Şimdi Ara

Resident Evil 9 | PS5 | ANA KONU

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
44
Cevap
4
Favori
1.849
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Geliştirici : Capcom

Yayıncı : Capcom

Çıkış Tarihi : Açıklanmadı!!

Çeviridir :

Capcom'un 2020'deki veri sızıntısına dayanarak, Resident Evil serisinin en son ana başlığıyla ilgili söylenti değirmeni dönmeye başlamış gibi görünüyor. en uzun geliştirme döngüsü.

makaleye bağlantı içeren ilk tweet (Portekizce:) 

-Oyunun adı , Roma rakamlarındaki dokuzun yanı sıra RE Village'ın başlığını birleştiren ApocaIXpse olacak;

-Bu, kahraman Chris Redfield'ın oynadığı son oyun olacak;

-Oyun solo olacak, yani co-op modu olmayacak;

-Jill, RE4'teki Ada'ya benzer bir rol oynayacak;

-Oyun Chris'in Avrupa'daki BSAA'ya doğru attığı adımları takip edecek, tam olarak RE Village'ın sonunun başladığı yerde (Rose ile olan epilogdan önce), ancak Winters'ın hikayesinden bahsedilmeyecek veya devamlılık olmayacak;

-Oyun iki yıldır geliştiriliyor ve RE Village ve RE4 Remake'ten atılmış modeller içerecek;

-Claire kısa bir süre görünecek;

-Jill ve Chris hayatta kalacak (RE Village'dan 16 yıl sonra hala biyoterörizmle mücadele ve Rose'u eğitme konusunda aktif olduğu için Chris'in hayatta kaldığı açık);

-Leon ve Ada bu oyunda görünmeyecek, Leon'un ana kronolojideki numaralı bir oyunda en son RE6'da göründüğünü ve kronolojideki son onaylanmış kanonik görünümünün Resident Evil Vendetta'yı takip edecek animasyon olan Resident Evil Death Island'da olacağını hatırlayın. Ada, Resident Evil 6'dan beri ana zaman çizelgesinde görünmemiştir;

-Rebecca Chambers ve Barry Burton gibi diğer orijinal karakterler mevcut olmayacak;

-Wesker'ın RE4 Remake için geri dönmesi planlansa da RE9'da hayata döndürülmeyecek;

-Oyunun sonu, Marvel'in Örümcek Adam filmlerinden birinde görülen, kahramanın sivilleri korumak için sevdiği birini feda etmek zorunda kaldığı, bu durumda bir panzehir yaratarak benzer bir duruma sahip olacak. Bunun Claire'in ölümü olabileceğine dair spekülasyonlar var;

-Oyunda "mitolojik" düşmanlar olacak (Resident Evil'da doğaüstü yaratıklar olmadığını ve makalede bu anlamda bir şeyden bahsettiğimizde, Resident Evil'da bulunan tüm yaratıklar biyolojik deneylerin ürünleri olduğundan, bunun yalnızca nesnellik amacıyla olduğunu hatırlamakta fayda var);

-Zombiler kısmen geri dönecek;

-Ramón Salazar ve Lady Dimitrescu'nunkini anımsatan başka bir kale olacak;

-Resmi bilgiler Ekim/Kasım aylarında gelecek.

Kaynak : https://evilhazard.com.br/chris-redfield-jill-valentine-e-claire-redfield-podem-estar-presentes-em-resident-evil-9//

İçerik güncellenecektir!!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi A r c h A n g e L. -- 11 Mayıs 2023; 23:44:56 >

• Aynen öyle. Twitch ile başladı bu yerlere düşme. Twitter ile devam ediyor. Twitter oyun gurmeleri beni çok güldürüyor. Çoğunu sessize alıyorum. Tamamen popüler olma güdüsüyle saçma sapan şeyler söyleyip ilgi görüyorlar. Twitter için switch alan ileri zekalılar var bu ülkede. "Bende aldımmmmm". Nintendonun çocuk içeriği ürettiğini sananlar bunlar. YouTube'daki elemanlar keza. Ürkütücü. Felaket. Eleman sırf ilgi görmek için oyunda zorla ağlıyor (tlou part 2 sonu) gibi gibi.

• Resident Evil 9 | PS5 | ANA KONU
    Resident Evil 9 | PS5 | ANA KONUEvilHazardtwitter
    “🚨 RUMOR: Chris Redfield, Jill Valentine e Claire Redfield podem estar presentes em Resident Evil 9! #ResidentEvil SAIBA MAIS AQUI 👇 https://t.co/5JDZd7kdjt”
    https://twitter.com/evilhazardbr/status/1656627918062100483
  • Keşke google çeviriden çevirip copy paste yapacağınıza biraz uğraşsaymışsınız. Paylaşılan bilgi windows türkçesi gibi görünüyor .
    Edit:Bellek read olamadı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ahmet51 -- 11 Mayıs 2023; 23:39:38 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ahmet51 kullanıcısına yanıt

Şimdi tekrardan bakar mısınız hocam biraz daha iyimidir .:)

• A r c h A n g e L. kullanıcısına yanıt

Aynen hocam eline saglik

• 7 ve Village zevkle oynamıştım.Son yıllarda Capcom en başarılı bulduğum oyun firmalarından biri.Bu oyun için de beklentim var.Gelişmeleri merakla takip ediyor olacağım.

Hocam iznin olursa PC için ana konu açmayı düşünüyorum,senin açmış olduğun konuda ki içeriği kullanabilir miyim ? @A r c h A n g e L.

• R-10 kullanıcısına yanıt

Tabiki de hocam Kullanabilirsiniz. Ara ara güncelleyeceğim konuyu sizde bu sayede PC ana konusunuda güncel tutmuş olursunuz. :)

Ben 9. oyun ile oyunun gidişatının daha iyi olacağı düşüncesindeyim. Dediğiniz gibi bende 7 ve Village'yi beğenerek oynamıştım.Bakalım önümüzde ki aylarda bununla ilgili duyuru gelebilir. :)

• Fps bu oyuna gitmiyorrrrrrr.
    Bi re 4 u oynayın sonra geçin village yada 7 yi oynayın aşırı yavan geliyor. Cekilmiyor.
    O yüzden ben 9. oyunda FPS Yi birakip re 4 yolu da devam etmelerini istiyorum.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • RE evreni TPS dir. Bunu RE4 Remake ile de bir kez daha gördük. 7 ve 8'in hikaye ve konusu çok iyiydi ama şu FPS muhabbeti çok canımı sıkmıştı. Umarım 9 TPS olarak gelir. Ya da 8 de ki gibi FPS ve TPS seçeneği ekleyin. İsteyen istediği gibi oynasın. Leon özlemimizi RE4 remake te giderdik. Chrisi de özlemiştik.

• Capcom çizgisini bozmadan ilerliyor. Resident Evil 9 | PS5 | ANA KONU 

Sabırsızlıkla bekliyorum, harika bir oyun bizleri bekliyor şimdiden. :)

• Resident Evil, benim favori oyunumdur. Her zaman olduğu gibi merakla bekliyorum.

• Efsane Yolda: Resident Evil 9'un Çıkış Yılı Sızdırıldı!

Capcom'un önde gelen serilerinden biri olan Resident Evil'ın yeni oyunu geliyor. Resident Evil 9 olarak adlandırılan serinin yeni oyunu için şu anda çeşitli sızıntılar ortaya çıkmış durumda. Güvenilir olarak sayılan bu sızıntılara göre oyun 2025 yılı içerisinde oyuncularla buluşmaya hazırlanıyor.

RE 9 serinin ana oyunu olacak

AestheticGamer diğer bir adıyla Dusk Golem tarafından ortaya çıkarılan bu bilgiler içerisinde oyunun 2024 yılı içerisinde duyurulacağı bir sonraki sene yani 2025'te ise piyasaya sürüleceği yer alıyor. Bunun dışında herhangi bir tarih aralığı bulunmuyor. Dolayısıyla bu da geniş bir zamanı kapsıyor.

Diğer taraftan ortaya çıkan söylentiler arasında Resident Evil 9'da Leon, Jill ve Claire gibi diğer klasik karakterlerin Chris'in yanında bulunacağı yer alıyor .Eğer söylentiler doğruysa elimizde yıldız bir kadrodan oluşan klasik Resident Evil ekibi bulunacak. Bununla beraber oyunun korkudan çok aksiyona odaklanacağı iddia ediliyor. 

Yine geldiğimiz noktada Resident Evil serisi yükselen bir franchise olarak karşımıza çıkıyor. Son çıkan oyunlarla beraber çıtayı yükselten Capcom, oyuncuları yeni oyunlarla ve remake sürümlerle beraber memnun etmek istiyor.

BSC.

• Resident Evil ın hastasıyız delisiyiz psikopatıyız müptelasıyız bekliyoruz çıkarsa oynarız

• Resident Evil 9'un 'Serinin En Büyük Bütçesine' Sahip Olduğu İddia Edildi!

Resident Evil'ın önde gelen isimlerinden biri, 2018'den bu yana geliştirme aşamasında olduğu bildirilen Resident Evil 9'un franchise tarihindeki en büyük bütçeye sahip olduğunu iddia etti. İddiaya göre, 2017'de Resident Evil 7'nin piyasaya sürülmesinden bu yana devam eden ve köklü Resident Evil formülüne tam bir revizyon getiren yayını sona erdirecek anıtsal bir başlık.

En Büyük En İyi mi Demek?

Discord'da paylaşılan birkaç mesajda, Dusk Golem (içeriden biri) Resident Evil 9'un Capcom'a oldukça pahalıya mal olduğunu açıkladı, ancak bunun nedeni serinin şimdiye kadarki en büyük oyunu olması. 2018'den beri geliştirilmekte olmasına rağmen, 2025'e kadar piyasaya sürülmeyeceği bildiriliyor, bu yüzden hala beklemek için biraz zaman var.

Buna ek olarak Dusk Golem, oyunun Resident Evil Village'ın (8) 'doğrudan devamı' olmayacağını, ancak mevcut bölünmeyi sona erdirecek ve yeni bir Resident Evil neslini başlatacak yepyeni bir oyun olacağını vurguladı. Son sızıntılarda, Resident Evil 9'un 'batıdaki bir hayalet kasabada' geçeceği ve Village gibi efsanevi yaratıklar içereceği öne sürüldü.

Resident Evil oyunlarının birinci şahıs tabanlı serisinin sona ermesine hazır mısınız?

Kaynak : https://insider-gaming.com/resident-evil-9-budget/

• Geçen gün Gamefaqs sitesi anket yapmıştı. En sevdiğiniz korku oyunu serisi hangisi diye. Resident Evil farkla kazanmıştı.

• Resident Evil 9 ile birlikte geliştirilmekte olan 5 tane RE oyunu yapılıyormuş.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi A r c h A n g e L. -- 3 Şubat 2024; 21:37:47 >
    RE9, RE5 ve RE6 Remake, Code Veronica Remake

Acaba diğeri ne olabilir? Resident Evil 1 Remake olabilir mi diye düşünüyorum...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Aragorn Elessar -- 3 Şubat 2024; 21:44:16 >
    < Bu ileti Android uygulamasından atıldı >

Sırf oyunun adı bile heyecanlandırmaya yetiyor.

• 6. oyun hariç seri gümbür gümbür ilerliyor senelerdir. O oyundada herkesi memnun etmek için herkesin isteklerini yerine getirmişlerdi. Açık açık code veronica'yı bekliyorum. Daha sonrada PS2 devrindeki diğer RE'leri bekliyorum.

• 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.