Şimdi Ara

Resident Evil: Revelations [PC - ANA KONU] (4. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
85
Cevap
3
Favori
4.765
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: SilentPower

Oynanış oldukça güzel size o atmosferi fazlasıyla yaşattırıyor. Grafikler ise 3DS'den port edilmiş olmasına rağmen çok iyi bence.

Ben de çok merak ediyorum siparişi geçecem şimdi D&R 'a bir Resident Evil hayranı olarak :) Korku öğeleri yerinde mi, müzikler nasıl ?
  • RE: revelations; Eski RE severlere yeterli gelecektir. görsel kalitesi 3ds'den port olduğu için sanki PS2'de oynuyormuş gibi hisside veriyor... Capcom isteyince RE eski usul yapabiliyormuş ,RE serisinide çeki düzen verse bulmaca çözsek , gideceğimiz noktayı karıştırıp kaybolsak , anahtarı bulunca sevinçle kapıları kanırtsak , zombileri görünce kurşun sayısına bakıp kurşun yoksa zombiden kaçsak, köşede ki zombie cee yapıp boğazımıza yapışsa "höyt nan" desek

Eski RE oyunları başkaydı...
  • Yahu bi tutturmuş gidiyosunuz RE 1-2-3 gibi oyun yapmıyolar buda çöp falan.. Nesi var mis gibi oyun yapmışlar işte, hem Start ta basınca Resident Evil diyor daha ne

Arkadaşın biri utanmadan bide yazıyo ilk bölümü oynadım direk sildim çöp. Ha sen şimdi bu oyunun ne olduğunu çözdün yani bi bölümde idam ettin oyunu.

Sizi bilmem ama ben beğendim Resident Evil 3 ten beridir ilk defa beni tırstıran oyun oldu kendileri, 3.cü bölümdeyim şuan.. He bide Alan Wake den araklama yapmışlar, yeni bölüme başlarken Prevously Resident Evil Revelations deyip önceki bölün özetini veriyor hoş olmuş bence

• Oyunu kurdum fakat oyunu kurduktan sonra oyun icindeki ara videolar takılmaya başladı. Aynı zamanda oyunu kapatıp film izlemeye calıstıgımdada aynı sekilde videolarda takılmalar başladı. FLT sürümünde virus olabilir.
  • Birde Türkçe yamasını yapsalar şu oyunun süper olacak.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dark_World

Yahu bi tutturmuş gidiyosunuz RE 1-2-3 gibi oyun yapmıyolar buda çöp falan.. Nesi var mis gibi oyun yapmışlar işte, hem Start ta basınca Resident Evil diyor daha ne

Arkadaşın biri utanmadan bide yazıyo ilk bölümü oynadım direk sildim çöp. Ha sen şimdi bu oyunun ne olduğunu çözdün yani bi bölümde idam ettin oyunu.

Sizi bilmem ama ben beğendim Resident Evil 3 ten beridir ilk defa beni tırstıran oyun oldu kendileri, 3.cü bölümdeyim şuan.. He bide Alan Wake den araklama yapmışlar, yeni bölüme başlarken Prevously Resident Evil Revelations deyip önceki bölün özetini veriyor hoş olmuş bence

Yemin ediyorum ben de aynı şeyi düşündüm beni de RES 3'ten beri ilk defa yerimden hoplatan oyun oldu ansızın yaratıkların çıkışı karanlık koridorlar OH BEEE ÖZLEMİŞİM!

• quote:

Orijinalden alıntı: JAX

Oyunu kurdum fakat oyunu kurduktan sonra oyun icindeki ara videolar takılmaya başladı. Aynı zamanda oyunu kapatıp film izlemeye calıstıgımdada aynı sekilde videolarda takılmalar başladı. FLT sürümünde virus olabilir.

Aynı sorunu bende yaşıyorum oyunu kurduğumdan beri, oyun içinde ara videolarda kasma yapıyor. Oyundan çıkıyorum Youtubeda video izlerken de kasıyor, dediğin gibi virüs olabilir sanırım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ozozca

quote:

Yahu bi tutturmuş gidiyosunuz RE 1-2-3 gibi oyun yapmıyolar buda çöp falan.. Nesi var mis gibi oyun yapmışlar işte, hem Start ta basınca Resident Evil diyor daha ne

Yemin ediyorum ben de aynı şeyi düşündüm beni de RES 3'ten beri ilk defa yerimden hoplatan oyun oldu ansızın yaratıkların çıkışı karanlık koridorlar OH BEEE ÖZLEMİŞİM!

Dimi yemin ediyorum oyuna korkarak giriyorum artık Oyun görünüşte RE 5 ve RE 6 gibi kamera açısına sahip ama bu oyunda yaratıklara tekme tokat dalamıyoruz, aynı eski oyunlardaki gibi cephane bitince topukluyoruz

• quote:

quote:

Oyunu kurdum fakat oyunu kurduktan sonra oyun icindeki ara videolar takılmaya başladı. Aynı zamanda oyunu kapatıp film izlemeye calıstıgımdada aynı sekilde videolarda takılmalar başladı. FLT sürümünde virus olabilir.

Aynı sorunu bende yaşıyorum oyunu kurduğumdan beri, oyun içinde ara videolarda kasma yapıyor. Oyundan çıkıyorum Youtubeda video izlerken de kasıyor, dediğin gibi virüs olabilir sanırım.

Zaten direk format attım. Bir türlü düzelmedi sorun. Virüs programı bile bir şey bulamadı. Şimdilik oyunu rafa kaldırdım.
  • yeni yamasını kurudum ama birşey etkilemedi bende o ayarlar çöz. ayarıda yükselmiyor
  • quote:

quote:

quote:

Zaten direk format attım. Bir türlü düzelmedi sorun. Virüs programı bile bir şey bulamadı. Şimdilik oyunu rafa kaldırdım.

Bende öyle yapıcam sanırım, başka çare kalmadı. Oyunda takılması sorun değilde oyun dışındada video izlerken takılması sinir bozucu. Napalım belki formattan sonra orjinal alırım öyle devam ederim artık

• Arkadaşlar oyunu alıcaktım fakat yurt dışında bazı yerlerde GUN PACK de veriliyor aral ın sitesine girdiğimde böyle bişey göremedim telefonla aradım sordum onlarda da GUN PACK varmış ürün sayfasını güncelliceklermiş gün içinde yazıcaklarmış gun pack verdiklerini.

Şahsen RE5 den sonraki hiç bir oyunu oynadım 6'da dahil çünkü eski ruhunu kaybetmişti.

Revelations sayesinde tekrar RE oynamaya başlıcam. Almayı düşünen arkadaşlara ısrarla tavsiye ederim...

ahanda buda linkihttp://www.aralgame.com/beta/index.php?route=product/product&product_id=2405

dediğim gibi gun pack de veriyolarmış ekstra olarak ( steam a ekleniyomuş )

• quote:

Orijinalden alıntı: NaidrS

Arkadaşlar oyunu alıcaktım fakat yurt dışında bazı yerlerde GUN PACK de veriliyor aral ın sitesine girdiğimde böyle bişey göremedim telefonla aradım sordum onlarda da GUN PACK varmış ürün sayfasını güncelliceklermiş gün içinde yazıcaklarmış gun pack verdiklerini.

Şahsen RE5 den sonraki hiç bir oyunu oynadım 6'da dahil çünkü eski ruhunu kaybetmişti.

Revelations sayesinde tekrar RE oynamaya başlıcam. Almayı düşünen arkadaşlara ısrarla tavsiye ederim...

ahanda buda linkihttp://www.aralgame.com/beta/index.php?route=product/product&product_id=2405

eyvallah hocam teşekkürler.

bu arada bilmediğimden soruyorum gun pack in sağladığı şeyler nedir ?

• Ben söylim

Paket içerisinde bunlar var

Resident Evil: Revelations [PC - ANA KONU]
  • quote:

Orijinalden alıntı: QuickTR

Ben söylim

Paket içerisinde bunlar var

Resident Evil: Revelations [PC - ANA KONU]

Gunpack mi veriyorlar hediye?
  • quote:

Arkadaşlar oyunu alıcaktım fakat yurt dışında bazı yerlerde GUN PACK de veriliyor aral ın sitesine girdiğimde böyle bişey göremedim telefonla aradım sordum onlarda da GUN PACK varmış ürün sayfasını güncelliceklermiş gün içinde yazıcaklarmış gun pack verdiklerini.

eski usul zombi geri döndü

• quote:

zombi rocks!

• oyunda orantı sorunu gibi çok büyük bir hata var dikkatli bakın. Eşyalar gerçek hayatta olması gerektiğinden çok daha büyük, ölçüler yanlış.
  • quote:

Orijinalden alıntı: zilgar

oyunda orantı sorunu gibi çok büyük bir hata var dikkatli bakın. Eşyalar gerçek hayatta olması gerektiğinden çok daha büyük, ölçüler yanlış.

kesinlikle.
  • Oyunu bıtırdım. Re 2 - 3 ten sonra en zevk aldıgım oyun oldu. Oyunda hıc zombı yoktu gercı :)
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.