Yüzbaşı
13 Şubat 2006
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
1 üye
Görüntülenme
Toplam: 34 (Bu ay: 0)
Gönderileri
AMD Ryzen 5 3600X 3,8GHz 35MB Cache Soket AM4 İşlemci 1799tl

Gigabyte B450 AORUS M AMD B450 3200MHz DDR4 Soket AM4 mATX Anakart 843,56tl

Sapphire Pulse AMD Radeon RX 5700 8GB 256Bit GDDR6 3274,83tl

Corsair Vengeance 16GB(2x8GB) 3200MHz DDR4 Ram 787,55tl

WD 500GB Sata Blue M.2 SSD 582,79tl

Cooler Master MasterBox MB501L 600W Carbon Dizayn Ön Panel 1x120mm Fanlı Pencereli MidTower Kasa 835,25tl

8122,99tl yapıyor toplamda. Değiştir dediğiniz bir parça var mıdır? Fiyatlar hepsiburada üzerinden alındı. Taksitle alınacağı için orayı tercih ettim.
2,5m metre mesafelik bi alanı sadece tv direk bağlantı ile izleme olacak şekilde sesli kamera tavsiye edebilir misiniz? hd veya full hd olması mümkün müdür? Bi tanıdıktan eski bi kamera bulup bağladım fakat görüntü çamur gibi gösteriyor. Aliexpressden baktım biraz fakat mercek seçenekleri kafamı karıştırdı.
merhaba arkadaşlar. kablosuz oyuncu mouse u arayışına girdim. logitech g602 pil süresi ve şekil olarak dikkatimi çeken bir ürün oldu. bu ürünü kullanan arkadaşlar tavsiye ederler mi acaba? kullanırken yaşanılan sıkıntı var mı? ayrıca 200 tl ye kadar tavsiye edebileğiniz ürünler varsa yazın lütfen.

kablolu önermeyin lütfen g100 var şu an kullandığım kablo eziyet gibi geliyor resmen
Öncelikle merhaba. Fotoğraf makinesi arayışı içindeyim. Elimde şu an Panasonic Lumix FZ50 var fakat boyutlarından ötürü taşıması sıkıntı çıkarttığından dolayı daha küçük boyutlu makinelere yönelmiş bulunuyorum. Araştırmalarımın sonucu 2 makine arasında kaldım. Canon SX220 IS ve Olympus SZ-14. Sizin tavsiyeniz hangisinden yana olurdu? Limitim 500 TL civarı. En fazla 600 TL ye kadar çıkabilirim. Ayrıca bu makineler dışında önerebileceğiniz makinalar da olabilir.
arkadaslar bir arkadasım 6 aylık E65 telefonunu satmayı düsünüyor. ama 5320 de cok hosuma gitti. 2 telefonu da arastırdım. 2sinde de hosuma giden farklı özellikler var sizce hangisini alayım? (fiyat olarak E65 i 350ytl gibi bırakırım dedi arkadas 5320 de 380 civarı)
Arkadaşlar aveanın sitesinde söyle bi yazı var

31 Aralık 2008'e kadar kamu kimliği taşımayan tüm bireysel kullanıcılar da bu tarifeden yararlanabilir

bu süreden sonra kamu tarifesi iptal olup baska bir tarifeye mi gececek yoksa bu tarih hattı alabilmek için verilimis bi süre mi
yorum sizin
arkadaslar dual md 8 im var ben bunları satıp priest dizmek istiyorm bunlara sh +7 dol +7 alabilir miyim? yada ne önerirsiniz
arkadaslar gecen gün ii+7 ve eb +6 verip ib +8 almıstım dün de bu ib +8 i verip dual mirage +8 aldım sizce nasıl ii yapmısmıyım? yorumlarınızı bekliyorum
arkadaslar biraz önce aresde ii +7 ve enion bow +6 verim ib +8 aldım sizce nasıl?

edit: yazım hatası
Hakkında
Forum İmzası:
Sistem ve Tercihleri
Mobil cihaz
Samsung Galaxy S8
Operatör
Türk Telekom
Notebook
Asus
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 3 ay önce
Son Mesaj Zamanı: 11 ay
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 1.135
İkinci El Bölümü Mesajları: 9
Konularının görüntülenme sayısı: 8.075 (Bu ay: 81)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 43 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Mobil Cihazlar
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.