Şimdi Ara

119 TL (ilk üç aydan sonra 140 TL) Redli 40gb gözlerim kamasti (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
58
Cevap
2
Favori
10.042
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Turkcell > türk telekom > vınn > 146'dan internete girmek > 56k modem > vodafone

• koç ailem kullanan tanıdığınız varsa vodafone'a özel %40-60 gibi oranlarda indirim yapıyorlar. sadece uygulamadan şifre almaları yeterli. gerisini koç ailem'e özel müşteri hizmetleri hallediyor. 3 senedir bu şekilde kullanıyorum, gayet uyguna geliyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 119 TL (ilk üç aydan sonra 140 TL) Redli 40gb gözlerim kamasti

Hocam ben şimdi bir şey yapmadan mevcut tarifeden devam edebileceğim doğru mu anladım? eğer öyleyse çok iyi olacak çünkü 30 gb+sınırsız video insta vs 125 tl ödüyorum.

• pisst0n kullanıcısına yanıt
    Doğru hocam, en fazla 155₺ gibi bir fiyat ödersiniz 2.dönem de.

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • sefaköyde istanbulun göbeğinde. 144p youtube den müzik dinlemek zorunda kalıyorum donduğu için. isterse 500gb olsun ne işe yarar çekmedikten sonra.

• Arkadaşlar selam

bir sorum var. türk telekom kullanıcısıyım. direk vestelcell yada teknosa cell, bimcell geçiş yapabiliyormuyum?

• timsahhh kullanıcısına yanıt

Evet. 55 TL Maxi aldım sıkıntısız.

• timsahhh kullanıcısına yanıt
    Yapabilirsiniz.

• ugrelll kullanıcısına yanıt
    Vestelcell harici diğerleri sıkıntısız.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Şu haberi okuduktan sonra fiyatlara fazla takılmamayı tercih ediyorum, bir daha bu fiyatlarıda göremeyeceğiz gibi bir his oluştu bende.

119 TL (ilk üç aydan sonra 140 TL) Redli 40gb gözlerim kamasti
    119 TL (ilk üç aydan sonra 140 TL) Redli 40gb gözlerim kamastibirgun.net
    Nebati, Türk Lirası hakkında konuştu: Değerli hale getirirseniz sanayi yavaşlar, işsizlik olur
    https://www.birgun.net/haber/nebati-turk-lirasi-hakkinda-konustu-degerli-hale-getirirseniz-sanayi-yavaslar-issizlik-olur-418514
  • bana niye 20 gb yi 160 liraya dayamaya çalışıyorlar ?119 TL (ilk üç aydan sonra 140 TL) Redli 40gb gözlerim kamasti 

• Böyle bir paketi almak sanki daha mantıklı

• Çekim kalitesi berbat. Eskiden böyle değildi, vodafone’a bir haller oldu.

Not: Ankara’nın göbeğinde yaşıyorum dağda bayırda yaşayan biri değilim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi brnefe2015 -- 1 Şubat 2023; 17:35:1 >
  • 119 TL (ilk üç aydan sonra 140 TL) Redli 40gb gözlerim kamasti

Arkadaşlar sizlerden fikir alabilir miyim, şu an vodafone 20 gb ultra paketindeyim 115 TL, taahhüt 5 ay sonra bitiyor. Teklifleride fotoda görüyorsunuz. 5 ay sonra acaba herşeye çok daha fazla zam gelir mi kabul etmeli miyim ? Yoksa az bir farkla vodafone paketi uzatıp yeni teklif getiriyor mu ? Şu anki paket gayet yeterli geliyor zaten ama 5 ay sonra herşey zamlanırda fiyatlar çok yükselirde pişman olur mu diye ikilemde kalıyorum.

• headhuntergs H kullanıcısına yanıt

Sizin resimlerde 189 liraya teklif edilen redli özel 30gb tarifesini şuan bana 119 liraya teklif ediyor uygulamada.

Tutturabildiklerine yüksek fiyattan yapışırıyorlar.

• headhuntergs H kullanıcısına yanıt
    Daha ilk dönemdesiniz hocam, ikinci döneminiz de olacak hiç bir teklifi kabul etmeyin. İkinci döneme otomatikman geçişiniz sağlanacak, tahminen 130-145₺ bandında kullanırsınız hocam ikinci dönem 12 aylık yeni taahhütünüzde.

• Teşekkür ederim hocam, beklemede kalayım o zaman

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.