Şimdi Ara

Resident Evil 4 Remake {PC ANA KONU} {Çıktı/2023} (5. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
368
Cevap
14
Favori
19.329
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • steamdeki zam politikası oyunun fiyatını etkiler mi beyler sizce ?

• Umarım olmaz ama sırf fiyatı artar diye satın aldım. 60 dolar fiyatı diye biliyorum kesin ilerde güncelleme gelir gibi duruyor. Bu arada videoda yanlış anlamadıysam ilk başlarda kurtardığımız kurt sanırım ölmüş çoktan. Üzüldüm ilerde bize yardım ediyordu tatlı hayvandı. Son olarak Capcom ekstra içerik olmayacak diye açıklama yapmış. Hazır eli değmişken Ada ile daha anlamlı bölümler, ekstra şeyler ekleseler hoş olurdu.

• @R.Karaeski Oyunun fiyatı Steam güncel kurdan zaten hesaplanıp eklenmiş ''1 dolar 10 tl'' ama olurda EA gibi bir kafaya dönerse iş o zaman düz oyun 1100 tl deluxe olanı 1300 tl görürüz ama zor ben yine de aldım çünkü 4. oyunun büyük fanıyım. Ola ki zam gelmedi daha uygun yerler satışa koydu iade ederim bu hakkımda var.

• Oyun değil, sanat eseri yapıyorlar şu yüz modellere bak ya ağzının tadını biliyor japon abilerimiz. Resident Evil 4 Remake {PC ANA KONU} {Çıktı/2023} 

Resident Evil 4 Remake {PC ANA KONU} {Çıktı/2023}
  • Ana mesaj güncellendi. İstek listenize ekleyebilirsiniz. :)

Resident Evil 4 Remake {PC ANA KONU} {Çıktı/2023}store.steampowered.com
    Pre-purchase Resident Evil 4 on Steam
    https://store.steampowered.com/agecheck/app/2050650/
  • Bende kararsızım fiyatı artar mı diye çıktıkdan sonra
    Yoksa kesin fiyat bu mu
    Kafam karışık 🤔

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • run...rabbt kullanıcısına yanıt

60$ için önerilen fiyat 510 ama bunlar 567 liradan çıkarmış. Sanmıyorum değişeceğini.

• torkema61 kullanıcısına yanıt
    Hocam 60d 1 k ediyor nasıl mantık kurdunuz anlamadım

• run...rabbt kullanıcısına yanıt
    Steam önerilen kur 60$ ~ 510₺

Buna dayanarak söyledim.

• torkema61 kullanıcısına yanıt
    Unuttum doğru 🙏😅

• Oyun çıkmadan önce RE animasyon film serilerini izleyebilirsiniz. Leon reis filmlerde bolca boy gösteriyor. Son filmdeki görselliği re4 remaketekine çok benziyor.

Bu arada oyun grafikleri o kadar gelişti ki animasyon filmlerin kalitesini oyun grafikleriyle kıyaslar oldum.Bu son remake cidden cgi tadında görsellere sahip.Bir sonraki nesil konsollarla birlikte oyun içi oynanış grafikleri de cgi tadında olacaktır.

• PS VR2’nin çıkışıyla beraber demonun yayımlanacağı söyleniyor. Şubat’ta Capcom’dan haberler gelebilir.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Resident Evil 4'ün yönetmeni Yoshiaki Hirabayashi, oyunda köy, kale ve adanın yer alacağını doğruladı.

Resident Evil 4 Remake {PC ANA KONU} {Çıktı/2023}ARKLAY MOUNTAINStwitter
    “#ResidentEvil4Remake director Yoshiaki Hirabayashi has confirmed that the game will feature the village, the castle and the island.”
    https://twitter.com/ArklayMountains/status/1609684839719993345?s=20

orijinal oyun deneyimini oluşturan yüz ayrı, küçük unsuru aldık ve bu yapı taşlarını yeniden yapıp cilaladık.

"Hirabayashi sözlerini şöyle bitirdi:"Evet, bu yeniden yapım pek çok parçanın toplamı."

Resident Evil 4 Remake {PC ANA KONU} {Çıktı/2023}ARKLAY MOUNTAINStwitter
    “"...we took a hundred individual, small elements that make up the original gameplay experience, and remade and polished those building blocks." Hirabayashi concluded by saying "Yes, This remake is very much the sum of many parts." #ResidentEvil4Remake”
    https://twitter.com/ArklayMountains/status/1609687734893019136?s=20

Capcom, Resident Evil 4'ün geliştirmenin "son hamlesinde" olduğunu söylüyor.

Resident Evil 4 Remake {PC ANA KONU} {Çıktı/2023}dualshockers
    Resident Evil 4 Producer Says Remake Now In “Final Spurt” Of Development
    https://www.dualshockers.com/resident-evil-4-final-spurt-of-development

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Asahi Breweries -- 2 Ocak 2023; 12:42:39 >

• AMD donanım promosyonu olacak kesin verecektir. Takipteyiz bakalım.Resident Evil 4 Remake {PC ANA KONU} {Çıktı/2023} 

• Yoshiaki Hirabayashi, Resident Evil 4 Remake'te hiç bir içeriğin kesilmeyeceğini ve aslında "A Lot More of It" (daha fazlası) olacağını onayladı.

Resident Evil 4 Remake {PC ANA KONU} {Çıktı/2023}𝐑𝐮𝐥𝐞𝐓𝐢𝐦𝐞twitter
    “Yoshiaki Hirabayashi CONFIRMS that there will be no cut content in Resident Evil 4 Remake and in fact there will be "A Lot More of It"”
    https://twitter.com/RuleTimeSpace/status/1611159288793137155?s=20
  • Resident Evil 4 Remake'in yapımcısı Yoshiaki Hirabayashi, Arap Oyun Ödülleri'nde Resident Evil 4 Remake'in gecikme olmayacağını 24 Mart 2023'te PlayStation 4|5, Xbox Series S|X ve PC'de yayımlanacağını bildirdi.

• Çıktığı dönem zor zar başlarını oynamıştım. Sonra nedense oyun çöküp duruyordu, öyle de kaldı oynamadım. Açıkçası Dead Space'den daha çok beni heyecanlandırıyor. Amd Promosyon yapmasa bile gözümü kapatabilirim herhalde.Resident Evil 4 Remake {PC ANA KONU} {Çıktı/2023} 

• Sabırsızlıkla bekliyorum 2 gözümün çiçeğini.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yeni Ekran görüntüleri yayımlandı.

• 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.