Şimdi Ara

RESIDENT EVIL 2 REMAKE (ANA KONU) (73. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
1.653
Cevap
25
Favori
83.078
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7172737475
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    aa doğru dedin iyi hatırlattın hocam o kadar sağa sola gittim ki orayı unutmusum sağol
  • DeepBlue_ kullanıcısına yanıt
    neden o kadar zor modta oynuyon hocam
  • helll_599 kullanıcısına yanıt
    Oyunun zevki o zaman çıkıyor hakkını o zaman veriyorsun öznel bi konu tabi bu

• Arkadaşlar burdan çıktım ama tekrar giremiyorum. Bug mı oldu acaba, yoksa yapmadigim bir sey mi var.

RESIDENT EVIL 2 REMAKE (ANA KONU)
  • GT_55 kullanıcısına yanıt
    Merdivenlerden raccon a bağlanabilmen lazim
  • quote:

Orijinalden alıntı: DeepBlue_

Merdivenlerden raccon a bağlanabilmen lazim
    O zaman bug oldu.O kadarda ilerlemiştik yazık oldu.
  • Oyunda galiba bug buldum. Main Hall de alt geçitte madalyonları takip indiğimiz yer... zombi merdivenlerden inip oraya geldi. Tryant ise bakıp dönüyor. Oyunu yedinci oynayisim böyle bir şey yoktu son güncelleme ile oldu sanırım
  • 2 defa bitirdim pc.de save dosyalari acik sekilde :))

1 run da leon 2 runda cleaire ile bitirdim

İlerleyen gunlerde canim cekerse gider 1 run cleaire yaparim
  • 1080ti ile 4k da pc de oynuyorum ps4 proda 4k nasıl daha mi iyi görüntü ps4 de mi alıp oynasam...
  • Arkadaş oyunda ilerledikçe keşif yapma keyfi azalmaya başladı bende bı yandan mrx bi yandan lickerlar rahat vermiyor. Girdiğin odada 10sn anca duruyorsun ses yapmayim gelmesin diyorsun da adam hep taciz ediyor ya. İcra memuru gibi hep ensede , 20 yıl önce oynadigimdada böyle miydi acaba hatirlayamiyorum
  • jiraiiya kullanıcısına yanıt
    Ben ps1 deki versiyonununda sadece Leonla oyunu bitirmiştim ve hatırladığım kadarıyla oyun boyunca kovalayan Mrx yoktu..
  • quote:

Orijinalden alıntı: neo23

Ben ps1 deki versiyonununda sadece Leonla oyunu bitirmiştim ve hatırladığım kadarıyla oyun boyunca kovalayan Mrx yoktu..
    Tyrent vardi orjinalinde b senaryoda geliyor du

Bu kadar sık gelmezdi ama vardi
  • oyun bittikten sonra mevcut item ler ile yeni oyuna başlamanın olmayışı hayal kırıklığı maalesef :( tekrar oynanabilirliği bitiriyor. bi update gelse muazzam olur. rocket launcher magnum ne varsa onlarla gircen main hall'a...
  • quote:

Orijinalden alıntı: jiraiiya

Arkadaş oyunda ilerledikçe keşif yapma keyfi azalmaya başladı bende bı yandan mrx bi yandan lickerlar rahat vermiyor. Girdiğin odada 10sn anca duruyorsun ses yapmayim gelmesin diyorsun da adam hep taciz ediyor ya. İcra memuru gibi hep ensede , 20 yıl önce oynadigimdada böyle miydi acaba hatirlayamiyorum
    aynen yahu hep peşinde 2 karakterlede bitirdim oyunu o Mrx yüzünden bazı yerleri keşif etmeye 3-4 sefer gittim
  • brokenwings kullanıcısına yanıt
    1080i den ziyade 720p de oyna daha iyi. Pro da oyna keyfine bak
  • Nemesis nedir bilir misiniz ?

Tryant a kurban olun
  • DeepBlue_ kullanıcısına yanıt
    Benım aklıma hep tren sahnesı gelıyo orda cok zorlanmıstım 😁
  • oyunu ilk baş leon ile daha sonra claire ile bitirdim yanlız claire karakteriyle aynı yerleri loot yapmak can sıkıcı yahu farklı mekanlarda falan gezseydik daha iyiydi
  • Re3 Remake dört göz az gelir o sekil bekliyorum
  • Mr X'in pardesü ve fötr şapkası bence gerginliği arttıran faktörlerden biri. Tamamen yaratık formunda olsa bu kadar germeyebilir. Orjinal oyunda da aynı kılıktaydı ama onda bu kadar gerilmiyordum. Tabi remake in grafik olarak daha iyi olması daha ürkütücü bir ışıklandırma ve sesler baya değiştirmiş. Normalde oyunları koltuğa yayılarak oynarım bunu dimdik oynuyorum devamlı tektikteyim.
  • 
Sayfa: önceki 7172737475
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.