Şimdi Ara

REMINGTON HC5035 SAÇ KESME MAKİNESİ ---> 69 tl (vatanpc) (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
199
Cevap
15
Favori
41.400
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
40 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: nestanbul

Merhabalar ürünü 2 yıldır sakal için kullanıyorum. Sessiz ve güçlü. Çok memnunum. Ancak taraklarını topluca kaybettim. Ve nereden tedarik edeceğimi bilmiyorum. Bu konuda bilgisi olan var mı?
    Sinekkaydı yapıyor mu remington hocam?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sakalı Sinek kaydı yapan bir makine icat edilmedi daha

Sinek kaydını 》Jilet yapar

Sinek kaydından biraz uzununu 》Balık sırtı uçlu makineler yapar

Sıfır numarayı ise 》Benim attıgım powertech 658 gibi küçük bıçaklı makineler yapar

Bu konudaki makine sakalı sıfır yapmaz yapamaz çünkü başındaki bıçaklar büyük.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Galatas4ray -- 16 Şubat 2020; 11:56:12 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Siz hangi makineden bahsediyorsunuz regminton mu?Yoksa benim yazdıgım powertech 658 mi ?Ben onu powertech için yazdım.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Galatas4ray

Siz hangi makineden bahsediyorsunuz regminton mu?Yoksa benim yazdıgım powertech 658 mi ?Ben onu powertech için yazdım.
    Sizin mesajı alıntıladım powertech için.
    Yedek parça bulubur mu buna acaba,hiç saçta denediniz mi acaba makineyi?

• quote:

Orijinalden alıntı: Worcestershire

Sizin mesajı alıntıladım powertech için.
    Yedek parça bulubur mu buna acaba,hiç saçta denediniz mi acaba makineyi?

Alıntıları Göster
    Saçta denemedim ama bıçakları keskin baya.Yedek parça bulunur çünkü türk markası.

• Konuyu açan arkadaşa teşekkürler ne zamandır makine arıyordum o mu bu mu derken bu çok iyi oldu hocam sağ olasın
  • quote:

Orijinalden alıntı: fauntumnus

şu konunun güzelliğine bak yahu, teşekkür ediyorum, moser kullanıyorum ama bir adet aldım yedekte bulunması için
    tek degilmişim.sen yine moser varken almışın bende hem moser hem braun 5010 varken aldim :)) yanına birde powertech tr-458 ekliyeyim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi endülüs_faruki -- 16 Şubat 2020; 15:18:49 >
  • endülüs_faruki kullanıcısına yanıt
    tek değilsiniz hocam :)) bende de moser 1400, bir de Philips BT3216/14 var. he birde tarakları uygun olmadığı için kullanmadığım braun var
    şarjlıların ömrü çok olmuyor, ben 6-7senedir kendim traş oluyorum şarjlılardan pek memnun değilim. moser de kafa derimde yara gibi kepek gibi şeyler yaptı aşırı şekilde hemde, sanırım makinenin çeliğinden mi demirinden mi bilmiyorum sürekli koca koca kepek gibi şeyler oluyordu traş olduktan sonra. ama plastik taraklı makine ile alınca bir şey olmuyor. bu remington'u da o yüzden tercih ettim, hem kısa tarağı var hem kablolu. umarım sorun yaşamam

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi av_erkam89 -- 16 Şubat 2020; 14:59:5 >
  • Bende 1 tane aldım teşekkür ederim

Adana park avm den

• quote:

Orijinalden alıntı: av_erkam89

tek değilsiniz hocam :)) bende de moser 1400, bir de Philips BT3216/14 var. he birde tarakları uygun olmadığı için kullanmadığım braun var
    şarjlıların ömrü çok olmuyor, ben 6-7senedir kendim traş oluyorum şarjlılardan pek memnun değilim. moser de kafa derimde yara gibi kepek gibi şeyler yaptı aşırı şekilde hemde, sanırım makinenin çeliğinden mi demirinden mi bilmiyorum sürekli koca koca kepek gibi şeyler oluyordu traş olduktan sonra. ama plastik taraklı makine ile alınca bir şey olmuyor. bu remington'u da o yüzden tercih ettim, hem kısa tarağı var hem kablolu. umarım sorun yaşamam
    bendeki braun hc5010 elektriktede çalışyor hocam.gittigidiyor teknosa mağazasından geçen sene 99 liraya almıştım
    https://www.hepsiburada.com/braun-sac-kesme-makinesi-hc5010-p-SGBRAUN129806

hatta powertech tr458 de var.oda elektrikte çalışıyor.piller ölsede kafaya takmıyorum
    olmadı fişte kullanırım :)

69lira + kargo hakikaten çok ucuz bu makineye.

99,90,a gittigidiyorda da vardı.3 adet stok .25 liralık çekle 75 liraya geliyordu taksit yok diye vatan bilgisayardan aldım.oda bitmiş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi endülüs_faruki -- 16 Şubat 2020; 15:11:19 >

• endülüs_faruki kullanıcısına yanıt
    Nerdeki bitmiş hocam vatanda vardı sanki

• Teşekkür ederim bu faydalı konu için tam da A101deki ürünü dahi ihtiyaç olunca göz önünde bulundururken bu konuyla karşılaşıp verdim bir sipariş.

• quote:

Orijinalden alıntı: nirvana08

Nerdeki bitmiş hocam vatanda vardı sanki
    dun gittigidiyorda vardi hocam.
    hatirladigim kadariyla magaza ismi sanalshop tu

25 lira cekle 74.90,a geliyordu.ücretsiz kargoydu. tek çekim stok 3 tane idi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi endülüs_faruki -- 16 Şubat 2020; 17:29:12 >
  • üstad paylaşım için teşekkürler. Bugün gidip mağazadan kaptım ben de.

• Konuyu açan arkadaşa teşekkürler. Bugün Bodrum Vatan Şubesinden 69 TL ye aldım. Gerçekten fiyatına göre güzel ürün.
  • konuyu açan arkadaşa teşekkürler. ankara eryaman şubesine gittim, ankara'da sadece ümitköy ve sincan şubede teşhir dışı stok görünüyormuş, tekrardan sincan şubeye gittim son 2 tane kalmış, birini ben alırken yanımda birisi bana "üründen memnun musunuz?" dedi ben de "henüz kullanmadım ki" dedim. elemanlar aralarında eryaman şubeden yönlendirmişler muhabbetini edince arkadaş gaza gelip diğer kapalı paketi aldı. sanırım geriye bir tek ümitköy mağazası kaldı stoğu bulunan. haber vereyim dedim.
  • Makineyi dün Ümraniye canpark vatandan aldım. Daha traş olmadık ama gerçekten taş gibi sağlam hissi veriyor makine. Şu anda braun hc5090 ın yanına yedek aldım bende. Biri 330 biri 70₺.

• 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.