Şimdi Ara

Renault 12 göstergelerini dijital göstergeyle değiştirmek veya bilgisayara aktarmak?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
16
Cevap
0
Favori
1.755
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Renault 12 aracımdaki manuel göstergeleri toptan söküp dijital olarak veya kabloları bilgisayara bi apart yardımıyla bağlamak istiyorum bu konuda bilgisi olan arkadaşlar yardım edebilir mi nasıl yaparım ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Tahrip -- 11 Ağustos 2011; 19:44:24 >

• hangi kabloyu bilgisayara bağlamayı düşünüyorsun, ayrıca neden böyle bir şeye girişmeyi düşündün
  • Renault için birisi söyle birsey yapmıştı.

http://www.youtube.com/watch?v=Y5i8F4BH424&feature=youtube_gdata_player

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bal974 -- 11 Ağustos 2011; 19:29:43 >

• quote:

Orijinalden alıntı: lervolerto

hangi kabloyu bilgisayara bağlamayı düşünüyorsun, ayrıca neden böyle bir şeye girişmeyi düşündün

Göstergelerinin bilgisini tam olarak almayı istiyorum ve modernleştirmek aracın dışınıda komple değiştiricem.küçük bir garajım var ve bu aracı gerçek anlamda bi yarış canavarına dönüştürmeyi planlıyorum.yapıcağam şeyler onu asla muayeneden geçirmek zaten gerek yok garajımda duran bir yarış makinası olsun sadece pistte performasını görsem yeter hobi gibi düşünün
  • quote:

Orijinalden alıntı: bal974

Renault için birisi söyle birsey yapmıştı.

Evet işte istediğim bu ama bu yine analog tarzından dijital bir versiyonunu uygulamak istiyorum tipo gibi.dijital gösterge ama lcd ekranda.

• Reno 12 den, yarış makinası yapmak... İlginçmiş.
  • Süper birşeyden bahsetmiorum zaten belli seviye.
  • renault 11 flash sizin için daha uygun.

Zamanında off-road yarışlarında kullanıldı
  • Kafama göre takıp sökebiliceğim bir araç bu var elimde ki bunuda satıp değiştirme lüxüm yok zaten şeklini şemalini değiştirmek için çok cüzzi bir miktara aldım birşeyler yapmak istiyorum sürüş aracım farklı.
  •  Renault 12 göstergelerini dijital göstergeyle değiştirmek veya bilgisayara aktarmak?

arkadasim bosuna ugrasma. parani biriktir bunu al. hazir yapilmisi var.

resim bilgisayarimda masaustu arkaplaniydi hemen ekleyeyim dedim. canavar bu iste hell yeahhh!
  • Hazır yapılmışı elbet bulunur güzel spor araçlarda var piyasada ama bana lazım olan bunu güzel bi spor araç yapmak.satılan modifiyeli veya benzeri bir araç değil ki :)
  •  Renault 12 göstergelerini dijital göstergeyle değiştirmek veya bilgisayara aktarmak?
  • quote:

Orijinalden alıntı: daturkishulan

Renault 12 göstergelerini dijital göstergeyle değiştirmek veya bilgisayara aktarmak?

resim bilgisayarimda masaustu arkaplaniydi hemen ekleyeyim dedim. canavar bu iste hell yeahhh!

• quote:

Orijinalden alıntı: daturkishulan

bu gerçek değil değil mi?
  • R 12'ler, özellikle de TL versiyonları benim gözümde tam klasik ve orjinal araç kategorisine girebilecek araçlar.

Tamamen ters mantıkla üretilmişler.

Bagaj kapağının eğimi kaputunkinden fazla.

Dolayısıyla arka camın görüşü de ön camdan daha iyi.

3 bijonlu tekerlekler.

1 metreye yaklaşan boya sahip vites kolu.

En ufak bir tadilat için komple göğüs iner (Eskiden gittiğim bir Ustanın yalancısıyım).

Ama yuvarlak göstergeler;

Büzgülü direksiyon simidi;

Tıkırdayarak çalışan kurşun geçirmez sağlamlıkta motor.

Çok orjinallllll.

Sadede geleyim.

Bu araca dijital gösterge gitmez.

• quote:

Orijinalden alıntı: EL_MARIACHI

bu gerçek değil değil mi?

ne yazikki gercek. internette dacia tuning diye ara daha neler cikiyo. bu en masumu
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.