Şimdi Ara

Red Dead Redemption 2 ( XBOX ONE ) ANA KONU (47. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
1.335
Cevap
22
Favori
64.581
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4546474849
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Kampta küçük bi çocuk vardı bi kitap görevi çıktı neyse kitabı buldum getirdim çocuk ortalıkta yok kamp yer değiştirdi yeni yerdede yok çocuk yok oldu gitti

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • canlee89 kullanıcısına yanıt
    Bug var hocam, eğer Chapter 2'nin başındaki Uncle ve kızlarla kasabaya gittiğiniz görev fail olursa ve siz retry seçeneğini kullanırsanız Jack, Abigail, John ve Sadie kamptan yok oluyor. 4. Chapter'a kadar gelmiyor. Ben de o zaman verebildim kitabı Jack'e.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: jayleen

Bug var hocam, eğer Chapter 2'nin başındaki Uncle ve kızlarla kasabaya gittiğiniz görev fail olursa ve siz retry seçeneğini kullanırsanız Jack, Abigail, John ve Sadie kamptan yok oluyor. 4. Chapter'a kadar gelmiyor. Ben de o zaman verebildim kitabı Jack'e.
    Oyuna başlamayanlar için önemli bir bilgi güncelleme gelmesi lazım acil

• Oyun %94 bitti ha gayret

• Mutlaka izleyin

• quote:

Orijinalden alıntı: NeCRiS

Mutlaka izleyin

• Vay be, kaç gündür konuda tık yok.

Ufaktan canlandıralım.

O'Driscoll üyeleriyle sık sık karşılaşıyoruz. At arabasına saldırmışlar.

Express mermilerimin tadına baktılar.

Bir de bu tarikata denk geldim. Kendilerine dinamit lokumu ikram ettim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi _Dominic_Toretto_ -- 16 Kasım 2018; 8:17:0 >

• _Dominic_Toretto_ kullanıcısına yanıt
    Xbox bölümü aktif değil herkes PS konusuna yazıyor çünkü. Ben oyunu %95 bitirdim ara verdim sonra devam edeceğim.

• %43 deyim bitmesin diye görev yapmıyorum ya birdaha ne zaman böyle oyun gelecek

• canlee89 kullanıcısına yanıt
    Aynen valla ben de %20’lerdeyim. Keyfini çıkarıyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • P2 sini satmak isteyen güvenilir arkadaşım varsa PM den ulaşabilir, ben daha başlayamadım

• ErsanH E kullanıcısına yanıt
    milletin p2 sini alana kadar gidin mtc game den oyunu alın

272 tl oyunun keyi mtc de milletin p2 sine 150 verene kadar zaten online vs si derken baya götürür zaten millet oyunu bitirmiyor tadını çıkara çıkara oynuyor
  • asko56 kullanıcısına yanıt
    Önerin için teşekkür ederim, aramızda kredi kartı ile heryerinden alışveriş yapmak istemeyenler olabilir. sanal kart dahil...

Mtc çok güvelinir sağlam bir key satış sitesidir sorun olmaz.

İlla kartla alıcan diye bir kaide uok destekle konusup havale ile alabilirsn atm den yollayıp birde buda en az 20 kişiye aldırdık konuda geri gidersen görürsün güvenilir. Site artık oyunları store dan degil mtc den almayı düsünüyorum hatta gold dahil fiyatları güzel ve xbox türkiye gibi sahtekar degil

• Xbox i sahtekar yaptin ya bravo sana birader. Sahtekar nedir, ne yapar aciklar misin ? Moderatorlerde boyle genc arkadaslari uyarmalilar. Gerci bu arkadasin uuzn suredir gordugum her yorumu ayni sekilde...

• headhunter kullanıcısına yanıt
    sahtekar çünkü gold üyelik 440tl olması gamepass ında artması ve dolar düstügü gibi oyunların fiyatlarını düsürmemesi ayrıca hiçbir türk oyuncuyu düsünmemesi daha neler neler söylenir ve sizdende yaşça büyük oldugumda aşikar
    https://store.playstation.com/tr-tr/product/IP9102-NPIA90006_01-PSPLUSSUB12M20S0 rakip firma yüze 20 indirim yapıyor 12 aylık üyeligine 143,99 TL ye 12 ay alabiliyorsun
    https://www.microsoft.com/tr-tr/p/xbox-live-gold/cfq7ttc0k5dj/000G 439,00 tl

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi asko56 -- 22 Kasım 2018; 20:56:9 >

• quote:

Orijinalden alıntı: headhunter

Xbox i sahtekar yaptin ya bravo sana birader. Sahtekar nedir, ne yapar aciklar misin ? Moderatorlerde boyle genc arkadaslari uyarmalilar. Gerci bu arkadasin uuzn suredir gordugum her yorumu ayni sekilde...
    sen ne diyon birader doğru demiş bal gibi sahtekar işte ps türkiye gibi adamlar 60 dolarlık oyunu 470TL ya satmaya çalışıyor dolar kuru an itibarıyla 5.3 TL

ben seni uyarayım da her yere damlama böyle sanane istediğini der sana mı soracaktı
  • ilker burak kullanıcısına yanıt
    bosver dostum hayatında xbox kullanmamıs sallıyor işte haberi yok fiyatlardan atıp tutuyor
  • Ayrica xbox konusundasiniz zirt pirt ps4 fiyat karsilastirmasi uymuyir maddn ps4 ucuz ise gidin ps4 kullanin...

• 
Sayfa: önceki 4546474849
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.