Şimdi Ara

RESİDENT EVİL 7 (Playstation 4 & VR) [ANA KONU] (30. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.108
Cevap
14
Favori
55.894
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2829303132
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: # Ace #

Oyun ilk başta gerilim üstüne gidiyor ama bir noktadan sonra silahlar ile vur kır parçala modunda ilerleniyor.

Oyunun son kısmı bir nevi re serisine çok daha yakın, sadece fps bakış açısı farklı bir hava katıyor.

Yani aksiyon fazlasiyla var mi? Outlast tarzi sadece yurume, kosma ve saklanma hosuma gitmiyor da.
  • Güzel bir şekilde harmanlanmış hocam aksiyon ve kaçma.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Şeytan diyor arşivlik hesabına indirimi beklemeden al diye. Ama uymayacam bari 150 ye felan düşse bari 2-3 ay icinde Neredeyse herkes begenmis serinin bu oyununu

• Sturmbannführer kullanıcısına yanıt
    Hocam eger aksiyon fazla yoksa soyleyin. Dedigim gibi outlast tarzi bir oyunu bedava verseler oynamam o derece sıkıcı buluyorum. Korku morku hikaye benim icin, aksiyon lazim bana.
  • quote:

Orijinalden alıntı: xXNinjaG4xX

Hocam eger aksiyon fazla yoksa soyleyin. Dedigim gibi outlast tarzi bir oyunu bedava verseler oynamam o derece sıkıcı buluyorum. Korku morku hikaye benim icin, aksiyon lazim bana.

Eger aradiginiz uncharted tarzi bir aksiyonsa tabiki aradiginizi bu oyunda bulamazsiniz :D Ama outlastla karsilastirirsak evet oyunda aksiyon var silahlarlada catisiyorsunuz ancak gerektiğinde saklanip sessizde hareket ediyorsunuz

• Ikinci bossuda az once yendim oyun cok hosuma gitti o çaresizligi guzel hissettiriyor. Bu arada ikinci bosstan sonra oyundaki korku dozu artiyor kulakligi cikardim fazla germeye basladi capcoma re 5 deki motorsiklet kullananan silah kullanan zombilerden sonra cok kufretmistim ama guzel bir iş cikarmislar bu oyunla.

• Son 10-15 yılın en iyi korku oyunu olabilir, ilk 3 kesin
  • Arkadaslar sadece outlastla kiyaslarsak ve sadece korku yönünden outlastı yenermi bu oyun???

• quote:

Orijinalden alıntı: VideoAudioPhile

Arkadaslar sadece outlastla kiyaslarsak ve sadece korku yönünden outlastı yenermi bu oyun???

Tartışılır. Oyunu daha bitirmedim ancak suan outlasttan eksik kalir hicbir yani yok. Outlastta hic silah kullanmiyorduk bunda silah kullanıyoruz ancak cephane az. Her iki oyunda caresizlik ve yabanci bir yerde kapana kisilma olayini cok guzel yansitiyor. RE nin grafikleri aşmış tabi bu yuzden atmosferi cok gercekci bir biçimde yasiyorsunuz ayni sekilde seslerde inanilmaz iyi mutlaka kulaklikla oynayin derim. Outlasttan altta kalan hicbir yani yok esit gibiler bence outlasti seven ve oynarken gerilen biri bunda da ayni sekilde gerilir ve oyunu sever

• Oyun gerçekten bir ana oyun kıvamında mı? Yani 7 rakamını hak ediyor mu?

Oynanış videoları daha çok bağımsız bir oyuna ait gibi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: koftehor1

quote:

Arkadaslar sadece outlastla kiyaslarsak ve sadece korku yönünden outlastı yenermi bu oyun???

Tartışılır. Oyunu daha bitirmedim ancak suan outlasttan eksik kalir hicbir yani yok. Outlastta hic silah kullanmiyorduk bunda silah kullanıyoruz ancak cephane az. Her iki oyunda caresizlik ve yabanci bir yerde kapana kisilma olayini cok guzel yansitiyor. RE nin grafikleri aşmış tabi bu yuzden atmosferi cok gercekci bir biçimde yasiyorsunuz ayni sekilde seslerde inanilmaz iyi mutlaka kulaklikla oynayin derim. Outlasttan altta kalan hicbir yani yok esit gibiler bence outlasti seven ve oynarken gerilen biri bunda da ayni sekilde gerilir ve oyunu sever

Tsk ederim.outlast benim icin en iyi korku oyunudur bu net.re7 demosunu oynadim.grafikler cok saglam bu kesin ama korku ogelerini cok gorememistim

• quote:

Orijinalden alıntı: bedo20

Malesef hocam oyunda zombi yok zaten. Zombisiz re, bibersiz menemene benzer :)

• quote:

quote:

quote:

Tsk ederim.outlast benim icin en iyi korku oyunudur bu net.re7 demosunu oynadim.grafikler cok saglam bu kesin ama korku ogelerini cok gorememistim

Yok o konuda endiselenmeyin demoda korku ogesi yoktu evde dolasmak geriyordu insani ama ana oyunda oyle degil yeterince korku ogesi kullanismis alirken hic supheniz olmasin

• quote:

quote:

quote:

quote:

Yok o konuda endiselenmeyin demoda korku ogesi yoktu evde dolasmak geriyordu insani ama ana oyunda oyle degil yeterince korku ogesi kullanismis alirken hic supheniz olmasin

Hocam heyecanlandirdiniz beni şu an

• Aga harika bir iş çıkarmış yine capcom kendilerini tebrik ediyorum fakat bunu oynayacak bilgisayarım yok maalesef. Birde silent hill pi sanırım onun da oyunu çıksın ikili kombo olur. O zamana kadar yenilemem lazım bilgisayarı 😍

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Sturmbannführer kullanıcısına yanıt
    Eyvallah kardeşim. 270₺ lira standart sürüm 288₺ eklentili sürüm. Fakat standart sürümün kapak resmini daha çok beğendim onu aldım. Bugün gün içinde sipariş verirdim eğer Aral a girmek aklıma gelseydi. Tekno mağazaların her zamanki gibi dünyadan haberleri yok. 10 gün içinde oyunu standlara koyarlar Yen'i oyun Yen'i oyun diye. Neyse bir gün Zarardayım sağlık olsun. Yorumlara bakmıyorum artık heyecanı kaçmasın diye çok merak ediyorum vallahi.

• Outlast tan iyi oyun, gerilim ve yaratık bazında silent hill lere daha çok benziyor, re olmadığı kesin :D
  • Saklanma var, aksiyon dibine kadar, zombie var, mistik yaratık ve tabi ki re nin son serilerinde ki parazit olayı da işleniyor.

Ben bir re fanıyım tam bir re oyunu denemez ama oyunu aşırı beğendim kaçırmayın derim.
  • 2.30 saat kadar Pro da oynadım. Su an haksizlik yapmak istemiyorum ancak gördüklerim kadari ile iyi bir oyun mu ? Tabi ki. Resident Evil mi yada Eski Resident Evilere benziyor mu ? Cevap The Evil Within ne kadar Re ise bu oyun da o kadar RE arkadaşlar. Yani eski RE lerden eser yok aslinda. Su ana kadar oynadigim kadari ile konuşacak olursam Mekanlar dehşet ancak konu bir o kadar basit ve 3. sinif amarika korku filmi tadinda.

• 
Sayfa: önceki 2829303132
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.