Şimdi Ara

Reservoir Dogs (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
80
Cevap
0
Favori
4.878
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • bir sürü kötü olcak dedimiz cok iyi cikti bu da onlardan olur inşlh
  • Konuya daha kaliteli SS ler eklenmiştir.
  • su sehir gta sa yimi hatirlatiyo bana biraz
  • quote:

nası güzelmi oyunu oynayan varmı
    3.1 gb diyor 256 ie seçici oluyor insan

[
  • Malesef dandik bir konsol portu daha. Oyunda bir kaç iyi fikir var ama konsol versyonundan direk port ettikleri için 2-3 yıl önceki grafikleri olmasına rağmen inanılmaz kasıyor. Filmin müzikleri kullanılmış, seslendirmeler de gayet iyi (Michael Madsen seslendirme yapanlar arasında)
    Kısaca vasat altı bir oyun, problemli olmasa oynanabilirdi fakat şu haliyle uzak durun.
  • o zaman yama beklememiz gerekiyor demek
  • Yama çıksa ne yazar belliydi kötü olacağı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Project Scorpio -- 19 Ağustos 2006; 14:29:12 >
  • Yamayla bazı şeyler düzeltilse bile oyun motorunu düzeltemezler. Grafikler özellikle (araçlı bölümlerde) çok kötü. Ama aksiyon bölümleri fena olmamış. Oyun yüksek derecede şiddet ve küfür içeriyor. Hatta bir oyunda duyabileceğiniz en fazla sayıda "fu.k" kelimesi bundadır heralde.
  • ben yama çıkarsa iyi olur derken demus arkadaşın kasıyor takılıyor falan demesi üzerine berki hitmandaki gibi hatayı düzelten yama yaparlar dedim bakalım iniyo oyun deneyecem işallademus oyundan 1-2 ss koysana buraya saygılar...
  • quote:

Orjinalden alıntı: kontendoo

Filmi bir şaheserdir , izleyip beğenmeyenler broblemi kendilerinde arasınlar. Zaten millet olarak beğendiğimiz filmler , hep basit aksiyon filmleri ya da iğrenç esprilierle bezeli komedi filmleri oluyor nedense

Quentin Tarantino'nun , tüm dünyaca efsane olarak nitelendirilen filmi , "the internet movie database" (imdb) tarafından dünya tarhinin en iyi filmleri sıralamasında 61. sıradadır. Yani bu demek oluyor ki , dünyada çekilmiş filmler arasında en iyi 61. filmdir.

Filmi izledim ve beğenmedim.Şimdi ben problemli miyim @kontendoo

Bırak Allah'ını seversen.Zevk renk meselesi...

• filmi bende izledim o kadar çok iyi bir film değil
  • sinema sektörü milletimizin kültürünü köreltti
    bana göre izlediklerimin içinde en iyi film oldboy olabilir
    oyunun senaryosunda filme sadık kalınması iyi olmuş, mesela doom'un filmi ile oyun arasında farklar vardı ve filmi çok kötüydü
    galiba bu oyun filmden çevrilen ilk oyun, diğer oyunlar hep oyundan filme çevrilmeydi (doom, tomb raider)
  • godfather?
  • oynayan varmı bu oyunu ?
    bu kadar kötümü ya
  • ön yargılı bakıyoruz ama yapımcılar bizi hiç yanıltmadı şimdiye kadar
  • Daha önce bahsettiğin kasmalar ses kartından kaynaklanıyormuş. Dxdiagdan gerekli ayarı yapınca düzeldi. Oynuyacak başka bir oyununuz yoksa deneyebilirsiniz. Vasat ama eğlenceli bir oyun.
    Oyundan bir iki özellik anlatayım. Rehine alabiliyorsunuz, polisler rehineyi görünce size saldırmıyor. Silahlarını bırakmaları için tehdit ediyorsunuz (polislerin rütbelerine göre tepkileri değişiyor) bazıları direk bırakıyor bazıları da reddediyor. Ama elinizdeki silahın kabzasıyla rehineye vurunca bırakıyorlar silhları.
    Psikopatlık barı var. O bar dolunca özel hareketler yapabiliyorsunuz. MaxPaynedeki bullet time gibi birşey. Ayrıca başka işlere de yarıyor. Elimde rehineyle 4-5 swatla karşılaştığım bir yerde yanlışlıkla o özel hareket tuşuna basmışım. Eleman silahın kabzasıyla rehinenin beynine beynine girişti. Hatta yere yatırıp vurmaya devam etti. Swatlar korku dolu gözlerle bakıp silahları bırakıp kaçtılar.

• Eleman silahın kabzasıyla rehinenin beynine beynine girişti. Hatta yere yatırıp vurmaya devam etti. Swatlar korku dolu gözlerle bakıp silahları bırakıp kaçtılar.
    denemem lazım bu oyunu
  • kesinlikle benimde denemem lazım
  • bu gün biraz inceledim oyunu abartılacak kadar kötü değil kesinlikle
    beni oldukça sardı filmi sevenler oyunuda sever bence
  • Güzel bir oyuna hasret kaldık.....
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.