Yarbay
09 Haziran 2013
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
35 üye
Görüntülenme
Toplam: 69 (Bu ay: 1)
Gönderileri
Arkadaşlar Gskill 2x4 1600 mhz cl9 ram kullaniyorum ancak.Biosta ram ile ilgili herşey auto.Değerler 11-11-11-28-39 olarak görüküyor.
Kendim 9-9-9-24... şeklinde ayarlasam herhangi bi sorun olur mu.
Yada boşver auto olarak kalsın mı dersiniz
Bir kez bitirdim.Tekrar oynamak istiyorum ama aldığım hata bu:
"please repair your game installation and try again hatası"
Kaldırıp tekrar kurmamı istiyor galiba.Ama part ları silmistim.Dvd de yok.Kaldirip tekrar kurmam mümkün degil.
Başka bir yolu varmi acaba.
Arkadaşlar bu kadar takmıyordum ama ses takinti yapmaya başladı.Ekran kartindan mi psu danmi geliyor tam çözemedim.Kulağimi dayayip dinleyince ekran karti gibi geldi bana.Eve gidince Kapagı açip fanlarin hepsini durdurup dinleyecegim iyice.
Oyunlara girişte ( girdikten sonra oynarken ses yok ) , video izlerken geliyor bu ses ince tiz bi ses.
Tam olarak neden kaynaklaniyor olabilir.
Arkadaşlar en son Nvidia 334.89 yüklemiştim.Son 1 aydır birçok oyuna ilk tıkladığımda giremiyorum görev yöneticisinden sonlandırıp 2. tıklayışımda giriyorum.oyun esnasında 1 dakikalık kilitlenme oluyor.Kilitlendikten sonra görev yöneticisine giriyorum ortalama 1 dakika bekledikten sonra oyun açılıyor ve hiçbirşey olmamış gibi saatlerce oyuna devam ediyorum.
1 senedir sıkıntı yoktu son 1 ay başladı bu.Donanımsal bir sıkıntı olduğunu sanmıyorum.Sıcaklıklar gayet iyi.
Prime ve aida64 stress testlerinde 45 dakikanın sonunda işlemci 58, ekran kartı %30 hızla 65 derece.
334.89 dan sonra çıkanları yükleme fırsatım olmadı evde net yok şuan.sürücüden kaynaklı olabilir mi.
9 aydır bu kasayı kullanıyorum.Bi sorun yok şu ana kadar gayette memnunum.

Ancak şunu merak ediyorum biraz araştırdım üreticinin sitesinede göz attım 12 v kanalından kaç watt veriyor göremedim.Şimdi kasayı aç psu üzerinde yazar diyenler olabilir.
Psu üzerinde 1.12v 24a 2.12v 21a toplam 45a yapıyor galiba bildiğim kadarıyla.Kasada 600 w psu var ancak o iki değerin altında verebileceği değer yazmıyo bilen varmı.
Psu suz bu kasa 188 TL almaya değer mi?
hepsiburada da 118 tl'ye almaya değer bir yazıcımıdır kartuşları hakkında bilgi verirseniz iyi olur. Bu yazıcıyı evde ev ödevleri için kullanilacak.yada başka bi ürün önerirmisiniz. Teşekkürler
Arkadaşlar bi yakınıma yazıcı alacağız.Bütçe 100 tl civarı.Ödevler için kullanılacak.Yazıcılarla pek ilgim alakam olmadığı için sizlere danışmak istedim.Vatana baktım pek uygun bişeyler yok sanki.Başka nerelerden önerirsiniz.
Vatanda bu ürün 319 TL.
Özelliklerine göre bu ürün baya uygun geldi.Neden acaba bilgisi olan varmı arkadaşlar.
Hakkında
İlgi Alanları: Bilgisayar
Forum İmzası:
Amd Fx 8300 3.3 Ghz-----Gigabyte 970A-UD3P-----Crucial Ballistix Tactical (4x4) 16 gb 1600 Mhz cl8-----Asus gtx 1050 ti expedition-----Corsair Force LS 60 gb-----4x2 Tb Seagate Barracuda ST2000DM006-----2 Tb Toshiba P300-----Cooler Master RC-K380 600 w-----Zalman Cnps9700-----AOC I2269Vw İps Led
Forum İkinci El İmzası:
Amd Fx 8300 3.3 Ghz-----Gigabyte 970A-UD3P-----Crucial Ballistix Tactical (4x4) 16 gb 1600 Mhz cl8-----Asus gtx 1050 ti expedition-----Corsair Force LS 60 gb-----4x2 Tb Seagate Barracuda ST2000DM006-----2 Tb Toshiba P300-----Cooler Master RC-K380 600 w-----Zalman Cnps9700-----AOC I2269Vw İps Led
Sistem ve Tercihleri
Bilgisayar
PC
Mobil cihaz
Xiaomi
Operatör
turkcell
ISS
TurkNet
Oyun Platformu
PC
Ses Sistemi
Creative
Notebook
Dell
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 2 hafta önce
Son Mesaj Zamanı: 9 ay
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 2.576
İkinci El Bölümü Mesajları: 129
Konularının görüntülenme sayısı: 46.399 (Bu ay: 428)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 349 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Donanım / Hardware
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.