Şimdi Ara

Reservoir Dogs (3. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
79
Cevap
0
Favori
4.878
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orjinalden alıntı: leren

Güzel bir oyuna hasret kaldık.....
    Az daha dayan oyun bonbardımanına az kaldı
  • oyun arkadasın bilgisayardında çalıştı benimkinde exe hatası veriyor şansa bak ya
    arkadaslar filmi izleyenlerin kafasında oluşan ve filmde göremediğimiz olayların oyunda açığa çıktığını okudum bir sayfada
    sırf bu yüzden oynayabilirim bu oyunu ben grafikleri muhteşem değil evet ama herşey grafikte değil
    max payne anımsattı bana herkesin zevki kendine ama gelgelelim benim pcde açılmıyor ya

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi feriox -- 28 Ağustos 2006; 0:31:47 >
  • oyun güzeldi ama ne yalan söylüyüm pek hoşuma gitmedi
  • Bencede oyun güzel beğenerek oynuyorum. Daha başında sayılırım ama sıkılmadan oynayabiliyorsun
  • dün gece filmini izlemiştim çok iyi bi film izlemenizi öneririm
  • yaw çözünürlüğü nerden değiştirecez bu oyunda bi yardımcı olun tşk ....
  • yok mu bilen ?
  • cd yi taktığında karsına gelen kurulum ekranında değiştirebilirsin diye hatırlıyorum
  • Oyuna başlamadan önceki menüden. Desktoptaki icona tıkla orda görürsün zaten.
  • tşk ettim arkadaşlar yaptım
  • berbat grafikleri var ama ne iştir anlamadım çatışmalarda oyun çok yavaşlıyor.bence kalitesiz bir max payne taklidi olmuş.
  • quote:

Orjinalden alıntı: Demus

Daha önce bahsettiğin kasmalar ses kartından kaynaklanıyormuş. Dxdiagdan gerekli ayarı yapınca düzeldi.

Bende de bazen çok takılmalar oluyor Dxdiag'da nasıl bir ayar yaptın da düzeldi?

Oyundaki .exe hatası bende de oluyor...Oyunu cracklediğiniz dosyadan(RegDogs) açmaya çalışın. Masaüstüne attığı kısayol(ReservoirDogs) cracklenen dosyanın kısayolu değil, sanırım o yüzden böyle bir hata veriyor.
  • quote:

Orjinalden alıntı: ^Psygnosis^

quote:

Orjinalden alıntı: Demus

Daha önce bahsettiğin kasmalar ses kartından kaynaklanıyormuş. Dxdiagdan gerekli ayarı yapınca düzeldi.

Bende de bazen çok takılmalar oluyor Dxdiag'da nasıl bir ayar yaptın da düzeldi?

Oyundaki .exe hatası bende de oluyor...Oyunu cracklediğiniz dosyadan(RegDogs) açmaya çalışın. Masaüstüne attığı kısayol(ReservoirDogs) cracklenen dosyanın kısayolu değil, sanırım o yüzden böyle bir hata veriyor.

Dxdiagda ses bölümünden Donanım Ses Hızlandırma Düzeyini sona getir (ivme yok)

• ya rehine aldığımızda Q tuşuna yani özel hareket tuşuna bastığımızda; kulak veya parmakta kesiyo bu manyaklar swatlar falan anında bırakıyorlar silahı.. ama en güzeli yere yatırıp beynine beynine vurup, pekmezini akıtması
  • oyun çabuk bitti yaw çok iyi olmasa da zefkli sayılır çatışmalarda grafikler iyi sayılmaz ama bi drvier dan daha fazla zevk veriyo
  • Doğru dürüst bir oyun yok yahu şu sıralar.Şöyle zevkle oymayabileceğimiz bir şeyler çıksa da sevinsek.Bu oyunu sevmedim Driv3r ayarında bir şey.Tek olumlu yönü var o da müzikleri.
  • Fimdeki müzikler manyak bişidi ya acaba oyunda da aynı müzikler olucakmı?
  • fx5600 le bu oyunda şansım nedir herkes kasıo demiş ama..

yoksa marck eko getting up umu oynasam hangisini onerirsiniz
  • quote:

Orjinalden alıntı: black_hawk07

Fimdeki müzikler manyak bişidi ya acaba oyunda da aynı müzikler olucakmı?

oyunu oynamaya az sonra başlıycam nihayet
    müziklere gelince filmin başındaki sahne ve müziklerle başlıyor oyun
  • quote:

Orjinalden alıntı: evohan

fx5600 le bu oyunda şansım nedir herkes kasıo demiş ama..

yoksa marck eko getting up umu oynasam hangisini onerirsiniz

x1600pro ile oyun burnumdan geldi bende sildim.ama kasma grafikten kaynaklanmıyor ses kaynaklı sanırım.
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.