Şimdi Ara

REMINGTON HC5035 SAÇ KESME MAKİNESİ ---> 69 tl (vatanpc) (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
199
Cevap
15
Favori
41.397
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
40 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Galatas4ray

Sakal için bunu al bana dua edersin :)

Powertec TR 658 Sakal Traş Makinesi Vücut Kılı Tıraş Makinası 189,99 TL yerine 78,44 TL
    https://urun.n11.com/sac-ve-sakal-kesme-makinesi/powertec-tr-658-sakal-tras-makinesi-vucut-kili-tiras-makinasi-P389220227
    Ben 2 günde bir sıfır sakal tıraşı oluyorum, bunun için uygun mudur?

• cryptdlg kullanıcısına yanıt
    Bende de bu model var, başlıktaki üründen farklı olarak kendi kendine traş etmek için yapılmış. Kesinlikle tavsiye ederim, berber masrafı ve her ay berbere gitme derdinden tamamen kurtuldum.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Evde Moser 1400 olmasa alırdım

• Aldım 1 tane. Konu için teşekkürler gayet kaliteli bir ürün.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Merhaba,
    Konu için teşekkürler. Bende mağaza teslim seçeneği çıkmıyor hangi bölümde seçiyoruz bunu acaba?REMINGTON HC5035 SAÇ KESME MAKİNESİ ---> 69 tl (vatanpc)

Edit: Kusura bakmayın daha önce de sorulmuş yeni gördüm. Bende mağaza teslimi çıkmıyor maalesef. Sonradan düzeltebilen oldu mu acaba?

edit2: Magaza seçimine ulaşamadığım için kargoyla aldım artık. Haber verdiğiniz ve konu için teşekkürler tekrar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi davidddd -- 15 Şubat 2020; 10:56:9 >

• Teşekkürler.. satın aldım.

• Konu sahibi arkadaşa çok teşekkür ederim. Sayesinde uygun fiyatlı bir ürün aldım.

• Bende bitmiştir diye sabahtan mağazaya gittim, stokta vardı. Bir tane aldım. Haber veren arkadaşa teşekkürler.

Esasında ara ara VATAN'ıda gezmek lazım. Bu gibi güzel indirimlerden yararlanmak lazım.

Fakat ne makineler var Standart kullanıcıyız fazlası gerekmez ama gözüm kaldı.
  • Eline saglık gercekten mutlu eden paylasımlardan
  • alpalp84 kullanıcısına yanıt
    Direk mağazadan mı aldınız ? Web fiyatı ile aynı fiyattan mı almış oldunuz ?
  • muhendis biri kullanıcısına yanıt
    mağazadada aynı fiyat
  • dayanamayıp bende aldım teşekkürler
  • bradenburg B kullanıcısına yanıt
    Cevap için teşekkürler ..
  • davidddd kullanıcısına yanıt
    Ben dün almıştım o ekranda mağazadan teslimat vardı. Şimdi tekrar baktım bende de sadece kargo çıkıyor. Bu ürün için mağazadan teslimat kaldırıldı sanırım.
  • Netden almak varken magaza ile kim ugrasır.

REMINGTON HC5035 SAÇ KESME MAKİNESİ ---> 69 tl (vatanpc)
  • BuZ-MaViSi kullanıcısına yanıt
    Nispet yapar gibi kargo bedava görüntüsü paylaşacağınıza herkese olacak bir şeyse yöntemini anlatsaydınız.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Balliba -- 15 Şubat 2020; 18:27:48 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: aycanata

Bende de bu model var, başlıktaki üründen farklı olarak kendi kendine traş etmek için yapılmış. Kesinlikle tavsiye ederim, berber masrafı ve her ay berbere gitme derdinden tamamen kurtuldum.
    .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi serin_su842 -- 2 Temmuz 2020; 3:0:31 >
  • Dün mağaza teslimat ile aldım birkaç dk sonra teslim edildi yazdı siparişlerimde anlam veremedim bugün gittim sorunsuz bir şekilde aldım mağazadan.
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.