Şimdi Ara

RESIDENT EVIL 2 REMAKE (ANA KONU) (28. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.654
Cevap
25
Favori
83.076
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2627282930
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    RE 4'ün Remake olacağını hiç sanmıyorum. Çünkü oyunun grafikleri günümüzde bile hala iyi. Remake olması mümkün değil bence. Remastered versiyonu ise sayısız platforma çıktı. Ocak ayında Switch'e de gelecek düşünün.
  • Tfn123 kullanıcısına yanıt
    5 yıl sonra çıkar zaten hemen değil. Oyunun grafikleri de iyi falan değil 2004 yılında çıkmış sonuçta.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Re 4 serinin cokusunun oncesi.bu oyunu niye bu kadar ovuyorsunuz anlamiyorum

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Kucukken oynadigim en iyi oyundu. Daha sonrada psp'de ps1 oyunlari oynanabilir hale gelince orda ilk once re2 sonrada nemesis'i bitirmistim. Remake'i duyunca da ps4 almaya karar verdim 2. el bir tane alicam sanirim kucukken nasil etkilediysem elim ayagim titremeye basladi remake'i duyunca. Bu duygulardan ekmek cikarmaya calisan yapimcilarada lanet olsun ama bile bile lades oluyoruz yapacak bir sey yok.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi UcanHollandali -- 18 Aralık 2018; 4:28:18 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: dark dragon

Asıl bomba Resident Evil 4 remake olacak ama önce 2-3’ü aradan çıkarmaları lazın
    code veronica da var sırada.
  • quote:

Orijinalden alıntı: suÇ

Re 4 serinin cokusunun oncesi.bu oyunu niye bu kadar ovuyorsunuz anlamiyorum
    RE4 serinin genre değişikliğini başlattı evet ama bunu aynı zamanda en iyi şekilde yaptı.5 ve 6’nın minvalin de kesinlikle değildi.

2000’lerin her anlamda çok ilerisin de ve en etkili olan yapımlarından birtanesiydi.Oyun dünyasına başta over the shoulder açısı olmak üzeri bir çok yenilik kattı aynı zaman da bunları bir standart haline getirdi.

Favorisi nemesis olan eski bir re sever olarak 4. oyunun övgüyü fazlasıyla hak ettiğini düşünüyorum ki kağıt üstünde de zaten büyük bir başarısı mevcut.

Remake yapacaklarını zannetmiyorum fakat salazar’ın kalesi başta olmak üzeri o muhteşem bölüm tasarımlarını tekrar görmek isterdim doğrusu...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi WalterSullivan -- 18 Aralık 2018; 14:41:15 >

• quote:

Orijinalden alıntı: WalterSullivan

RE4 serinin genre değişikliğini başlattı evet ama bunu aynı zamanda en iyi şekilde yaptı.5 ve 6’nın minvalin de kesinlikle değildi.

2000’lerin her anlamda çok ilerisin de ve en etkili olan yapımlarından birtanesiydi.Oyun dünyasına başta over the shoulder açısı olmak üzeri bir çok yenilik kattı aynı zaman da bunları bir standart haline getirdi.

Favorisi nemesis olan eski bir re sever olarak 4. oyunun övgüyü fazlasıyla hak ettiğini düşünüyorum ki kağıt üstünde de zaten büyük bir başarısı mevcut.

Remake yapacaklarını zannetmiyorum fakat salazar’ın kalesi başta olmak üzeri o muhteşem bölüm tasarımlarını tekrar görmek isterdim doğrusu...

Alıntıları Göster
    İş kağıt üstünde başarıya kalmışsa ya 5 yada 6 en fazla hasılatı elde edenlerdi.

5 i pek beğenmemiştim, 6 dada herkesi memnun etmek istenmiş, paramparça bir oyun olmuştu.

• quote:

Orijinalden alıntı: alpalp84

İş kağıt üstünde başarıya kalmışsa ya 5 yada 6 en fazla hasılatı elde edenlerdi.

5 i pek beğenmemiştim, 6 dada herkesi memnun etmek istenmiş, paramparça bir oyun olmuştu.

Alıntıları Göster
    Aldığı ödüllerden bahsediyorum orada,hasılattan değil.

• Bu oyunun sadece 3 tane oyununa remake yakışır. RE2-RE3 ve Code Veronica. Diğer serilere gerek yok. RE1 ve Zero Puzzle olarak serinin en doyurucu oyunlarına sahipti. Onları da zaten remastered olarak çıktı ve oldukça yeterliydi.
  • Biliyorsunuz Resident Evil 2 Remake Deluxe Edition alırsanız, Orjinal Soundtrack swap ile oyunu 98 yılındaki orjinal RE 2 gibi müzikleriyle ve ses efektleriyle birlikte oynayabiliyorsunuz. Bunun için 30 saniyelik bir video var. Süper görünüyor!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Tfn123 -- 19 Aralık 2018; 16:21:5 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: suÇ

Re 4 serinin cokusunun oncesi.bu oyunu niye bu kadar ovuyorsunuz anlamiyorum
    çöküşün sebebi re4 değil capcomdur. yine re4 ile aynı temada oyunlar çıkarabilirlerdi ama call of duty den farksız oyunlar çıkarmayı tercih ettiler. 4 den sonra ki devam oyunların da mikami çalışsaydı böyle olmazdı. re4 sadece serinin en iyisi değil gelmiş geçmiş en iyi oyunlardan birisidir bu arada.
  • splinterfalcon4798 kullanıcısına yanıt
    En iyisinden sonrasini okumadim

Re 4 de klasic resident evil dan birsey kalmamis nasil en iyisi oluyor bu oyun?

Ister kabul edin ister etmeyin.cokus re4 ile basladi!

Re 4 de durmadan ilerleyip aksiyon gorduler,sonra millet hep biyle olsun istedi ve oyun ozunden tamammen koptu...

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: splinterfalcon4798

çöküşün sebebi re4 değil capcomdur. yine re4 ile aynı temada oyunlar çıkarabilirlerdi ama call of duty den farksız oyunlar çıkarmayı tercih ettiler. 4 den sonra ki devam oyunların da mikami çalışsaydı böyle olmazdı. re4 sadece serinin en iyisi değil gelmiş geçmiş en iyi oyunlardan birisidir bu arada.

Alıntıları Göster
    Serinin en iyisi Resident Evil 2’dir.

• Serinin en iyi oyunu bana göre RE 7 dir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Philipp_Plein -- 19 Aralık 2018; 18:26:52 >
  • suÇ kullanıcısına yanıt
    En iyisi re6 demediğine dua edelim.

• 98 den itibaren resident evil oynarım.

Öncelikle resident evil oynamak için en iyi platform Gamecube dür. Gerisi hikaye.

En iyi şahsi sıralamam ;

Re 3 > Re 2 > Re Remake > Re 4 > Re zero > Code veronica

Resident evil 5-6-7 diyenleri kaale bile almıyorum. Onlar resident evil değil başka oyunlar yada çöpler, adına ne koyarsanız.

Resident evil 4 çıktığı dönemin çok çok ilerisinde bir oyundu ve gerek aldığı puanlar ve gerek aldığı ödüller ile bunu ispatladı zaten. Sonrasında gelen oyunlar hep kendine resident evil 4 ü örnek aldı.

Resident evil 7 iyi bir gerilim oyunudur, iyi bir resident evil oyunu değildir.

Resident evil 5 iyi bir aksiyon oyunudur iyi bir resident evil değildir.

Resident evil 6 nedir ne değildir belli bile değildir.

Serinin çöküşünün en büyük sebebi Shinji Mikaminin ayrılması. başka platforma çıkarmayacağız re4 ü diye söz verip, kazık attı capcom ve ps2 ye çıktı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Outlaw-E -- 19 Aralık 2018; 19:7:58 >

• Outlaw-E kullanıcısına yanıt
    Neden gamecube?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: X kare

Neden gamecube?
    Zero, remake, 2,3,4 ve code veronica seri olarak burada.

Ayrıca zero, remake ve re4 ü gamecube de oynayan başka platform da o tadı alamaz, yeri ayrı.

• "serinin en iyi oyunundan biri" yazsaydım keşke. bu kendi düşüncem resident evil serisine 2. oyundan giriş yaptım re4 den sonra re2 geliyor bana göre. sevmemin nedeni 3. oyundan sonra 4. oyunla birlikte büyük bir devrime imza atmış olmaları şuan god of war 2018 ne ise resident evil 4 de o benim gözümde. hala defalarca kez oynuyorum şu zaman bile sıkmıyor belki de 20 yıl daha sırıtmayacak bu oyun. resident evil havası yok diyorsunuz tartışılır ada bölümleri gerçeten kötü kabul ediyorum. 5 ve 6. oyun re4 kadar değil mesela değil mesela bir zaman sonra sıkıyor bayıyor insanı. bu oyunda aşırı iyi bir denge kurulmuş. yer yer insanı germeyi de başarıyor.

bana göre 7. oyunda resident evil oyunu değildir. normal bir korku oyunu olarak görüyorum. hikayesi seriyle aşırı alakasız. mekan tasarımları ilk oyuna gönderme olsada oynarken resident evil olarak hissettirmiyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi splinterfalcon4798 -- 19 Aralık 2018; 19:36:1 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: snakefatih

En iyisi re6 demediğine dua edelim.

• 
Sayfa: önceki 2627282930
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.