Şimdi Ara

RESİDENT EVİL 7 (Playstation 4 & VR) [ANA KONU] (32. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.108
Cevap
14
Favori
55.910
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3031323334
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Şuan Re 7 içinde demo zamanı bile gözüken (ürün kimliği eşleşmesi) bir Easter egg mevcuttu kendisi hakkında.

Örnek:

Bunu göz önüne alıp 1 Temmuz 2017 Re 2 için önemli bir gün olabilir. Bu konu hakkında neogaf konusunda da tartıştık. Ayrıca yine bu tarz Re 7 içinde farklı oyunlar (Dino Crisis) hakkında yine eşleşen ürün kimlikleri gözlemledik. Bu tarz ilginç bilgiler harici resmi bir çıkış haberi vs. uzun süredir yok.

• quote:

Orijinalden alıntı: sefa85

VR ile oynamayı tavsiye ediyormusunz oyunu?

Yan etkilerini görmeyeceksen tavsiye ederim fakat benim gibi oynarken perişanlık işkence çekeceksen hiç gerek yok

4K HDR oynamanı tavsiye ederim
  • quote:

Orijinalden alıntı: # Ace #

Şuan Re 7 içinde demo zamanı bile gözüken (ürün kimliği eşleşmesi) bir Easter egg mevcuttu kendisi hakkında.

Örnek:

Bunu göz önüne alıp 1 Temmuz 2017 Re 2 için önemli bir gün olabilir. Bu konu hakkında neogaf konusunda da tartıştık. Ayrıca yine bu tarz Re 7 içinde farklı oyunlar (Dino Crisis) hakkında yine eşleşen ürün kimlikleri gözlemledik. Bu tarz ilginç bilgiler harici resmi bir çıkış haberi vs. uzun süredir yok.

Enteresanmış hocam.Temmuz ayını bekleyelim bakalım o zaman

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• iyi iyi

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: # Ace #

Örnek:

mini düzeltme 1 Haziran 2017 :)

• Ya arkadaşlar Niye her yorum atan eski RE ile alakası yok diye yorum atıyor RE 4 den beri hangi RE oyunu beğendikki bırakında Olmasın RE bağlantılı Hem Bağlantılı olsa ne olucakki Kocaman yaratıklar geliyor roketler el bombaları saydır saydır dur adamlar kokrku oyunu yapmış bu oyun korkutuyormu oyuna bizi bağlıyormu ona bakın Ben oyuna Bayıldım Dehşet Gerilimie Sokuyor keşke VR deneme imkanım olsa oyle de oynayabilsem
  • Bunun boyle olmasının tek sebebi var o da ilerleyen teknoloji. Hicbir zaman Re 1-2-3 (4 e de hastayım) Bunlar gibi olmayacak. Çunku her şeyin tadı basında güzel. Ee 5-6 hele 6 varya tam bir rezillik rezalet. Yapmaz olaydılar. Benim icin 6. Seri yok. Sipariş yarın elime ulaşır inşallah da 4K keyfinde yarın oynamaya başlarım. Korku olsun çok zor bulmacalar olsun kurgu güzel olsun başka birşey istemiyorum yeterki su 5-6 gibi savaş oyunu gibi olmasın. Kapılardan tırsa tırsa gecelim karşımıza ne çıkacak diye. Tabi ki ilk seriler gibi hele Nemesis gibi olmayacak ama 5-6 yi unuttursun bana. Yorumlar çok iyi şimdiye kadar oynayanlardan. Sabırsızlıkla bekliyorum bakalım.

• falafel F kullanıcısına yanıt
    Aynen benim kafa bu resimde kalmış buda farklı bir oyunun duyuruluş haberi olabilir kod Dino Crisis ile alakalı neyse kafanız daha fazla karışmasın.

• DeepBlue_ kullanıcısına yanıt
    Tam olarak aradığınızı istediğiniz şeyleri bulacaksınız. Dibine kadar çaresizlik. Ürpertici koridorlar. Mermi sıkıntısı. Korkunç derece vahşet. Bitmesin diye az az oynuyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sine-FİL -- 25 Ocak 2017; 20:40:48 >
  • tugaytutalay kullanıcısına yanıt
    kolay modda biter hocam. oyun zaten ne yapacagi bulmakla geciyor. 1-2 kere oyunu bitirip neyin nerde oldugu napacagi bildikden sonra hallolur

• Oyunun sonu hakkında ciddi spoiler vardır,oyunu bitirmeyen arkadaşlar açmasın!

Oyunun sonu çok garip olmuş.Bu Eveline denen kız bir tür biyo-silahmı yani? Ayrıca daha sonra Chris Redfield'ın gelmesi (gençliğimi yoksa Re5-6 sonrası oyunmu çok belli değil ama gençliği gibi duruyor.Helikopterin kuyruğunda Umbrella yazmasıda gençlik dönemi olduğunu destekler nitelikte zira 5 ve 6. oyunda Umbrella yok olmuştu.İyi sonda hem Ethan hem Mia kurtuluyor o iyi olmuş.Re8 sanırım daha farklı yerlere kayacak.

Bitiren arkadaşlar ne düşünüyor bu konuda?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sturmbannführer -- 25 Ocak 2017; 19:51:6 >
  • Oyunu yeni oynayacak arkadaşlara tavsiyeleriniz var mı? İpuçları çok işe yarayacaktır :)

• pozigamer kullanıcısına yanıt
    Mermini çok dikkatli harca. Mümkün olduğunca kafadan vur. Her yeri dikkatlice incele. Her yerde detay var. Kısayollar can kurtarıyor çoğu yerde. Adım adım yürümek farkedilmeni zorlaştırır. İlk aklıma gelen bunlar.:)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sine-FİL -- 25 Ocak 2017; 20:42:52 >
  • Oyunun grafikleri sasirtici derecede iyi bu arada. Ustelik 60FPS hic frame dusmesi bile olmuyor.
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >
  • GoldPunch kullanıcısına yanıt
    Grafikleri çok çok iyi. Ben bukadar beklemiyordum.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Pc de 4K da oynadım,cidden süper gözüküyor,arkadaşların dediklerine göre ps4 dede muazzam gözüküyor ve çalışıyormuş.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hiçmi bitiren yok ya? Sonunu tartışalım.

• 20 gblık oyuna bu kadar fahiş fiyatları vermek için elim gitmiyor doğrusu. öğrenci adamım birde. sanırım bekliyecem fiyatının yarıya düşmesini.

edit: kastettiğim hikaye alanının dar olması, bir evin içinde geçmesi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi atatürkcü adam -- 25 Ocak 2017; 23:1:49 >
  • Oyun gerçekten çok iyi, bence beğenmeyen arkadaşlar ya korku/gerilim türünü sevmiyor ya da orijinal RE oyunlarına fazlasıyla sadıklar. Vaat ettiği her şeyi veriyor oyun. Kesinlikle PT çakması falan da değil, öyle söylemek sadece emeğe saygısızlık olur. PT çakması görmek isteyenler Steam'deki bir sürü aynı tarz indie korku oyunlarına bakabilir. PT'den fikir olarak esinlenilmiş tabi ki ama çok daha fazlasını sunuyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: atatürkcü adam

20 gblık oyuna bu kadar fahiş fiyatları vermek için elim gitmiyor doğrusu. öğrenci adamım birde. sanırım bekliyecem fiyatının yarıya düşmesini.

gb ile fiyatin ne alakasi var hocam ?

• 
Sayfa: önceki 3031323334
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.