Şimdi Ara

Resident Evil: Revelations [PC - ANA KONU] (3. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
84
Cevap
3
Favori
4.765
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Deneyen var mı oyunu. Nasıl olmuş ? RE5 ve 6'da bulamadıklarını bununla örtmeye çalışmışlar sanırım. Yorumları bekliyoruz bakalım. FLT iniyor. Boyutu da baya sağlammış bu oyuna gore.
  • RE: revelations için modlar yapılıyor , şuan için karakter reskin, costum kıyafetler, oynanabilir farklı karakterler varda düşük çevre textureleri içinde birileride işe koyulmuşdur umarım...

Pirate Jill mod

Resident Evil: Revelations [PC - ANA KONU]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BlackBeasT -- 21 Mayıs 2013; 19:34:34 >

• quote:

Orijinalden alıntı: CoolMnaiaC

RE: revelations için modlar yapılıyor , şuan için karakter reskin, costum kıyafetler, oynanabilir farklı karakterler varda düşük çevre textureleri içinde birileride işe koyulmuşdur umarım...

Pirate Jill mod

co op modu var mı?

• Şu kapılardaki sigortakutuları puzzle ı nasıl oluyor?
  • oyun gayet güzel RE4 havasında ama hedef alma hassasiyeti çok düşük gamepad ile de oynuyorum sorun aynen var
  • deneyelim bakalım yine star game ye basınca "razidıntivıl" diyor mu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi _kertmeyenkele_ -- 23 Mayıs 2013; 21:53:52 >
  • mouse sorunu için şurada bir yama hazırlanıyor sanırım

http://steamcommunity.com/app/222480/discussions/0/828939797043324443/
  • Arkadaslar bu costumize kit ne ise yarar bilen var mi ? Bi turlu cozemedim bu olayi. Aliyorum ama nerde bu hic görmedim.
  • oyun fena degıl ama pek sarmadı nedense..
  • Yahu bu capcomun resident evil yapan yerlerine ne olmuş bilemiyorum ama artık ölmüş oraları=) oyun resident değilde sıradan bir atari salon oyunu gibi bi noktadan bi noktaya koşuyorsun puanını veriyor bölüm bitiyor yenisi başlıyor. nerde o res zero 1 1 remake 2 3 code veronicadaki olaylar nerde bundaki. Çok yazık etti capcom canım seriye genede res 6 kepazeliğinden kat be kat üstün serinin hatrına oynanır bence...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Lifetaker

Olumsuz bir yorum olacak ama ne kadar cins yaratık, böcük varsa doldurmuşlar. Sırf yaratıcı olmak adına yapılan gereksiz şeyler. RE serisinin benim açımdan hiç bir özelliği kalmadı. RE3 nemesis ile seri benim için bitti.

abidik gubidik korkudan çok güldüren ucubeler :)
  • Yükledim 10 dk sonra sildim, direk çöp. RE serisini batırdılar, Silent Hill serisi korku atmosferi olarak çok daha iyiydi. Capcom artık eski RE oyunları gibisini yapamıyor, Dino Crysis vardı onu da batırdılar, Konami yeni bir oyun yapsa bari.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Cpt. Miller -- 26 Mayıs 2013; 11:37:50 >
  • Ben begendım arkadaslar eskıyı yakalamıs bence alıp denemek lazım.
  • Kesinlike çöp denecek bir oyun değil hatta uzun süreden beri gördüğüm RE ruhunu yansıtan en iyi oyun.Aksiyon az gerilim ve bulmacalar daha çok.Son bir kaç senedir çıkan RE oyunlarında zombilerin ayağını ya da başka bir zayıf noktasına sıkıp yumrukla dalabiliyor ya da yavaşlatabiliyorduk ama bu oyunda yaratıkların zayıf noktasının neresi olduğu belli değil.Bunun üstüne kurşun sayısı az ve ölmek daha büyük kayıplara neden oluyor en son kalan yerden başlamak yerine.Tüm bunları birleştirince uzun süredir ilk defa bir RE oyununda gerilimi yaşadım.Bunun üstüne eski RE'ler kadar olmasada iyi bulmacalar eklenince eski RE ruhunu çok iyi yaşabiliyoruz.Oyunun grafikleri bazı yerde çok yetersiz olsa da karakterlerin ve kıyafetlerinin detayları bence çok iyi özellikle 3DS'den port edilmiş bir oyun olduğunu düşünürsek adamlar grafikler üstüne baya uğraşmış.Eğer sırf aksiyon olan RE'leri seviyorsanız bu oyun size göre değil ama hala ilk RE oyununda malikane bölümünü hatırlayıp 'ne bölümdü be' diyenlerden iseniz bu oyun size bir nebze iyi gelecektir.

• Güzelim seriyi mahvettiler. İnşallah bu oyunda biraz da olsa re 2, re 3 tadı olur.
  • açıkcası ben oyunu yavaşlığı açısından sevdim, daha tok geldi ama yine de bir yavanlık var.
    bunun dışında en tipsiz karakterlerin olduğu Resident Evil oyunu budur herhalde.
  • 1nci bölümü bitirmeden sildim
  • Oynanış oldukça güzel size o atmosferi fazlasıyla yaşattırıyor. Grafikler ise 3DS'den port edilmiş olmasına rağmen çok iyi bence.
  • Dil dosyaları açılabiliyor mu ? Oyunçeviri bir sürpriz yapar belki
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.