Şimdi Ara

119 TL (ilk üç aydan sonra 140 TL) Redli 40gb gözlerim kamasti (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
58
Cevap
2
Favori
10.042
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Artık bu parayı da vermek istemiyorum operatörlere. Eve 1.5 yıl sonra internet baglatmayi da başardım. TT yıllık pakete geçmeyi düşünüyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • beko64 kullanıcısına yanıt

Şu an öyle bir süper ki paket her ay en az 20 GB İnternet kullanımı kalıyor zaten.

119 TL (ilk üç aydan sonra 140 TL) Redli 40gb gözlerim kamasti

• Bunu söylediğiniz iyi oldu hocam teşekkürler, az önce müşteri hizmetlerine sordum 10 TL fark ile 2. Döneme geçebilirsiniz dendi.

Böyle bir şeyden haberim yoktu, uygun tarife bakıyordum gerek kalmadı.

• uykusuzinsan kullanıcısına yanıt

Hocam siz çok aktif kullanmıyorsunuz demek ki benim 25 gb dan ay sonu 2-3 gb ancak kalıyor.

• ssaba S kullanıcısına yanıt
    Rica ederim hocam, ikinci döneminiz şimdi den hayırlı olsun.

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • beko64 kullanıcısına yanıt

Bence kullanıyorum ama :)

• Sınırsız sosyal medyalı paketler kalkktı mı? hiç teklif gelmiyor.

• pisst0n kullanıcısına yanıt
    Devam ediyor hocam.

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • pisst0n kullanıcısına yanıt

Kalkmadı ama fiyatlar uçuk ötesi bana 320 tl çıkardılar.

• Çekim kalitesi konusunda TT'den kötü, 4G yerine 3G kullanıyorum mecburen. 4G açtığımda da hoparlörden cızırtı geliyor bu arada nedense? Şarj daha çabuk bitiyor bu arada Vodafone geçtiğimden beri.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Serciey -- 21 Ocak 2023; 22:59:29 >
  • Çekim de ben sorun yaşamadım Rize ayderde milletin TT çekmiyordu Vodafone ve Turkcell çekiyordu çok rahat da konuşuyordum. Şimdi nasıl bilemem ama hız gerçekten kötü merkezi lokasyonda olsanız bile TT nin gerisinde kalıyor.

• Vodafone geceli 2 hafta oldu cekim konusunda bi sıkıntı yaşamadım. Gayet guzei

• iphone 12 ile kullanıyorum şarjın anasını ağlattı resmen sömürüyor artık çift sim takılıp interneti turkcellden idare ediyoruz.

• sabbra kullanıcısına yanıt

Arkadaşa 12 aylık taahhüt vermişler hocam baksanıza taahhüt bitiş tarihi 03.2023 görünüyor. Dediğiniz gibi 2 senelik taahhüt olsaydı 24 aylık taahhütün 11. ayında derdi ben mi bir şey atlıyorum?

Pederin mesela Uyumlu 8 GB tarifesi var o da 1 senelik taahhütün 9. ayında zırt pırt arıyorlar ama 1 senelik taahhüt verdiği için ara ara geçiş için bakıyoruz tarifelere. X TL farkla devam etme olayı oluyordur belki ama taahhüt süresi 24 ay değilse tarife kısmında 12 aylık olduğu yazıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Johny Constantine -- 23 Ocak 2023; 0:10:11 >
  • Johny Constantine kullanıcısına yanıt

24 ay taahhüt yasal olmadığı için 1. dönem 2. dönem diye ayırıyorlar.

aralık ayında benimde başıma geldi.

kasım ayı boyunca arayıp yeni tarife yeni tarife diye kafamı şişirdiler.

zamlı kullanmayın fiyatlar her gün artıyor falan diye tatava yaptılar.

durun bakalım taahhüt bitsin olmadı 1 ay zamlı kullanır ona göre başımın çaresine bakarım dedim.

taahhüttün bittiği gece sms geldi ve 2. 12 aylık döneminiz başlamıştır dedi.

ayrıca taahhüttün bitmesine bir ay kala "herhangi bir değişiklik yapmazsanız 2. dönem otomatik olarak başlayacaktır" diye sms bilgilendirmesi geliyor.

• Konudaki fiyatları görünce bütün şansımı Vodafoneda kullanmışım sanırım. 10 gün önce redli müşteri özel 20plus tarifesine geçtim taahhüt 12+12 olduğu soylendi. 3000dk 20gb+her ay 8gb yenilenen hediye+ sınırsız video+sınırsız sosyal medya+ sınırsız müzik Spotify vs. 95tl

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi pyro1 -- 23 Ocak 2023; 1:35:24 >

• sabbra kullanıcısına yanıt

Bilgi için teşekkürler hocam. Bekleyelim o zaman 8 GB için 50 küsür lira gayet uygun.

• Turkcellde 1100 dk 20 GB internet ayda 125 TL 1 sene taahütlü. mega 21 paketi.

Yaklaşık 4 senedir Turkcelldeyim, evvelden bi 10 sene vodafone'daydım. en son 3-4 mbit çekiyordu internet İstanbul göbeğinde. Şimdi Turkcell ise denediğimde 181/88 mbps veriyor.

yeni geçtim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sleeptalkercat -- 23 Ocak 2023; 5:43:25 >
  • günde 2-3 mesaj + arama ile taahhütünüz bitiyor diye sıkıştırıp 2. dönem olayını gargaraya getirdiler. ben de bunalıp 89 TL den 144 TL ye evet dedim (internet 18 GB den 22 GB ye çıktı, ancak 18 de yetiyordu -yazın yazlıkta bir iki sefer ek paket almam gerekebiliyordu-) (güya 220 TL + olacakmış taahhüt bitince). 3 hafta kadar oluyor. Eşim ise telefonlarını hiç açmadı. onun benden bir sonra bitiyordu. çok cüzi bir fark ile 2. döneme başladı. 2. dönem olayı gerçekten var. Eğer taahhüt vereli 1 sene olduysa ve paketiniz yeterli ise hiçbir teklifi kabul etmeyin.

• Johny Constantine kullanıcısına yanıt

10 GB 750 Dk 10 SMS için vergiler hariç 41,56 TL ödüyorum.

Vergiler 1 ocağa kadar 5 TL civarıydı şimdi 9 TL civarı olmuş.

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.