Şimdi Ara

Resident Evil 7 Türkçe Yama Beta Çıktı (12. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
476
Cevap
12
Favori
92.826
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
38 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1011121314
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • evohan kullanıcısına yanıt
    Delux versionunda çalışacağını sanmıyorum. Çünkü dosyaları kontrol edip kurulum yapıyor. Delux versiyonla gold versiyon arasında dosya farkı muhtemelen vardır. Bu yüzden yama kurulamaz. (Denemedim)
  • quote:

Orijinalden alıntı: atessivas

Delux versionunda çalışacağını sanmıyorum. Çünkü dosyaları kontrol edip kurulum yapıyor. Delux versiyonla gold versiyon arasında dosya farkı muhtemelen vardır. Bu yüzden yama kurulamaz. (Denemedim)
    sadece gold versiyonamı uyumlu yama
  • quote:

Orijinalden alıntı: Castellanos

Bu mesaj silindi.
    konuda sadece steam sürümü ile uyumlu yazılmış steam de bildiğim kadarı ile tüm sürümler yayınlanıyor

en altta notlara eklenmiş şimdi gördüm ama bunu en üst kısma yazarsanız daha iyi olur, elinize sağlık

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi evohan -- 16 Şubat 2019; 13:45:44 >
  • Babangida Babayaro kullanıcısına yanıt
    Tüm dil dosyalarını seçip kurmanı tavsiye ederim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: atessivas

Tüm dil dosyalarını seçip kurmanı tavsiye ederim.
    Kurulum sorunsuz bitti. Altyazı geliyor. 👍

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Castellanos kullanıcısına yanıt
    Hocam merhaba Steam'de illa Gold sürüm mü almamız lazım Yamanın çalışması için? yoksa normal sürüm alsak çalışır mı?
  • Siz adamsınız beyler, emeğinizin hakkını helal edin.Çeviri müthiş.Sayenizde Türkçe oynamanın keyfini yaşıyoruz.Kralsınız beyler.
  • evohan kullanıcısına yanıt
    Devamında her şey yazıyor zaten Ayrıca setup dosyasında da gerekli açıklamalar mevcut

Keyifli oyunlar dileriz
  • Babangida Babayaro kullanıcısına yanıt
    Keyifli oyunlar dileriz
  • Kötüadams kullanıcısına yanıt
    Güzel yorumunuz için size teşekkür ederiz. Keyifli oyunlar
  • quote:

Orijinalden alıntı: Castellanos

Bu mesaj silindi.
    Üstadım kusura bakmayın lütfen .Resident evil 2 fitgirl ile karıştırdım.
    Benim sürüm plaza olanı.Plazada çalışıyor.Karışıklık için özür dilerim.
    Evet sorunsuz çalışıyor yanlız fitgirl de kurulum yaparken tüm dil dosyalarini kurmak gerekiyor. Sadece ingilizce yukleyince çalışmamıştı. (Eski yama dosyası ile)
  • ALPOLİC_FR kullanıcısına yanıt
    farklı bir konuya değinmişsin,belki kendince haklıda olabilirsin,ama u-crewde şahsen hiçbir sıkıntı yaşamadım,bizim insanımız beleşi çok sevdiği için buradaki çoğu insan ondan memnun kalmıştır, bu yamayı yapan arkadaşlar bağış için iban bıraksa Allah aşkına kaç kişi bağış verecek !
    tamam dostum teşekkürler. Elinize kolunuza sağlık bende İngilizce diye yarıda bırakmıştım şimdi tamamlamanın vakti geldi.
  • 
Sayfa: önceki 1011121314
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.