Şimdi Ara

Red Dead Redemption 2 ( XBOX ONE ) ANA KONU (46. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.335
Cevap
22
Favori
64.581
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4445464748
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • dün mtcgame'den aldım 277₺'na geldi windscribe ile amerika yapıp sorunsuz şekilde ekledim oyunu hesabıma. İşten eve gittiğimde oyun yüklenmişti ilk chapterı bitirdim beklediğimden çok çok iyiydi. Eve gitsem de oynasam

Bu arada vpn ile oyun alımında hesap banlanır mı diye soran arkadaşlar eskiden vpn ile direk store üzerinden alıyorduk oyunları hiçbir sıkıntı olmadı keza kod olarak çok fazla oyun satın aldım. Arjantin, gift kart ile Singapur, İngiltere nereden ucuza geliyorsa oradan alıyordum. 150₺'na Division Gold sürüm veren Arjantin store ne günlerdi be
  • Jack Rabbit Slims kullanıcısına yanıt
    Kötü kardeş aman uzak dur:)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Beyler böyle bir sonsuz altın glitch varmış deneyen oldumu ingilizcem olmadığı işin tam anlayamadım yapabilen olursa açıklarmı

https://youtu.be/UNOwEcM6cl4

Buda başka bir para glitch
    https://youtu.be/QI5wKK9vfxY

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kutillo -- 8 Kasım 2018; 12:11:26 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: kutillo

Beyler böyle bir sonsuz altın glitch varmış deneyen oldumu ingilizcem olmadığı işin tam anlayamadım yapabilen olursa açıklarmı

https://youtu.be/UNOwEcM6cl4

Buda başka bir para glitch
    https://youtu.be/QI5wKK9vfxY
    hiç ugraşma seneryoyu takip et zati iyi para veriyor görevler :D
    ben başta yaptım 30.000$ ama aynı şekilde kuruyor şu an 45.000$ birikmiş
    yani hilesizde oynanıyor para pek gerek yok öyle :D

• zartzurt456 kullanıcısına yanıt
    Kampı geliştirmek istiyorum iyi para lazım onada o yüzden

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kutillo -- 8 Kasım 2018; 12:41:37 >
  • Şu oyunda para hilesi yasan varsa yazık eder oyuna. GTA gibi sürekli para ihtiyacına gerek yok ki bu oyunda.
  • sadece altın külçesini bulabileceğiniz yerleri gösteren videolar var youtube da birkaçını izleyip 5 10 altın külçeniz olabilir 1 saat içerisinde en fazla çok daha fazla külçe olan yerler var ama gerçekten gerek yok oyun veriyor şu video yardımcı olabilir

http://www.youtube.com/watch?v=ZY7UIulBmKc&t=810s
  • Boşuna hile yapıp oyununuzu rezil etmeyin, herşeye yetecek kadar para kazanmanın oyun içi bir çok keyifli yöntemi var...

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Online gelince Dh forum olarak iyi bir çete kuralım
  • quote:

Orijinalden alıntı: supergokhan

Kötü kardeş aman uzak dur:)
    RDR’yi 2-3 kere bitirmiş biri olarak bu oyundan uzak durma ihtimalim yok. Genelde böyle inceleme puanları yüksekken oyuncu puanlarının düşük olduğu oyunlarda ya performans sorunu falan oluyor ya da fanları memnun etmeyen şeyler oluyor oyunda onu merak ettim.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Jack Rabbit Slims kullanıcısına yanıt
    oyundaki tek kötü olay fast travel yok denek kadar az var bir yere gidiyon geri dönemiyon buda insanın canını sıkıyor eger rockstar games e sikayet edilirse forumlarda kendi sitesinde bir update ile fast travel koyar geri kalan bütün herşey muazaam ötesi paunlara gelicek olursak pc oyuncuları oyunu oyniyamadıgı için çatlıyorda çatlıyor o yüzden paunları düsük veriyorlar kullanıcı puanlarını degil sitelerin verdigi puanlara bakın
  • Konu sönük
  • quote:

Orijinalden alıntı: asko56

oyundaki tek kötü olay fast travel yok denek kadar az var bir yere gidiyon geri dönemiyon buda insanın canını sıkıyor eger rockstar games e sikayet edilirse forumlarda kendi sitesinde bir update ile fast travel koyar geri kalan bütün herşey muazaam ötesi paunlara gelicek olursak pc oyuncuları oyunu oyniyamadıgı için çatlıyorda çatlıyor o yüzden paunları düsük veriyorlar kullanıcı puanlarını degil sitelerin verdigi puanlara bakın
    Fast travel olmaması kötü olmuş cidden, gerçi RDR’de 1-2 kere kullanmıştım.

• quote:

Orijinalden alıntı: Jack Rabbit Slims

Fast travel olmaması kötü olmuş cidden, gerçi RDR’de 1-2 kere kullanmıştım.

Alıntıları Göster
    Fast travel var hocam ama pek kullanışlı sayılmaz zaten öyle olması daha iyi gezdikçe yeni şeyler çıkıyor karşına

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi canlee89 -- 9 Kasım 2018; 22:57:8 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: canlee89

Çıkar çıkmaz alınmaz biraz sabredelim Gow ilk çıktığında 300 liraydı şimdi 149 psn TR de acele etmemek lazım
    İşsiz şekilde beklemelerdeyim bende =) İlk oyunu oynamadım onunla vakit öldürürken indirim bekliyorum. RDR2 hakkında şimdilik bildiklerim Altın Altıpatlar silahların resmi ve oyunun logosu... O derece karartma uyguladım kendime :D
  • dioksan kullanıcısına yanıt
    indirim beklemene gerek yok mtc game den al geç en ucuz orası dahada ucuza alma sansınız sıfır

rdr2 den mahrum kalma
  • Bu oyuna indirim kolay kolay gelmez

• İndirim niye gelsin ki? Peynir ekmek gibi satıyor oyun daha şimdiden 18 milyon satmış bile.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Oyununun P2 sini vermek isteyen güvenilir arkadaşım varsa almak isterim. Mesaj yazabilirsiniz arkadaşlar.

• 
Sayfa: önceki 4445464748
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.