Şimdi Ara

Megane II sigorta kutusu_çözüldü

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir (1 Mobil) - 1 Masaüstü1 Mobil
5 sn
14
Cevap
0
Favori
26.124
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • 2004 benzinli megane II bugün çalışmadı, çalıştırma düğmesine basınca hiç tepki vermedi. Ben 5 yılını doldurduğu için aküden şüphelendim ama gelen usta akünün iyi olduğunu, marş motoru yüzünden çalışmadığını söyledi ve arabayı yokuş aşağı itip çalıştırarak ustanın yerine götürdük. Ama maalesef akşam arayıp kötü haberi verdi, marş motorunda bir sorun yokmuş, sigorta kutusu bozulmuş ve yenisi 450 TL. Tamir etmeye çalışacak ama olmazsa parça değişimi gerekir diyor

Bu konuda tecrübesi olan var mı..? Hoşçakalın...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi turcoo -- 21 Eylül 2011; 15:35:45 >

• Sigorta kutusu oksitlendigi ve dışarda cüzii bir miktarda yapıldıgını okumuştum.
  • Mevcut sigorta kutusu tamir edildi ve yeni kutuya tonla para vermekten kurtuldum. Yetkili servis sadece parçaya 690 TL fiyat verdi, işçilikle beraber 800 TL civarı tutardı sanırım. 100 TL tamir masrafıyla halloldu.
  • merhaba, sigorta kutusunu nerde tamir yaptırdınız acaba benimkide gitti...
  • quote:

Orijinalden alıntı: turcoo

Mevcut sigorta kutusu tamir edildi ve yeni kutuya tonla para vermekten kurtuldum. Yetkili servis sadece parçaya 690 TL fiyat verdi, işçilikle beraber 800 TL civarı tutardı sanırım. 100 TL tamir masrafıyla halloldu.

Bende 450 tl ye değiştirdim değiştirdikten sonra bagaj kapısı açılmama gibi sorunlar ile karşılaştım sizde de var mı böyle sorunlar ?
  • boreas06 - Hayır, bende hiçbir sorun cıkmadı, eskisi gibi çalıştı.

scutty - mesajını geç gördüm maalesef. Hala arızalıysa benimkini tamir eden yerin iletişim bilgilerini verebilirim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: turcoo

boreas06 - Hayır, bende hiçbir sorun cıkmadı, eskisi gibi çalıştı.

scutty - mesajını geç gördüm maalesef. Hala arızalıysa benimkini tamir eden yerin iletişim bilgilerini verebilirim.

Benim Aracımın da tavan lambası yanmıyor diye rastgele gittim tamirciye. Çırak sigorta kutusunu çıkartırken içinden kabloyu koparmış. Usta rastgele yaptı ama imbo ışığı devamlı yanıyor şuan
    Siz acaba sigorta kutusunu nerede yaptırdınız yazabilir misiniz veya pm atabilir misniz?
  • Arkadaslar merhaba aynı sorun benim aracımda da var bende sigorta kutusundan şüpheleniyorum nerede kimde yaptirabilirim bana akıl verirseniz cok sevinirim hayırlı günler.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • SELAM sıgorta kutusunda sıkıntım var servıs değişicek dedi
    turco tamiri nerede yaptırdınız acil yazarmısınız tel verim olmazsa cok lazım 05427242733
  • TURCOO cevap vermediniz nereye yaptırdınız sigorta kutusunu acil haber bekliyorum sizde
  • Oncelikle selamlar megane 2 aracimizin boyle bi sorunu oldu bizde kutunun yerini bulamadik sonra tek sorunun akunun yanindaki 5 numarali sigortalardan oldugunu ogrendik sizde sigortalariniza bakiniz olmassa kolonu yaptirin

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Evet, üzerinden bir ayli zaman geçti ama. olmaz olsun bi 2004 megane 2 arabamız var. Sigorta kutusu ne zaman su almış bilmiyorum.
    Oksitlenmiş, usta değişecek diyor. Ben Kırşehir deyim. Burada bırak tamir etmeyi ne olduğunu anlayacak usta bulmak zor. Nerede tamir ettirebilirim. bilginiz var mı? 0.505.248 52 34
  • Hocam Öncelikle Geçmiş Olsun.Sakarya Karasudayım.Burda Ferizli İlçesi Var.Ferizli Sanayisinde Bu işten Anlayan Ustam Var. Eğer ki Yaptırmak İsterseniz Yönlendirebilirim.Sorunsuz Bir Şekilde Yapacaklarına Eminim Çünkü Kendi Aracımın Sigorta Kutusunun Tamirini de Onlar Yaptı.
    NOT:
    Aynı Zamanda Bu Araçların Sigorta Kutusunu ''Bilmeyen Hiçkimseye Elletmeyin''. Önüne Geçilemeyecek Sorunlarla Karşılaşabilirsiniz.Değişim Yapmak İsterseniz Sıfırı şu Anki Piyasada 1100-2000 Lira Arası Değişmekte.İkinci El(Tavsiye Etmem) 600-800 Lira Civarında.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.