Şimdi Ara

Resident Evil: Revelations [PC - ANA KONU] (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
85
Cevap
3
Favori
4.765
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Yaratıklar bildiğin silent hill`dekiler gibi olmuş.
  • quote:

Orijinalden alıntı: TehErozbey

quote:

Orijinalden alıntı: ryu_hayabusa

quote:

Orijinalden alıntı: TehErozbey

RE 1-2-3 nerdee bunların yaptıkları nerde.. Sırf oyun yapalım diye oyun yapacaklarına 3 senede adam akıllı oyun yapsalar keşke. Şahsen düşünüyorum ki Resident Evil Degeneration film olarak şu kazma oyunlara bin basar.

resident evil bu kadar basit bir oyunmu oldu artık ya.
    önceden piyano sesini duyunca bi oh çekerdik rahatlardık.kendimizi güvende hissederdik save odalarında.
    yazık ettiler güzelim oyuna.adını değiştirseler belki tepki görmeyecek.çünki bi resident evil oyunu bu değil bence.

Keşke bu kadar basit oyun olmasaydı.. Bunları derken benimde içim acıyor fakat gerçekler acıdır bunun üstüne gider. Resident Evil 'in son oyunlarının adını sade Zombie koysalar bu oyunu alan olmazdı bile. Değişim şart..

Ben de sizler gibi düşünüyorum ama hazır isim varken ve bunun kaymağını da yemek varken pek değiştireceklerini sanmıyorum. Mantık olarak bu gösterilen oyun da her ne kadar korku unsuru barındırıyor denilse de, gördüğüm kadarı ile 5 ve 6'dan çok da farklı değil. Özellikle resimlerde bayanların sere serpe hallerde olması bana hiç de residen evil 1 havası var göstermiyor. (6 da da bu şekilde idi sanırım.) Jill'u hatırlayanınız var mı?

• 14 Mayıs günü PC'ye de dahil olmak üzere demo geliyor.
    http://www.shacknews.com/article/79127/resident-evil-revelations-demo-coming-next-week
  • Resident Evil: Revelations'ın PC Demosu Çıktı
     Resident Evil: Revelations [PC - ANA KONU]

Siz yine de serinin ilk 3 oyunundaki gibi korkmayı beklemeyin derim

Playstation 3, Xbox 360 ve Nintendo Wii U'nun yanı sıra PC için de hazırlanan korku öğeleriyle dolu Resident Evil: Revelations'ın PC demosu yayınlandı. Oyunun demosunu Steam üzerinden indirebilirsiniz.

Resident Evil serisinin aksiyon yüklü son oyunlarının aksine Resident Evil: Revelations'ta korku öğeleri de önplana çıkıyor. Oyunun tam sürümü Steam'de 24 Mayıs'ta 49.99 dolardan yayınlanacak.

Kaynak:http://www.bolumsonucanavari.com/Haberler-Resident_Evil_Revelationsin_PC_Demosu_Cikti-38161.htm

• Demo'yu denedim. Korktum.
  • Demo'yu denedim grafikler bazı yerlerde kendini belli etsede basit bir port yapmamışlar , uğraşmışlar oldukça iyi gözüküyor bir de vuruş hissi bana çok zayıf geldi artık devamını oyun çıkınca göreceğiz.
  • RE6 ile bunun ne farkı var arkadaşlar?

RE6 rezalet bir oyundu da ondan diyorum.
  • Demoyu indiriyorum şimdi Steam'den. Bakalım nasıl olacak 6 ya göre.
  • Demoyu oynadım vuruş hissi çok kötü, grafikler günümüzün gerisinde kısaca para kazanmak için çıkarılmış...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Demo ne kadar sürüyor, süresi mi var ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi radicaldeyyus -- 19 Mayıs 2013; 14:39:10 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dante

RE6 ile bunun ne farkı var arkadaşlar?

3DS sürümünü oynayanlar son zamanlarda RE atmosferini başarı ile yansıtan tek oyun olduğunu söylüyorlar.Eski RE'lere yakışan bulmacalar varmış ve ölmek sadece geriden başlamaya değil daha büyük sonuçlara yol açıyormuş.Aynı zamanda RE6'da olduğu gibi zombilerin arasına tekme tokat dalmak mümkün değilmiş.
  • quote:

Orijinalden alıntı: radicaldeyyus

Demo ne kadar sürüyor, süresi mi var ?

1 bölüm sanırım sonuna kadar oynamadım. ama full'ü çıkıyor 2 güne.
  • quote:

Orijinalden alıntı: 2K

quote:

3DS sürümünü oynayanlar son zamanlarda RE atmosferini başarı ile yansıtan tek oyun olduğunu söylüyorlar.Eski RE'lere yakışan bulmacalar varmış ve ölmek sadece geriden başlamaya değil daha büyük sonuçlara yol açıyormuş.Aynı zamanda RE6'da olduğu gibi zombilerin arasına tekme tokat dalmak mümkün değilmiş.

Yani bu oyun RE6 değil değil mi?

Nasıl oluyor bu iş daha RE6'yı yeni yaptı adamlar. Revelations'a ne ara giriştiler de çıkarıyorlar? :)

Neyse genel kanı RE6'dan iyi olduğu yönündeyse hemen edinelim. Resident Evil'a hasret kaldık. Umarım eski oyunların kalitesindedir.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: 2K

quote:

Yani bu oyun RE6 değil değil mi?

Nasıl oluyor bu iş daha RE6'yı yeni yaptı adamlar. Revelations'a ne ara giriştiler de çıkarıyorlar? :)

Neyse genel kanı RE6'dan iyi olduğu yönündeyse hemen edinelim. Resident Evil'a hasret kaldık. Umarım eski oyunların kalitesindedir.

Revelations 3DS için geliştirilmiş bir oyundu çok beğenildiği için şimdi PC , PS3 ve Xbox 360'a geliyor.

• RE7 mi bu yoksa 8 mi
  • İlk incelemeler geldi ;

OPM – 7/10
    Eurogamer – 7/10
    CVG – 8/10
    Destructoid – 7/10
    Videogamer – 7/10
    Metro – 8/10
    OXM – 9/10

İncelemelerin ortak noktası ; Eski tip RE oyuncularını hedef alan , aksiyon oranı düşük , korku oranı yüksek bir oyun.

KAYNAK

3DS'den oynayan arkadaşlarım dediklerine göre eğer grafikleri kafaya takan bir oyuncu değilseniz ki bana grafikler oldukça iyi geldi 3DS'den port edilen bir oyuna göre.Nerede eski RE oyunları diyen eski RE severlerin hasretini giderecek bir oyun.

• malum yerlere oyun dusmus durumda..relo abıden hala bırseyler cıkmadı
  • quote:

Orijinalden alıntı: Lifetaker

Olumsuz bir yorum olacak ama ne kadar cins yaratık, böcük varsa doldurmuşlar. Sırf yaratıcı olmak adına yapılan gereksiz şeyler. RE serisinin benim açımdan hiç bir özelliği kalmadı. RE3 nemesis ile seri benim için bitti.

Katılıyorum ama 4. oyun gene iyiydi bir nebze. Sonraki oyunlardaysa geliştireceklerine iyice suyunu çıkardılar. Ayrıca 4. oyun sayesind Dead Space gibi bir oyuna kavuştuk. (DS1 oyun içi mekaniklerin çoğu RE4 ten esinlemiştir, oynarken belli eder zaten kendini)
    Revelations için eskiye dönmeye çalışıyor gibi diyorlar göreceğiz. 6.oyundan sonra çok eleştiri almışlardı, beklenenden de az sattı. Belki akıllanmışlardır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi siberarmi -- 21 Mayıs 2013; 12:53:56 >
  • bir nebze mi ? re4 de efsanedir.. 5 de idare ederdi .re2-3 çok güzeldi tabi ama günümüze en iyi uyarlaması bence re4 dür.
  • 24 Mayıs'dan önce çıkmış 8.2 gb.
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.