Şimdi Ara

Resident Evil 7 Türkçe Yama Beta Çıktı (10. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
476
Cevap
12
Favori
92.844
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
38 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Birşey sorayım, evdeki pc'ye kurdum yalnız yedek al yapmadım. Oyun siyah ekranda kalıyor. Zannedersem yedek almadığım için olmadı.Gündüz de söylemiştim yedek için diskte yer yok. Yamayı kaldırmayı yapabilirmiyiz tekrar kurabilmek için. Baktım fakat kaldırma ile ilgili birşey göremedim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: origin90

hocam normal sürümden kast ettiğiniz cpy sürümümü acaba. Bende o sürüm var dosya bulunamadı hatası veriyor.

Alıntıları Göster
    .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi akibeel -- 15 Şubat 2019; 3:39:36 >
  • akibeel kullanıcısına yanıt
    Neden çalışmadığı konusunda hiçbir fikrim yok. Normal sürümde yama çalışmaz, çünkü setup dosyasında patch dosyaları da var.

• ALPOLİC_FR kullanıcısına yanıt
    Yedekle bir ilgisi yok. Yedek almasanız da oyun açılır. Bir yerde yanlış yapıyor olabilirsiniz. Birçok kişi denemiş ve yamanın sorunsuz bir şekilde çalıştığını söylemiş

• Merhabalar oyunun son sürümü yani gold edition yüklü Hata! Şu dosyalar uyumsuz: "C:\Program Files (x86)\Resident Evil 7 - Biohazard\re_chunk_000.pak" bu dosyada hata verip diğer dosyalar uyumlu diyor anlamadım? bi çözümü olan varsa yazsın
  • quote:

Orijinalden alıntı: Castellanos

Yedekle bir ilgisi yok. Yedek almasanız da oyun açılır. Bir yerde yanlış yapıyor olabilirsiniz. Birçok kişi denemiş ve yamanın sorunsuz bir şekilde çalıştığını söylemiş
    Olmaması lazım, çünkü gündüz aynı şekilde kurdum ve sorunsuz çalışıyor işyerinde. Ama orada yedek al demiştim. Şimdi ise yedeksiz yaptım. Ayrıca yama başarıyla kuruldu dedi program.

• Tüm dil dosyalarını kurdum. Şimdi başlangıçta hata vermedi ancak kurulum esnasında re_chunk_000.pak.patch_002.pak dosyası için hata verdi ve geri alma işlemi yaptı. Lütfen yardım et Castellanos reis.
  • gençler ellerinize sağlık yama süperdi. oyunu bitirdim. %98 gibi birşeyle tek bir hataya rastladım. onun fotosunu yüklemek istiyorum ama kabul etmiyor. o yzüden ben buradan sözel olarak söyleyeyim. karavanda lucas'ın bölümüne başlarken telefondaki konusma sahnesi Resident Evil 7 Türkçe Yama Beta Çıktı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi LeonClaire -- 14 Şubat 2019; 23:2:32 >
  • atessivas kullanıcısına yanıt
    Yeni bir setup hazırlanacak. Çoğu kişi kurdu, siz neden hata alıyorsunuz, onu anlamadım
  • Castellanos kullanıcısına yanıt
    Vallahi bende anlamadım. Plaza sürümünü indireceğim fakat internetimin hızına göre inmesi 2-3 gün sürecek:) Yeni setupu bekleyeyim en iyisi.
  • LeonClaire L kullanıcısına yanıt
    514:c33_pl0050_0016=PEKİ, BENDEN NE YAPMAMI İSTİYORSUN? YAPACAĞIM ŞEY BURADAN KURTULMAMI SAĞLAYACAK MI? Bu sahne de geçen konuşmayı mı diyorsunuz? Bu resmi yüklemişsiniz çünkü. Sadece burada kod hatası var, değil mi? Bu kısmı düzelttim. Yeni setup dosyasına ekleyeceğiz.
  • atessivas kullanıcısına yanıt
    Birçok kişi sorunsuz kurmuş. Oyunu bitiren de olmuş Bazı arkadaşlar da hata almış. Yeni bir setup oluşturacağız. Kuramayan arkadaşlar, mevcut setup dosyasını indirmesin. Çünkü tekrardan orjinal dosyalara ihtiyacınız olacak.
  • bende de 1 dosya hatası verdi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Truelegend

bende de 1 dosya hatası verdi.
    pcde tüm programları kapat öyle dene.
  • Arkadaşlar merhaba.

Setup işlemleri devam ediyor.Bana eksik türkçe font dosyaları gönderilmiş tekrar dil dosyalarını açıp,paketleyip ardından kurulum dosyası oluşturacağım.Biraz zaman alıcak sabırla beklemenizi öneririm 24gb dosyayı 7.5 mb'a düşürmek zaman alıyor.

Bu sürümde @LeonClaire arkadaşımızın resim ekleyerek gösterdiği hata düzeltildi.Dosya doğrulama tikini kaldırmaya gerek kalmayacak,Dizinde türkçe karakter olması sorun teşkil etmeyecek.

Tekrar hatırlatayım yama "Gold Edition" Steam sürümü ile uyumlu olacak.Deluxe ve repack sürümlerinde uyumsuzdur.Kürekli kullanan arkadaşlarımız yukarıdaki mesajlarda belirtilen sürümü indirmeniz gerekli.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi The Darkness TR -- 15 Şubat 2019; 14:13:41 >
  • Darkness arkadaşımız yeni bir setup hazırlıyor arkadaşlar.
    PLAZA sürümüne sahip olanlar yamayı kurabilecek. Deluxe ve Repack sürümüne sahipseniz, yamayı kuramazsınız. Eski sürümde bulunan kod hatası bu sürüm ile birlikte giderildi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Castellanos -- 15 Şubat 2019; 16:51:20 >
  • bende de gold edition var ama fitgirl repack'den indirmiştim. sağlam olsun diye son sürüm indirmiştim olmuyor mu bu şimdi :D diğer dil dosyaları eksik diye olmuyorsa onları indiririm.

düzenleme: Diğer dil dosyalarını da indirip öyle yükledim yama çalıştı. :D teşekkürler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Truelegend -- 15 Şubat 2019; 18:27:4 >
  • Mantıklı olan türkçe yaması olmayan bir oyunu türkçe yapmaktır, bu oyunun zaten böyle bir yaması varken neden uğraşıyorsunuzki
  • Plaza yı indirdim yeni setup ı bekliyeyim bari bir kaç güne gelecek sanırım emeği geçen herkese teşekkürler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi veterangamer -- 15 Şubat 2019; 20:9:1 >
  • 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.