Şimdi Ara

Reservoir Dogs

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
80
Cevap
0
Favori
4.878
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Tür:Aksiyon
    Yapımcı:Volatile Games
    Dağıtımcı:Eidos Interactive
    Platform:PC,PS 2,Xox
    Çıkış Tarihi:ÇIKTI
    Web:http://www.eidos.co.uk/gss/reservoirdogs/
    Medya:1 DVD
    Multiplayer:Yok
    Yas sınırı:18+
    Screenshots:http://games.tiscali.cz/clanek/screen.asp?id=10612
    Film hakkında bilgi(Rezervuar Köpekleri):http://www.beyazperde.com/film/934
    Konu:Oyun 1992 yılında Quentin Tarantino’nun yönettiği kült filmin konusuna sağdık kalınarak
    hazırlanıyor. Filmin de karanlıkta kalan olaylar, oyun sayesinde aydınlanıyor.

Reservoir Dogs

Reservoir Dogs

Reservoir Dogs

Reservoir Dogs

Reservoir Dogs

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Project Scorpio -- 3 Şubat 2007; 17:36:09 >

• Tarantino’nun yönettiği kült filmin oyunuda kült olur bu grafiklerle...

Geriye senaryo ve oynanış kalıyor.E ona da zıçmazlar umarım...

edit: Bir arkadaşımın zoruyla izlemiştim bu filmi şimdi hatırladım.Hakikaten film çok kötüydü.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Apple -- 7 Haziran 2006; 16:20:20 >
  • Oyunu'da kötü olacak gibi
  • filmin kotu oldugunumu düşünüyorsunuz süper bir film ve kadro

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi why -- 7 Haziran 2006; 16:35:36 >
  • Film'i izlemedim ama izleyen arkadaşlarım kötü olduğunu söylüyor.Ama oyunu nsl olur bilinmez.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Project Scorpio -- 7 Haziran 2006; 16:36:29 >
  • zevkler tartışılmaz ama bir sende izle bence iyi bir film
  • kötü dediğiniz film çok düşük bir bütceyle çekilmesine rağmen bomba etkisi yaptı çıktığın zamanlarda ve üstünde çok konuşuldu
    herkes sevecek diye bir şey yok tabiki bol patlamalı çok vurdulu kırdılı az senaryolu amerikan filmlerine alışık bünyeler için sıkıcı gelebilir uzun replikler iyi oyuncular ve sıradısı bir film
    son olarak tarantinoyu meşhur eden film
  • film iyide oyun fena gibi.
  • Oyun Avustralya'da yasaklanmış.

http://www.trgamer.com/haberler.asp?id=9820
  • oyunu bilemiyecem ama filmine kötü diyen arkadaşlar, bir daha izlesinler bence yine kötü gelirse bir daha ...
  • filimde çok konuşma vardı,uyuya kalmıştım karşısında.
  • oyunda filmi kadar kötü olacak bence..
    bu arada avustralyada yaş sınırı durumunu ilk defa duydum..
    demek oyunda çok kan var..
    belki oradan yırtar..
  • Ps3 için de çıkmıyosa dandik olur bu
  • fimine kötü demek ne alaka tarantino'nun yaptığı güzel filmlerden biridir oyunun görüntüleride hoş gibi güzel olabilir.
  • Grafikler ahım şahım değil bence mafia nın kinden biraz daha iyi ama tabi godfather ın rezaletine göre mükemmel orası ayrı
    Gerçi benim için bu tip oyunlarda önemli olan senaryosu ve yönettiğiniz adamın yapabildiği hareketler ve diğer yapay zekaların bu harekete nasıl karşılık verdiğidir.mesala son resim fewna gözükmüyor eğer oyun içinde böyle birşey varsa
    2006 nın 3. çeyreği dendiğine göre oyunu eylül sonlarına doğru bekleyebiliriz
    Godfather daki hayal kırıklığından sonra bu oyun iyi gelir
  • hoşuma gidiverdi
  • Oyunun Unleashed Realese'i çıktı
  • nası güzelmi oyunu oynayan varmı
    3.1 gb diyor 256 ie seçici oluyor insan
  • Filmi bir şaheserdir , izleyip beğenmeyenler broblemi kendilerinde arasınlar. Zaten millet olarak beğendiğimiz filmler , hep basit aksiyon filmleri ya da iğrenç esprilierle bezeli komedi filmleri oluyor nedense

Quentin Tarantino'nun , tüm dünyaca efsane olarak nitelendirilen filmi , "the internet movie database" (imdb) tarafından dünya tarhinin en iyi filmleri sıralamasında 61. sıradadır. Yani bu demek oluyor ki , dünyada çekilmiş filmler arasında en iyi 61. filmdir.
  • 
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.