

Hayır çözümü yok şuanda. Driver da güncel, geforce experience ile de optimize ettim. Hiçbir şekilde çözümü yok. Bilgisayar tamamen kilitleniyor. Oyunu oynayamıyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Venomstr -- 6 Şubat 2017; 10:43:2 >
  • Oyunu bir saat falan oynadım çok eğlenceli geldi. Son zamanlarda oynadığım en iyi oyunlardan birisi. Amam grafikler bir garip yav. Gözlerimi kısıp falan bakıyorum ekrana, gözlerim ağrıyor oynarken
  • oyunu 8 saatte bitirdim.ilk başları biraz sıkıcı olsada oyunun ortasından sonuna doğru artan bi tempo var özellikle sonunu çok beğendim.
  • Koskoca oyunun topic'i sadece 7 sayfa öyle mi? Beyler bi el atıp hareketlendirmek lazım yakışmıyo çok az ilgi alaka var. Dedim bi foruma bakayım şimdi 90-100 sayfalık konu vardır millet hints&tips'in .okunu çıkarmıştır sandım ama buralar ölmüş yazık olmuş 3-5 müdavimde olmasa hepten kapanacak vay be
  • oyun iyi hoş.ciddenh gerçekçi ve ateş etme hissi , karakterin mekanikleri çok iyi fakat kapı kapı açarken ya da ani dönmelerde %50 donuyor. deliriyorum. en en düşük ayarlarda bile donuyor. crack ten mi kaynaklı acaba? aynı sorunu yaşayıp çözenlerden önerileri bekliyorum.
  • oyun sadece hikaye odaklı olduğu için ben dahil çoğu kişi spoiler yememek için gözünün ucuyla konuya bakıyordur
    bir oyuna başlamadan önce yine böyle bir konuda spoiler yemiştim oyun zevkimi baltlamıştı adam
  • ya oyun bende neden düşük fps ve takılarak oynuyor malum siteden indirdim oyunmu sorunlu patch falanmı gerekliki gtx 970 var aldıgım fps 30 değil
  • Resident Evil 4 ten sonra ilk defa bir Resident Eviloyununu keyifle oynuyorum.. oyun cidden sağlam olmuş.. hem hikaye hem grafikler baya sağlam.. özellikle grafiklere bayıldım..oynayın oynattırın bu oyunu..
  • Arkadaşlar oyunu bitirdikçe açılan ekstra eşyalar var bu eşyaların ne olduğunu ve nasıl açılacağını merak edenler için:

Albert01-R - Oyundaki en iyi silahlardan biri oyunu herhangi zorlukta bitirdiğinizde açılıyor.

X-Ray Glasses - Herhangi bir zorlukta oyunu 4 saatten az sürede bitirince açılıyor. Etrafınızıdaki eşyaların nerede olduğunu gösteren gözlük. Gizlenmiş mermi sağlık vs. bulmada bayağı işe yarıyor.

Circular Saw - Dairesel testere bana kalırsa oyundaki en güçlü silah Herhangi bir zorlukta oyunu 4 saatten az sürede bitirince açılıyor.

The Secrets of Defence - Oyunu normal zorluk seviyesinde bitirince açılıyor. Korunurken daha az hasar almanızı sağlıyor.

The Essence of Defence - Oyunda bütün Mr. Everywhere Heykelciklerini parçalayınca açılıyor(Kafası sallanıp ses çıkaran heykeller) Korunurken dahada az hasar almanızı sağlıyor.

İnfinite Ammo(Sınırsız Mermi Tüm Silahlar) - Oyunu Madhouse zorluk seviyesinde bitirince açılıyor.

Walking Shoes - Oyunda bütün Mr. Everywhere Heykelciklerini parçalayınca açılıyor. Karakterin yürüme koşma hızını arttırıyor.

Açılan eşyaları bir sonraki oyuna başladığınızda item box dan alabiliyorsunuz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BooMANx -- 8 Şubat 2017; 8:57:13 >

• Yeni update gelmiş fakat kilitlenme, donma sorunum hala düzelmedi.
  • Oyunda Hdr özelliğini açabilen var mı ? Ne yaptıysam açamadım.Shadow Warrior 2'de gayet güzel açılıyordu.
    Tv hdr destekli Samsung 60ku7000 , ekran kartı rx480.
  • Oyunu anlık takılanlar varsa daha önce yazmıştım tekrar yazıyorum. Bu ayarları ana menüdeyken yapın arkadaşlar. İnanın ultra ile hiçbir farkı yok,

Texture Quality - Medium
    Shadow Cache - off
    Shadow Quality - High
    Ambient Occlusion - SSAO
    Chromatic Aberration:OFF

Bunları yaptıktan sonra bana dua edin. :)
  • 9.5 saatte bitirmişim, oyunu bırakıp tuvalete gidemedim. Atmosfer, bulmacalar falan harikaydı. Korku gerilim türünü sevenler için oldukça iyiydi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sen Aydınlatırsın Geceyi -- 11 Şubat 2017; 16:31:33 >
  • bana göre olmuş bu oyun :) güzel 10/9
  • Korkudan ziyade güzel bir gerilim oyunu olmuş. Genel olarak insanların RE7'yi oynadıktan sonra kafalarında soru işaretlerinin kalmasının Capcom tarafından kasıtlı olarak oyuna eklendiğini düşünüyorum RE7 nin bazı yerlerinde adeta paranormal olaylar yaşanıyor. Resident Evil'in kökeni deneyseldir zaten ki bunu takip edip bilmeyen yoktur. Bu tarz şeylerin neden eklendiğini kendi kendime sormadım değil, sonuna gelecek olursak zaten orada ise durumlar epey bir karışık.
  • 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.