Şimdi Ara

RESIDENT EVIL 2 REMAKE (ANA KONU) (71. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.653
Cevap
25
Favori
83.079
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 6970717273
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Ölmüyor o, boşuna cephaneni harcama. Önce kaçıp epey bir arayı aç, daha sonra oyunda yürüyerek ilerle ve ses çıkarma. Bu şekilde trollüyorsun ve seni bulamıyor. Tabi eskaza karşına çıkmazsa.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Roket atarı almak için S+ yapmak gerekiyor sanırım. S+ zaman muhabbetinin dışında en fazla 3 kez hafızaya alabiliyoruz. Sonsuz bıçak kullanmakta veya silah kullanmakta sıkıntı var mı? Bir yerde okudum bıçak kullanınca veriyor ama Samurai Edge sınırsız mermi olanı kullanırsanız S+ vermez diyor. Bilgisi olan var mı? Sınırısız mermi ile S+ ya niyetlendik boşa gidecek öyleyse.
  • Mr. x e mi mermi sıkıyorsunuz ya la
  • eonmg kullanıcısına yanıt
    Aynen sınırsız mermi ile s+ olmuyor.

Bu arada dlc’ler hikaye değil challange olmuş sadece. Pek sevmedim. Bedava olması isabet olmuş.

• Resident Evil 2 | Ghost Survivors DLC | PS4

• İlk oynayis. Çok rahat 15 dk altına inilir 10dk dan asagisi çok zor belki ihtimali yok

RESIDENT EVIL 2 REMAKE (ANA KONU)

• İlk boss u geçemediğim için zorluğu standarttan assistant a düşürdüm fakat daha sonra yükseltemedim var mı yolunu bilen
  • Sair burda ne anlatmak istedi

• quote:

Orijinalden alıntı: DeepBlue_

Sair burda ne anlatmak istedi
    Mesajlar silindi ve şair edebiyata küstü.
  • Ben de gözükmüyor bu Ghost Survivor Steam versiyonu

• < Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Queen Hentai -- 16 Şubat 2019; 23:2:20 >

• Leon A ve Claire B bitirdim. Şimdi hardcore da Claire A ve Leon B yapıcam böylelikle hiçbir şey kaçırmamış oluyorsunuz anladığım kadarıyla.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • oyunu leon hardcore da bitirdim.clear hardcore için yeniden mi başlamam lazım yoksa new game second run oynasam oluyor mu?boş yere bir daha oynamak istemiyorum hardcore.
  • Önemli olan oyun dostum isterse hesap makinesine çıksın alıp oynayacak kitle bellidir.

Commodore 64'den bence 3 fotoda.

O değilde Claire çok çekmeye başladı Leon'dan. Save Room'u güvenli yer diye oyuna koyuyor Capcom, fakat işin rengi değişmeye başladı ilk Resident Evil PS1'den beri...

Günah günah. Save yapmaya gidip oyunu kapatınca yeterince günah çıkartır olduk. Rezillik diz boyu imansızlarda, rezil rüsva içerikler paylaşıyorlar. PC'yi yakıp şehri terkedesim geldi.
  • Fotolar bana ait değil. Online oyundan modlu bile oynamak gelmiyor oyunu.

Hentaici bir elemanın oyunundan...

RESIDENT EVIL 2 REMAKE (ANA KONU) RESIDENT EVIL 2 REMAKE (ANA KONU)

• Ada Wong'un düşüncesi tipini seveyim... Sonu sürprizli.

• Oyunu birkac gün önce alıp oynama fırsatım oldu. İlk olarak Leon'un hikayesinden başlayıp bitirdim birkac saat önce. Şimdi Claire 2nd run new game hikayesi açıldı. Oyunun en başından Claire new game olarak mı başlamalıyım yoksa Claire 2nd run olarak mı hikayeye devam etmeliyim claire new game yada second run arasında belli başlı küçük degisiklikler haricinde bariz hikayeyi etkileyen farklar var mı ? Ayrıca Claire hikayeside bittikten sonra tekrar Leon'a dönerek aynı hikayenin farklı gidişatını yada finalini mi oynuyoruz ? Claire ve Leon ana hikayesi bittikten sonra tekrar oynamanın bir manası var mı pek anlayamadım açıkcası

• Kaybolan cok sahne vardi orj oyuna gore detaylara onem verilebilirdi ama guzeldi, sonu biraz daha uzun olabilirdi lab kismi kisa surdu. Bakalim Claire modu nasil.

• quote:

Orijinalden alıntı: ykrr

oyunu leon hardcore da bitirdim.clear hardcore için yeniden mi başlamam lazım yoksa new game second run oynasam oluyor mu?boş yere bir daha oynamak istemiyorum hardcore.
    Secondi acman lazim ayni oyunu baska karakterle oynarsin sadece yoksa

• 
Sayfa: önceki 6970717273
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.