Şimdi Ara

RENAULT ALIM-SATIM

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
2.163
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaslar bizim komsu fiat albea aldı eskiden doğan vardı 1988 model onu verip 24000 ytl lik arabayı 17000 ytl ye aldılar. yani takas gibi bi nevi renault tada takas yapılıyormu bilgisi olan varmı varsa örneğin megane II alalım desek 1990 model renault flash ı kaça alırlar

• kardesler yardım etseniniz en azından takas yapıyomu renault o konuda bi yardımcı olurmusunuz
  • Takas oluyor Renault ta..
    Fakat bu kadar avantajlı olmayabilir..

Alkimake gelince sana yardımcı olacaktır kendisi Renault ta çalışıyordu geçen cumaya kadar
  • Elbette takas yapılıyor, hatta su sıralar takas kampanyası var 2000 ytl indirim saglanıyor takas arac getirene... Bana ulas yardımcı olmaya calısırım
  • quote:

Orjinalden alıntı: black_dark

arkadaslar bizim komsu fiat albea aldı eskiden doğan vardı 1988 model onu verip 24000 ytl lik arabayı 17000 ytl ye aldılar. yani takas gibi bi nevi renault tada takas yapılıyormu bilgisi olan varmı varsa örneğin megane II alalım desek 1990 model renault flash ı kaça alırlar

ARKADAŞIM BAHSETTİĞİ KİŞİ BENİM
  • ARKADAŞLAR 1988 DÜZ DOĞAN İÇİN GEÇEN SENEYE GÖRE 7 BİN YTL BAYAAA GÜZEL BİR PARA BİZ KARLI OLARAK ALDIK ARABA PAZARINDE EN FAZLA DOĞAN 4 BİN YTL GİDERDİ RENAULTTADA KARLIMI OLUYOR ALIŞ VERİŞ
  • insallah üle olur şu an 30.000 ytl var elimdeki flash ı verip 1.6 full megan almak istiom flash 6.000 etse 2000 de renaultun kampanyası varmış 38.000 eder ama bana 45.000 lazım ahaaa
  • quote:

insallah üle olur şu an 30.000 ytl var elimdeki flash ı verip 1.6 full megan almak istiom flash 6.000 etse 2000 de renaultun kampanyası varmış 38.000 eder ama bana 45.000 lazım ahaaa

İNŞALLAH ALIRSIN KARDAŞ

• quote:

Orjinalden alıntı: dark-blue-59

quote:

insallah üle olur şu an 30.000 ytl var elimdeki flash ı verip 1.6 full megan almak istiom flash 6.000 etse 2000 de renaultun kampanyası varmış 38.000 eder ama bana 45.000 lazım ahaaa

İNŞALLAH ALIRSIN KARDAŞ

BUNE YAW LÜTFEN TÜRKÇEĞİ BOZMAYALIM ARKADAŞLAR TÜRK DİL KURUMUNA ŞİKAYET EDERİM HAAA

• bütün otomobil firmalarının kampanyası var ama inanın değerinden fazlaya almıyorlar hatta daha düşük rakamlara alıyorla araçları ama renault alıcaksanız renaultunuz varsa bilinki bunun avantajı olur
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.