Şimdi Ara

REMİNGTON PG 6050 Kargo Dahil 34 tl (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
706
Cevap
6
Favori
28.071
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • haber veren arkadasa tesekkurler umarim memnun kaliriz..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • bir adet de ben aldım. haber veren arkadaşa teşekkürler.
    bu fiyata süper bence
  • bir sipariş de ben verdim, haber veren arkadaşa teşekkürler
  • Bu makinayı kullanan var mı
    saç kesebilir mi acaba?
  • haber veren arkadaşa teşekkürler. tam da 2 gün önce traş makinem bozulmuştu ilaç gibi geldi :)
  • Arkadaşlar cihaz bende var. Gönül rahatlıyla alıp kullanabilirsiniz. Makina gayet güçlü ve güzel kesiyor. Ben sakal için kullanıyorum çok başlığı olması güzel oluyor her yerde aynı başlıkla kesilemiyor hemen başlığı değiştirip devam ediyorsunuz. Tavsiye ederim alın bu parayı sonuna kadar hakeder.
  • Eskiden philips vardı bozulmustu uygun fiyatlı birsey arıyordum ilac gibi geldi fiyatı cok uygun piyasaya gore umarım kullanıslı cıkar haber veren arkadasa tesekkurler
  • İhtiyacım vardı aldım, çok teşekkürler haber veren arkadaşa
  • bana da bırakın 1saat sonra alırım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Nasıl bu kadar ucuz olabiliyor yahu ? Çin malı işporta ürünleri bile daha pahalı. :)

Habe veren arkadaşa teşekkürler.
  • Güzel fırsatmış umarım gelir
  • Üyelik onayı bekliyoruz .Bugün normalde alacaktım. Bu süper oldu.DH farkı artık :)
  • aynı marka eski bir modeli 3 yıldır kullanıyorum, gayet iyiydi ama biraz aksıyordu, yenilemek için iyi oldu bu, haber veren arkadaşa teşekkürler.

3 yıldır kullandığım buydu:

http://www.hepsiburada.com/liste/remington-pg400-high-precision-nano-gumus-yikanabilir-7si-1-arada-bakim-kiti/productDetails.aspx?productId=sgrempg400&categoryId=26012161&SKU=SGREMPG400&navq=fh_sort_by%3d-_match_rate%252c-item_sale_count_pl%26fh_secondid%3dsgrempg400%26fh_lister_pos%3d3%26fh_location%3d%252f%252fcatalog01%252ftr_TR%252f%2524s%253dRemington%26fh_eds%3d%25c3%259f%26fh_refview%3dsearch

pg400 modeli

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi vindobona -- 13 Nisan 2013; 14:00:07 >

• hiç aklımda yokken ve çok da gerek yokken aldım bir tane :)
  • bilyonerde yeni üyelik şu anda sıkıntılı sanırım üye olamadım
  • Normalde bu kadar bekletiyor mu şifre vermek için???
  • quote:

Orijinalden alıntı: ARYEKE

hiç aklımda yokken ve çok da gerek yokken aldım bir tane :)

aynen =)) haber veren arkadaşa teşekkürler
  • Haber veren arkadaşa teşekkürler aldım 1 adet

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Simon Laplace -- 13 Nisan 2013; 14:04:25 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: fthmhmt

Eskiden philips vardı bozulmustu uygun fiyatlı birsey arıyordum ilac gibi geldi fiyatı cok uygun piyasaya gore umarım kullanıslı cıkar haber veren arkadasa tesekkurler

aynı şeyleri yazacaktım. mavi philips vardı. motoruna su kaçtı galiba. çok iyi oldu traş makinesine ihtiyacım vardı.
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.