Şimdi Ara

Renault MODUS alınır mı? (14. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
309
Cevap
7
Favori
105.433
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1213141516
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: abidig

quote:

Orijinalden alıntı: İsmailKansas

quote:

Orijinalden alıntı: realistspary

Arkadaşlar 18 bin liraya bu kadar donanımlı başka bir araç bulamadım. 2006 model 35 bin km de 1.4 Dynamic.

Üstelik euro ncap 5 yıldız almış bir araç. 2. eli zor gidiyor ama ben de ucuz bir fiyattan alıyorum diye düşünüyorum.

Ne dersiniz arkadaşlar? Renault MODUS alınır mı? Kronik arızaları var mı acaba aracın?

Tavsiyeleriniz için şimdiden teşekkürler...

alınır, piyasanın altında veyaz düzgün fiyatta temizse alınır.
    zaten tutulmayan bir araç. alma sebebiniz ucuzluğu olmalı.

Şu an 18 e temizini bulmak çok zor , piyasa iyice yükseldi 18,5 ile 25 arası dizel 1 .kasası eğer bulduysanız bence hemen alın :)

Hocam başlık 4. yıl önceye ait.

Ben mitsubishi colt aldım ve son derece memnunum. 4 yılı bitirdim şu an 5. yılın içindeyim ve her hangi bir sorunum olmadı arabayla.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: FelixCrail

benzinli ve 2.el olur dersen modusü aratmayacak hatta fazlasını verecek mercedes b150 w245 kasa bakabilirsin. sanırım en az yakıtlı mercedes bu. sadece 1 kere direksiyona oturup 5-10 km kadar uzun yol kullan. inince yaşadığın sürüş keyfi sonrasında ne demek istediğimi anlayacaksın. yolda yağ gibi akmayı somut anlamda hissetmek için bir mercedese binip kullanmalısın mutlaka.

Hocam araştırdım biraz çok eleştiri var . En beğenilmeyen mercedes , ayrıca hantal diyor herkes , bir tane iyi yorum okumadım. Vergisi , servisi de bize gelmez. Saydıklarım içinde binen kullanan varsa yorum alabilirim.

vergisi 187x2

bende 1.6 115hp modus var. benim arabadan seri uzunda. yetkili servis her markada pahalı.

• Captur'ü inceleme fırsatım oldu , aracın mantalite olarak Modus'e benzer yanları çok. Devamı olarak geldi deniliyordu. Sizin yorumunuz :)
  • Clio nun iri kıyımı. Renault hizmet ve garanti olarak türkiyenin en iyi markası. 2004-2005-2006 model arabaya garantiden parça değiştiren başka marka var mı renault dışında.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bende tekrar Renault almak istiyorum. 1.2 clio EDC sporttuer a nedersiniz. 200 tork diyor.
  • clio nun iç hacmini kafanıza takmayacaksanız olabilir
  • hayırlısı olsun
  • quote:

Bende tekrar Renault almak istiyorum. 1.2 clio EDC sporttuer a nedersiniz. 200 tork diyor.

Bin lira verip
    seat 1.2 tsi leon s&s Style dsg çok çok daha mantıklı.
    yakıtı da clio 4.4 - 5.2 - 6.6 litre.
    leon 4.4 - 4.8 - 5.6 litre.
    http://www.arabalar.gen.tr/seat-leon-1-2-tsi-style-startstop-dsg-i3772.html
    http://www.arabalar.gen.tr/renault-clio-sport-tourer-1-2-icon-edc-i3870.html

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• dsg güç iletimi olarak süper bir şanzıman ama mekatronik arızası kronik. Günün birinde hepsi bu arıza ile karşılaşıyor.garanti süresince sorun yok ama garantiniz bittiği gün aracı elinizden çıkarın ileride maddi olarak üzülmemek için

• Ben dizel dynamic modüs kullandım. Aracı sıfır aldım ve 80.000 km de satıp dizel note aldım, alışamayınca sonra satıp privilige scenic aldım.

1) Modus bindiğim araçlar içinde en harikasıydı ! Sürüş zevki bambaşka!,
    2) Yakıt sarfiyatı oldukça iyi hem şehir içi hem şehirdışı
    3) Araç son derece sağlam ve normal bakım dışında ekstra masraf yapmıyor !
    4) Scenic aracım olduğu halde gözüm dizel grand modus da !!!
  • Merhaba 2005 modus 1.4 dynamic var 26bin tl 91bin kmde alinir mi arkadaslar otomatik vites lutfen yardimci olun..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi eternalsun -- 8 Eylül 2015; 20:10:45 >
  • Yanlışınız var. 1.4 motorda otomatik vites olamaz. Otomatiklerin hepsi 1.6
    Fiyat normal alınır. Ben 155.000 de dynamique, stil paketli otomatik vites cam tavan full aracımı 24.000 e verdim 3-4 ay önce.

Mümkünse cam tavanlı alın derim

• FelixCrail kullanıcısına yanıt
    Cok pardon yanlis yazmisim 1.6 dynamique... yakit durumu ne olur sizce sehir ici ve sehir dışında? Kullaniciyi uzecek cinsten mi :)?

• quote:

Orijinalden alıntı: eternalsun

Cok pardon yanlis yazmisim 1.6 dynamique... yakit durumu ne olur sizce sehir ici ve sehir dışında? Kullaniciyi uzecek cinsten mi :)?

Hocam 2-3 sene önce km'de 40-50 kuruş gibi bir değer yakıyordu. (Litre olarak hatırlayamadım açıkçası. Ayrıca 1.5 sene önce ablam bir kaza geçirdi araçla ve hamile olmasına rağmen çocuğa bir şey olmadı kendisi de ufak morluklarla atlattı. (Aracın air bagini eski sahibi patlatmış olduğu halde.) Ancak araç perte çıktı. Genel olarak güvenli bir araç da olduğunu söyleyebilirim.
  • Oncelikle cok gecmis olsun... allah anali babali buyutsun..

Son sorum suzuki alto 1.0 gl 46bin km'de 2011 model 27.750 bin bunu mu tercih edersiniz 2005 renault modusumu?

2 arac arasinda kaldim :(

• Kesinlikle modus. İstanbul anadolu yakasında şehir içi 10-11, şehir dışı 7lt lpg yakıyor

• FelixCrail kullanıcısına yanıt
    Feci kararsizim suzukiye neden hayir dediniz?

• quote:

Orijinalden alıntı: eternalsun

Feci kararsizim suzukiye neden hayir dediniz?

Küçük sınıf araçlara LPG takınca bagajda yer kalmıyor bunu göze alıyorsanız modus daha isabetli ve ekonomik bir karar olacaktır çünkü Suzuki ye gore motorundan anlayan da rahat bulursunuz parçasını da ucuz bulursunuz. LPG beyin uyumu olarak da Renault daha uyumlu olacaktır. Eğer benzinli kullanacam derseniz kesinlikle Suzuki cunki benzinli kullandığınız surece motor ömrü çok uzun ve daha az maliyetli olacaktır.

• GhosTon kullanıcısına yanıt
    Cevabiniz icin tesekkurler suzuki 1.0 gl km'de 0.27 yakiyor 100 km yaklasik 27-28 tl ye denk geliyor.

Modus 45-50 tl civari iste bu beni cok dusunduruyor.

Suzuki alip benzinden tasarrufmu etmeli, modus alip servis ve yedek parca hizmeti acisindan rahat mi etmeli?

Modus 10 yasinda
    Suzuki 4 yasinda

:((

• Ben olsam hiçbirini almam 2008 2009 colt alırım hem az yakar hem arızacçıkarmaz hemde hepsinden geniş ve donanımlı.

• 
Sayfa: önceki 1213141516
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.